Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: koukala jsem do tvého alba a ty jmenovky jsou moc pěkný, odkud je máš? Já bych si je chtěla vyrobit... Holky už máte vybrané svat. oznámení? A jak dlouho dopředu je budete rozesílat a rozdávat?
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: jsou ze stránek lenea.cz, zkus se mrknout. Paní je velice ochotná a prý dělá i nevěstám na přání, dle jejich představy. Ale, jak jsem psala. Cena je za kus 17,- (bez jména) a 19,- se jménem. To je dost. Jestli budeš mít nějaký postup, jak si je budeš vyrábět, tak mě prosím pošli inspiraci. :-) Díky :-D marsee1: neboj, za chvíli se ti někdo přidá, ono se v tolika tématech nedá moc postřehnout "TO" téma, který chceš. Určo si tě někdo všimne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja termin furt nevim a budu rada, kdyz to do tydne zjistim :o) Jinak asi spadam pod starsi nevesty (to je silena predstava), je mi 35. Ale dusi mladounka a pritel nam stahuje prumerny vek, pac mu je 25 :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Z té stránky lenea.cz jsem si taky objednávala, ale bohužel jsem jedno zboží musela reklamovat. Paní jde rodit, tak se objednávky do ledna asi nebudou vyřizovat. martja_sgcz: Buď v klídku, znám i starší nevěsty. No ale je fakt, že už se zase vrací doba, kdy se holky vdávají dříve. U mě ve třídě už jich je vdaných několik, dokonce mají miminka.
Odpovědět
Profilova fotka
mars: jo, to jsem tam taky četla, ale do ledna to snad vydržíme :-) a pak budeme objednávat jak divééé :-D Co jsi tam musela reklamovat ?
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Bílý cylindr - přišel celý ušmudlaný a zaprášený, navíc flekatý. jinak ale vše v pořádku. Paní mi napsala, ať se nezlobím a že to vyřešíme, jen musím mít strpení, ale tak hlavně, že nedělají problémy a vše se vyřeší.
Odpovědět
Profilova fotka
mars: jo, tak snad to bude v poho :-) Já bych chtěla ten tmavej cylindr. Tak snad to bude O.K. Co všechno jsi tam už objednávala ?
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Nějaké stuhy na zkoušku, ten cylindr, vějířek, mám to skoro všechno v albu, ale moc to ve mě nevzbudilo důvěru. budu objednávat ze stránek, kde jsem koupila třeba vývazky.
Odpovědět
Profilova fotka
mars: aha, tak díky za info. Holky, jinááč nevíte náhodou o někom, kdo si dělal vlastní jmenovky, potřebovala bych nějakou inspiraci a postup.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevím, já si asi koupím ty motýlky na skleničky, moc se mi líbily.
Odpovědět
Musím říct, že teda vlasy řeším taky vcelku dost :-D Měla jsem tmavě hnědé vlasy do pasu, nebarvené, zdravé, a říkala jsem si, jaký krásný účes s nimi udělám. No a pak jsem musela na chemoterapii, takže všechno v pytli :-D Teď je mám asi 5-6cm, a doufám, že do příštího září dorostou tak, aby se s nimi dalo aspoň něco udělat, a když ne, tak jdu do prodloužení :-) Vlastně původně jsem chtěla svatbu v červnu, ale právě kvůli vlasům, aby měly aspoň trochu čas dorůst, jsme to přehodili na září :-N
Odpovědět
Profilova fotka
poppaea: Uvidíš, že dorostou :o) No a když ne, tak ne. Ono na těch vlasech zase až tolik nezáleží. A jak říkáš, dneska už se nastavujou, nastřelujou, je hafo krásných příčesků, atd. purblanca: ještě jsem tak přemýšlela o těch jmenovkám a přemýšlím, co bude hezčí. Jestli lasika postavit je na stůl nebo motýlek se jménem na skleničce :-) Ono je to asi úplně jedno, ale když už je možnost výběru...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marse: ahaáá, já toho motýlka nepochopila, jakože bude na skleničce... to jsem ještě neviděla :-) originální nápad ;-) i když se obávám, že někteří svatebčané by pili i s motýlkem na skleničce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Neviděla? Tak to já to dám hned do albíčka, moc se mi to líbí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marse: jéé, hezký ;-) A to na to křidýlko připevníš jméno na lístečku, nebo ho prostě napíšeš přímo na křidýlko ?
