Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Taky budeme stavět hlavně svépomocí, ale přítel chodí 7x do měsíce na 25hodinovky do práce, takže má hodně času. Snad to půjde, ale je mi jasný, že už se těšíte, až to budete mít hotové. S penízkama je to síla. Jen co stojí projekt, poplatky kolem. teď ta svatbička. No ale budeme si brát hypotéku, tak jsem si řikala, že když už do toho jdem, budem stavět, tak bychom se mohli vzít... těšíme se, ale přes kapsu se teda plácneme pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
marse: to mi povídej, my teda nemáme hypotéku ale čerpáme lišku. Přítel si vzal 1 mil. a já si musela vzít teď ještě 300. tis. na dodělání (dveře, obklady...). No fuj. Už bych do toho znovu nešla... My stavíme jen o nedělích, takže se to celkem táhne, ... zrovna děláme stropy, ale už to alespoň vypadá jako domeček, máme zdi fajnovou, tak to nejsou jen holé zdi a beton... Vypadá to už líp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: My právě budeme mít výhodu, že přítel je hodně doma, já už to s těma službama nemám tak veselý, ale zase já toho tolik neudělám na baráčku oproti chlapovi. Navíc u nás staví ještě sestřenka, tak nám hodně poradí, elektriku nám její přítel udělá (jen řekne, co kde vysekat a pak odborně udělá). Škoda, že se už nemůžu stýkat s tátou, dělá v zedničině, obklady koupelen atd. a je šikovný.
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Koukala jsem na tvoje fotky, jste sympatický pár ;-) Že bych se dala taky nějakou naší fotečku?
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, tak to vám nezávidim. My jsme se rekonstruovali starý barák úplně komplet, ale od března už bydlíme, tak je to SUPER, už chybí jenom fasáda a nějak došli korunky, ale už bych do toho nešla. Takže nám už ke štěstí chybí jenom ta svatba( kterou plánujeme ) a miminko, který by jsme si po svatbě chtěli přivézt ze svatební cesty :-) ( jestli teda někam pojedeme )
Odpovědět
Profilova fotka
Miminko bych si taky už přála, ale tak pěkně postupně - svatba, bydleníčko a miminko, to bych měla stihnout i odstátnicovat, pokud to půjde podle plánu :o)) naplánované mám všechno moc hezky, ale realita často bývá úplně jiná. Hlavně já jsem ještě mladice, jak říkám, ale přítel už není úplně nejmladší :-D ale psssst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarkama:takže to znáš :-N Na fasádu asi taky nebudeme mít, ale tu svatební cestu bych si fakt nechtěla nechat ujít... když prohlížím alba už vdaných nevěst, jak tam přidaly fotku ze svatební cesty, tak je to paráda, jsou na ní tak šťastní :-) To chci taky.... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no s tim věkem máme taky ještě trochu čas (bude nám obou 25), ale hrmony se nedají ovlivnit a jsme spolu už 8 let a bydlení máme jak jsme si plánovali, tak proč ne??? :-D purblanca:jo svatební cestu bych taky chtěla, ale ještě nevíme, jak to bude. Ale už jsem se smířila s tím, že na ní možná nezbyde, no uvidíme. Teď v zimně pojedeme na lyže a v létě určitě na vodu, tak nevim :-S
Odpovědět
Profilova fotka
My bydlime v bytecku na hypoteku a snad se po svatbe povede i miminko :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jste mladice :-D Mě je 28 8-( sarka:to my asi nepojedeme na ty hory, i když mě to na snowboardu strašně baví. Doufám, že alespoň na víkend... Vynecháme léto - určitě a věřím, že se nám sejdou ty penízky, na základě té říkačky....aby nám přispěli na svat. cestu...a v polovině září bysme vyrazili alespoň do toho Chorvatska.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sarka+ marsee: jéé, já pochopila, že vám dvěma bude 25. To je tak, když jsou ruce rychlejší než myšlenka :-x takže sarka+přítel budou mít 25 :-D Omlouvám se....
