Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
ja to obiham s mamkou ale mamka nema tolik casu, tak kdyz je jeden salon obtyden tak je to dost, takze to tak rychl eobehane taky nebude... jinak pro nastavjiciho manzilka mam na vanoce: boty na snowboard, vodi dymku a pak milion drobnosti jako masazni vec na zada (on miluje skrabani a masaze zad), taky jsem sehnala sprej co chtel na nohy (on ho nemohl nidke sehnat), pak mam woodoo panenku zenicha a dal ted fakt nevim
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to jo. Já bych to teď snad při službách ani nestíhala. Po novém roce to snad ale půjde - bude muset :) Já jsem nastávajícímu zatím obejdnala batoh nějaký ani nevím jaký - vybral si ho, ptz já fakt nerozumím tomu, k čemu je tam jaký popruh dobrý a jaký by to měl být materiál. Pak mu chcí koupit nějaký pěkný rolákový svetr na hory a vůbec na zimu - moc to nenosí, má hlavně mikiny s kapucí, ale na zimu by se mu prý hodil :) Jinak asi jen nějakou drobnost. Nebudeme za sebe moc utrácet, to si ty penízky radši přidáme na svatbičku. Já dostanu botky k šatičkám a spodní prádlo pod ně :-) Jo a sprej na nohy ode mne dostane taky vlastně :o)) ale to jen tak jako do balíčku k jiné kosmetice (mám ho i pro jeho tátu ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už máte ty lampióny z aukra? Koukala jsem na ně a vypadají pěkně :o)) Jinak dárky pro budoucího manžela mám rozmyšlený (ještě ale nenakoupený), ale nemůžu to napsat, páč sedí za mnou u noťasu a určitě by si to přečetl :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Šaty budu vybírat se svěkdyní a mamce asi pošlu fotky, aby taky poradila :o) Přeci jen mě zná dost dlouho a ví co mi sluší :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To je jasná věc :o) Mojí mamku by i mrzelo, kdyby nemohla posoudit, jaké šatky mi sluší. Jinak přítel taky sedí za mnou a ptá se mě, o čem tady pořád klábosíme :) Já si jdu dát spršku a připravit se na noční. Budu zase brouzdat po netu asi, tak třeba narazím na něco pěkného a hodím sem inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať to v práci přežiješ :o) a na případné příspěvky se budu těšit :o) Zrovna teď vyspovídávám kámošku co měla loni svatbu :o) Takže to je mouuuder, ty se fakt hodí! :o)
Odpovědět
martja: mam je koupene ale jeste jsme se s prodavajicim nesesli marsee: kde pracujes ze mas sluzby?
Odpovědět
Profilova fotka
milote: Tak dej pak vědět, jak vypadají :)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: V dětském domově, takže nepřetržitý provoz. martja_sgcz: To sem potom nějaké ty moudra písni, ať je nás více moudrých :-D
Odpovědět
marsee: a co mas pro tuhl epraci vystudovane? neni to zaber na nervy?
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to takové drobnosti, které jsem třeba nevěděla, že je dobré... Například s pozvánkou na svatbu napsat stručný harmonogram svatby, aby lidé věděli v kolik a kde se co bude konat. Ne jen obřad. Také že třeba je dobré po obědě vyhlásit přestávku na odskočení (aby to bylo slušně) :o) a přivést v tu dobu dort na stůl a pak kafíčko s dortíkem :o) Ještě to stále probíráme. Také mě přesvědčila, že není zas tak důležité kde bude obřad, protože si ho sama moc nepamatovala (nervy, rychlost atd.), ať se hlavně zaměřím na to co bude na oslavě, ať to se líbí co nejvíce lidem :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak přemýšlíme, že nakonec uděláme svatbu v bílo-modro-smetanové barvě. Jen nevím, co udělat s vlasy, které teď nosím nahoře do červena :o) Takže asi půjdou zpět do hněda a pak uvidím :o)
Odpovědět
Článek se načítá
martja: do modra, vlasy jedine modre :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no viděla jsem modrý melír u jedné z nevěst odtud a vypadalo to moc pěkně :o)))
Odpovědět
zalezi taky na odstinu, ale kdyz modro smetanvoa tak hlavu na smetanovou a modry melir
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že až tak moc si nechci ničit vlasy :o) jsem brunetka, ale vrchní část vlasů mám dočervena. Tak to hodím asi celé zase na hnědo .o)
Odpovědět
hneda je fajn, ja mam hnedo rezavou...uz 9 let a nemenila bych( jo j emi 21 :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky, tak noční jsem nějak přežila, ale opravdu mi není nejlíp. No už jen tři hoďky a mažu domu do pelíšku. mitote: Mám zatím bakaláře speciální pedagogiku - vychovatelství a dodělávám si ještě Mgr. specku. Každý se mě ptá na to samé jako ty :) Asi to je záhul na nervy, ptz jsou tady děti s osudama, který si ani nedokážeme představit. Jsou to někdy dost kruté příběhy, ale tak to je a musíš se naučit ty děti nelitovat. Jsem tady teprve od září, předtím jsem učila tělocvik na ZŠ a musím říct, že tahle práce je o dost lepší. Mě je jinak 22 :) a vlasy už jsem měla - blond melír, potom hnědou až do černa a teď opět blond melír a tmavší podbarvení. Jak už jste tady psaly - nechci si vlásky moc ničit, takže žádná rapidní změna barvy už se nějký ten rok nekoná. Teď jen přemýšlím, že na svatbu zruším to podbarvení. Nevím, jak by to totiž vypadalo k účesu, který chci. martja_sgcz: Děkujeme i za tyto drobné rady, těch není nikdy dost. Je asi pravda, že svatebčané si budou užívat spíše tu hostinu a její program, než samotný obřad - přece jen jde spíše o formalitku.