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: No pokud do nich půjdu, tak si koupím nějakou pěknou tužky (zelenou nejlépe :-)) a budu se hodně snažit to tam pěkně napsat.
Odpovědět
Profilova fotka
marse: budu o tom taky přemýšlet :-) Neva, že obšlehnu foto ?
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jasně, že ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Koukni sem ;-) http://www.mojeparty.cz/index.asp?men...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: díky moc :-) Se dívám, že máš svatbu v pátek ? Co na to lidi ? (svatebčané)....
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: No ještě o tom nikdo neví, tak snad to bude v poho :-D abychom tam pak nebyli jen my dva :o)) Ne, řekneme jim to včas. My a rodina dostáváme automaticky dovolenou (myslím den před a den nebo dva dny po je to automaticky). Na zámku, kde se budeme brát oddávají jen pátky a soboty a když jsem se o tom tak bavila s tou paní, rozhodla jsem se pro pátek. Řekneme to všem včas, aby měli dostatek času si to zařidit. O to více pak budeme moc řádit, ptz bude víkend na odpočinek :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marse: aha, kolegyně taky chtěla obřad na zámku v pátek a byl za to příplatek 7000,-, tak se rozhodla díky tomu pro sobotu. S tím odpočinkem máš pravdu so a ne přijde vhod ;-) Ale s tím volnem to dostává jen nevěsta a ženich ne ? Rodina těžko... ale nejsem si jistá :-N Možná máš pravdu... x-) Kdy jim to tak budete oznamovat ? A kdy se posílá oznámení ?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, a nevíte,... kolegyně měla takovou super říkačku, ve smyslu, že nechcou žádný dary, že už všechno doma mají a že by chtěli přispět na svatební cestu.... Taky bych to chtěla, ale nevím ten text, pěkně se rýmoval x-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: No co já se ptala, tak nevěsta, ženich, jejich rodiče minimálně mají volno s nima. Naštěstí mě ale nenapadá nikdo z rodiny, kdo by to volno nemohl dostat. Z mojí strany určo všichni. Z přítelovi taky... Mamce, bráchovi a přítelovým rodičům a babičce (to je nejužší rodina), to budeme dávat pod stromeček formou "oznámeníčka". Vytvoříme sami nějaké přáníčko s oznámením, ještě přesně nevím jak. Ostatním, které chceme zvát to řekneme postupně taky - stejně se to budou dozvídat :o) Oznámení společně s koláčkama se tady roznáší až 14 dní před svatbou. Samozřejmě hostům to ale musíme oznámit předem, tohle už je jen fomalitka a ofiko pozvání.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemyslíš tohle: Jestliže si někdo se svatebním darem láme hlavu, tak slyšte, že už doma skoro všechno máme. A proto Vám malý typ můžeme dát, jelikož se budeme brát, potěší nás příspěvek v jakékoli výši, který nám rozpočet na domácnost zvýší.
Odpovědět
Profilova fotka
marse: ano, ano, to myslím, kde´s to našla ?
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Hele já už právě nevím, přepisovala jsem si to totiž do wordu společně s pár dalšíma na oznámení. Zkusím zapátrat :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marse: taky jsem si to přepsala. Díky :-) ale konec změním na: "který nám rozpočet na svatební cestu zvýší"....
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jojo, my na svatební cestu nepojedeme, ptz nejpíš budeme už ve fázi stavby domečku, takže budeme šetřit a šetřit... Byli jsme letos na krásné dovolence, tak to byla taková předsvatební. Příští rok pojedeme na maltu :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to my jsme ve fázi stavění teď, takže na maltu jezdíme už tak dva-tři roky :-N Už nám z toho celkem hrabe, ale právě v létě, by už mělo být obyvatelný alespoň to přízemí. Letos jsme na žádné dovolené (kromě hor v zimě) nebyli, tak doufám, že pojedeme v září někam do Chorvatska. A právě na to potřebujeme ty peníze, teď půjdou všechny na domeček a na svatbu. Takže pak budeme úplně vycinkaní z peněz... Tak to ti přeju hodně štěstí, my stavíme svépomocí a je to hnus !
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?