Odpovědět
Profilova fotka
Mě je 22, v červenci 23, takže na svatbu už budu starší :o)) Přítelovi bude v dubnu 30. S tou svatební cestou je to těžký, taky bych ráda jela, ale penízky na ní těžko budou. Už teď se děsím, kolik svatba bude stát, k tomu začnem s tím domkem. No v zimě si párkrát zajedem na hory, to bude stačit :o))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No holky ono je to stejně jedno... na věku přece nezáleží. Můj otec se podruhé ženil skoro v 50.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem to zhruba, ale hóódně zhruba spočítala cca na 130 tis. (od šatů, přes cukroví, výzdobu, kapelu a hostinu... atd.) Je pravda, že jsem raději "nadhodnocovala" - pro jistotu. Hostinu naštěstí zaplatí rodiče, takže na nás zbývá cca. 65000,-.... :-o :-o ;-( naděje ale umírá poslední :-N
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: A kolik budete mít lidí? No to já radši ještě ani nepočítala, ale co se ptám holek, co se vdávali, tak doufám, že tak do 60 tis. se vejdem se všim???!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já když jsem to počítala, tak mi to vyšlo cca na 100 tis., ale to ještě nevím, co bude stát kadeřnice, kosmetička (zkouška, možná více zkoušek a pak naostro). Na to jsem se ještě neptala. Pak taky ještě nevím, kolik dám za šatky a oblek. Holky, zkoušela jsem se doma česat :-D Radši to nechám odbornici. Takže odevzdám vlásky, nehtíky, nožky i obličej... nechám se prostě hýčkat.
Odpovědět
Profilova fotka
Nebudete mít někdo svatbu do fialkova? Koukám, že jsem na promoci měla celkem pěknou kytku (do fialova).
Odpovědět
Profilova fotka
Ráno (rodina+kameraman+fotograf) 56 a večer dojde 24 kamarádů. Celkem kolem 80 lidí. Počítám, že tak hostina bude cca 50 tis. a cukroví 20 tis., ale to jsem už psala, že tohle zaplatí rodiče. Už vím, že kapela bude stát 8800,- plus šaty 8000-10000,- plus oblek ženich 6000,- (ten koupíme) plus výzdoba, plus fotograf+ milion výslužek (krabičky+ubrousky), oznámení + "zveme vás ke svat. stolu" + ubytování pro část rodiny (z Čech)+ bižuterka+ benzín pro auto, které bude rozvážet večer hosty+ altán + prstýnky a drobnosti k výzdobě aut tak tohle všechno 65 tis (cca), a to si fakt nevyskakuju... Původně jsme chtěli figurku na dort "nevěsta s ženichem na motorce", jenže tak stála 1100,-, tak od té jsme upustili a vezmeme si jinou za 300,-... Ale k 60 tis. celkem se nějak nemůžu dopočítat...
Odpovědět
Profilova fotka
já přemýšlela o oranžové, zelené nebo bordó - ostatně v albu je to vidět :-) zatím vítězí má oblíbená oranžová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jasný jasný, to je vidět :-) Já barvu zvolila podle kytky, kterou měnit nechci za žádnou cenu. Budou bílé kaly s něčím zeleným, takže zeleno bílá kombinace.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, kaly jsou kráásný, ale přítel má rád růže, tak asi alespoň v tomhle ho nechám rozhodnout...
Odpovědět
Profilova fotka
asi....., jinak mám v albu taky kaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jojo, růže je taky moje oblíbená kytka, ale už jsem jich tak nějak přehlcena, takže budou kaly. No ale teda jsou pěkně drahý, jsem ani nevěděla... že já si vždy vyberu to nejdražší...
Odpovědět
Profilova fotka
mars: fakt ? Kolik stojí ?
Odpovědět
Profilova fotka
No ptala jsem se tady v MB a stojí kolem 80,-. Na zkoušku jsem je kupovala taky na Černým Mostě, když jsme byli v Ikee a platila jsem myslím taky nějak tak. Takže daržší varianta oproti růžím. Tyhle ceny znám ale ze dvou květinářství, možná by se někde sehnaly levněji.
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte holky, maminky mají mít kytky ze stejnýho druhu kytek, jako nevěsta nebo můžou mít úplně jiný. Např. já růže, maminky kaly... ? Je mi jasný, že ženich do klopy stejnou jako nevěsta....
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Já si myslím, že to je jen na tobě. Já osobně teda budu chtít, abychom měly kaly všechny, ale to je každého věc.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky vybraný kaly, jsou krásný. Myslim, že by maminky měli mít asi aspoň jednu kytku se svatební kytice a k tomu klidně mix. A budete dávat kytku i svědkyni?
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: jojo, i svědkyni
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jste mě s těma rozpočtama docela zaskočili, tak uvidíme. Ještě stejně nemám na tuty nic zamluvenýho, na radnici mi řekli až po novém roce, tak jsem se ani nikde neptala přesně na ceny, vždy jen orientačně....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?