Odpovědět
Profilova fotka
milote: Tuhle barvu jsem taky měla dlouho, ale kvůli obličeji jsem jí podbarvila tmavě hnědě. Jinak originál vlasy mám takovou tu nevýraznou hnědou, takovou ble .o) Takže to asi nahoře ztmavím, tak jak to mám dole a uvidí se. Jinak jsem už byla i blondýna, i zrska, černovláska, hnědovláska a teď ta dvou barevná s červenou nahoře :o) Jen už nechci do blonďata, páč ty vlasy fakt trpěly :o) marsee: Můj otec pracuje v pasťáku (nebo jak se to dnes jmenuje), ale už půjde do důchodu. Vždycky vyprávěl, jak je děs, že o ně rodiče nemají vůbec zájem nebo že kluci tam raději zůstanou než jet k nim na vánoce. No a samozřejmě musí být hodně přísný, protože tam je občas dost problém s tím v co vyrostli. Ale zvládá to. Na nás nikdy extra přísný nebyl, ale je vcelku umí srovnat :o) Co se týče toho obřadu, dost jsem se na to zaměřila a právě kamarádka mě na to upozornila. Že ani ona si to moc nepamatuje, jak je to rychlé a ve stresu a že pak už to nějak odpadne a člověk to víc vnímá a ty lidi si to taky pamatují mnohem lépe, protože jsou tam déle. Jinak říkala, ať si to fakt necháme natočit, protože až pak tak nějak člověku dojde co tam dělal :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,... mám prosbu, která máte v albu takové ty animace, co vám odečítají dny do svatby... můžete mi pomoct, jak to uspořádat ? Ten obrázek se mi nechce oddělit od textu, který tam píšu, i když to posunu entrem dolů o několik řádků... :-( Už nevím, jak na to. Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se přidám k tématu vlasy, pro mě je to zatim neřešitelné, co se týče svatby, protože jsem blondýna, ale hodně, hodně na krátko (sportovní typ), tak pořád přemýšlím, co s tim. Narůst se mi to nechce nechávat, tak asi nebudu moct mít ani závoj, vůbec nic.Nemáte někoho známého, co má nebo měl stejný problém? Jinak je mi 24, ale až bude svatba , tak mi bude o rok víc. :-) A co vaši milý, jsou starší a jak berou svatbu? ;-)
Odpovědět
martja: uf to te obdivuju, ja prave studuju socialni pedagogiku hej to jste s tema vlasama dobre, ja se od 14 drzim jedne jeidne barvy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: Ahojky, koukám na tvou fotku :) Já ych to buď nechala takhle - jsi to protě ty a závoj bych neřešila nebo pokud po něm toužíš, nech si to maličko narůst. Nepamatuju si, jaké to bylo album, ale byla tady už nevěsta, která měla hooodně kraťoučké vlasy. Jinak já třeba závoj ani nechci :) Mě je 22, na svatbičku bude 23, přítelovi je v dubnu 30. Na svatbu se těší, ale rozhodně to zatím neřeší až tak jako já. Je to kliďas a i tohle ho nechává zcela klidným :) Jen už plánuje rozlučku se svobodou - jenom s kým a kde ji udělá, ptz vlastně skoro nikdo ještě o svatbě neví - jen moje nej kámoška, dvě kolegyně z práce a to je vše. mitote: Já právě s barvičkama hodně experimentovala. Teď mám svkělou kadeřnici, která se mi o vlásky dobře stará. Jen ji teď musím říct, aby mi to moc nestříhala, ptz to mám sestříhané a potřebuju, aby mi hlavně horní vlasy narostly.
Odpovědět
marsee: jasi anstesti uz od 12 nechavam vlasy narust, do te doby jsem byla nucene na jezoura :-N ted sve krasne dlouhe vlasky nedam ani za mega :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No teď mám ty vlasy ještě víc vystříhaný. Já jsem nikdy dlouhý vlasy neměla, jen na maturák a hned po maturáku jsem šla zase na krátko. No tak asi nic, závoj ani žádný čelenky a korunky, to pro mě moc neni. Já nejradši triko, džíny a tenisky ;-) A už jste přemýšleli o cukroví na výslužky a o dortech?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já mám taky vcelku dlouhé vlasy - ty nejdelší cca pod lopatky, ale ty nejkratší k bradě :-) Nechci mít v účesu miliony pérek, staší stovka :o)) Tak si tu horní vlasy musím nechat dorůst, ikdyž celkový dojem před svatbou asi nebude nej :o))
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: Zrovna jsem si dala pár dortíků do albíčka - jsou překrásné, ale když jsem se koukala, kolik takové dorty stojí, jen se i protočily panenky...
Odpovědět
ja mam vlasy tak po lopatka - tak do puli a akorat vepredu mam sestrihůlou afinu za ucho :-D ale delku ani nic podobneho urco menit nebudu, na moje vlasky nikdo s nuzkama nesahne :-N dokoncekdyz jsem byla mala tak kdyz jsem vecer usinala, takjsem si drzela vlasy aby mi je nikdo neustrihl v noci
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky :-) založila jsem dnes nový téma, pro ty nevěsty, co budou mít svatbu 4.9.2010. Tak kdyby jste chtěly, můžete mrknout i tam ;-) a popř. se i přidat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tady založila i téma 10.9. 2010, ale nikdo zatím asi nemá tento termínek...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?