Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
choclit: a proc lezes do Cervna? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-já myslela,že se mužu dívat kam chci?
Odpovědět
Profilova fotka
dívám se i ne cervenec,srpen,kdyz potrebuju s necim poradit.
Odpovědět
choclit: muzes :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-jinak gratuluju k vyhre,mají tam krásnou výzdobu a za těch 6 tisíc výzdobu,to bude nádhera.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jestli chcete mít některá na svatbě tuliupány,tak se toho nebojte. Dneska u toho fotografa,jsem viděla i jeho svatební fotky. Jeho manželka měla taky tulipány bílé a filové,vdávala se v září,prý bylo mega vedro a krásně vydržely.3 den se začali otvírat.Po týdnu letěly do koše :-D
Odpovědět
Choclit: nejvíc mi k tobě sedí Svozílci 3 a Exclusive 1.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak plán to byl sice hezký, ale zadařila se bohužel jen část :-D prstýnky jsou nádherné, do pondělka nám tam dají rytinku a hned po práci si je půjdu vyzvednout x-) (a pak s nima šup hned do alba ;-) ), v čokoládovně měli jenom do tří hodin takže už tam bylo bohužel zavřeno - takže čoko se odkládá na další víkend, v květinářství jsem byla celkem zklamaná - paní neměla vůbec žádný katalog květin (je pár listů se sv. kytkama - nic moc) ani mi nedokázala říct co v září buou mít a co nebudou :-| takže levnější květinářství asi zavrhnu a nechám si poradit sice v o kapánek dražším, ale s péčí a zájmem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: střevní chřipka je prevít:-( pejsanek: hezká, právě v této barvě jsou i karafiáty....
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, tak co? Já nevím...ta sukně je moc "nadýchaná"... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
menzelinka: me se spis nelibi ten vrsek
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ten mě hodně, chtěla jsem něco na tělo....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
manzelinka: a mě se to líbí celé ;-) a moc!
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: tak to je dobře, že jste spokojeni s prstýnkama. Kytička se sežene, na to je ještě čas :o) manzelinka: Šatičky jsou moc pěkné ;-)
Odpovědět
manzelinka: mě se ty šatečky moc líbí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka:mně se taky líbí po dnešní návštěvě Brna zamluveny ty krátké exclusive 1,zaplacena záloha. ještě jsem prošla nějaké salony,ale tam nebylo už vůbec nic. Paní teda ještě doveze nějaké šaty,tak můžu si je klidně vyměnit,když budu chtít. V tom salonu ale v globále měli asi nejhezčí šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky, jste milý, snad si je kvůli vám ponechám :-D choclit: a plánuješ krátké?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka:ve předu jsou krátké a vzadu dlouhé,tu sukni trošku popustí a budu mít pidi vlečku
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: už jsem se mrkla, jsou moc pěkný a sedí ti i asi nejlépe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Fakt jsou moc pěkné, šla bych do nich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: už jsou doma, jen zvažuji jestli nebudu moc "dortík", to partner nechtěl.... tak jsem přemýšlela jestli je prodat nebo ne, ale zatím se líbily...
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Máš zamluvené teda ty krátké?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tak jako jsou takové sladší, sukýnka jako šlehačka, ale celkově vypadají pěkně. Je pravda, že já upřednostňuju jednodušší střih sukně, ale musím říct, že tvoje šatky na mě působí moc dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: rozhodně si je nech... já teda vůbec na dortíky nejsem, ale tyto ti tak padnou a sluší, že by to byl hřích je poslat dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: vážně?Tak to jsem ráda, já právě taky upřednostňuju jednoduchost, tak trošku váhám, ale zase horní díl to kompenzuje a krásně se třpytí, což na fotce není vidět. Každopádně se berem na zámku a tam si trochu kýče dovolit můžu :-D zmyzulka: jééé :-N tak díky moc, snad přítel nebude bědovat že si bere šlehačkovou lady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee-jo,ty krátké,dnes navečer jsem je zamluvila. Cítila jsem se v nich nejlíp,můžu k nim mít i ty krajkový kozačky,ale to ještě uvidím.každopádně můžu měnit,ještě nějaké šaty přijdou,takže pry v ramci salonu to není problém. Nechtěla jsem být princezna-navíc k těmto šatům nemusím mít závoj,ale klidně ten svůj extravagantní účes a ani silonky mít nemusím:-) asi jsem jedinná z vás.která se v šatech ukázala budoucímu ženichovi, byl tam se mnou a rozhodl tyhle. Pry jsem v nich hezká,taková mladoucká a že je to sexy. Hlavně se musím líbit jemu.Taky chci vědět v čem půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Ale tak proč ne, já taky budu mít problém vydržet je neukázat ale nechci ho připravit o ten moment překvapení...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Uvidíš, že se budeš ženichovi líbit a moc :o) choclit: Aha, tak když se v nich cítíš dobře, to je hlavní.
Odpovědět
Profilova fotka
manzeli nka-moment prekvapení mít bude-vzdyt jsem mela jen culík a skoro jsem byla nenalíčená.ve svatební den budu načesaná a nalíčená,to bude mít jiný efekt.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: bude, ale už nebude napnutý na to, čím nevěsta dominuje - šaty. Víš, nebude čekat jestli máš princeznovské, elegantní, modernější....takhle to myslím.Ale jak už jsem psala - proč ne ;-) marsee1: a když ne, stejně nic nenaděláme a druhý den už se na to dívat nemusí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?