Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: pod tou bohatou sukní je ještě tylová a dvě saténové, možná by stačily ty dvě saténové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tak můžeš to zkusit a uvidíš, co je lepší :-) Já mám tu sukni takovou jednoduchou a mám pod ní spodničku.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: já k tomu mám dvoukruhovou spodnici.Bála jsem se toho, že to nebude pohodlné, ale vůbec to nepoznám :-) když by to šlo nějak esteticky odpárnout, možná by jen ty saténové stačily :-) ale otázka je, jestli by se nezkazil dojem z šatů
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já bych to možná nechala, ať si to nepokazíš. Fakt takhle vypadají pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: tak jo :-) díky za názor, já jsem takový šťoural :-D hrůza se mnou
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jen doufám že to nebude nějaká hrlza, až se zkrátí, protože šatky dělají dost dlouhé a mě jsou dlouhé i s podpatky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já pořád nevím co s tou mou kytkou.Tvar ani květy,to je hrůza
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: máš půl roku čas ;-) tak se rozhlížej..
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: A na jakém zámku se vůbec berete?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mě taky budou šaty zkracovat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: dělají je asi na nějaké žirafky :-N těm bych já podběhla pod nohama :-D Průhonice
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No asi tak :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky tak jsem před chvilkou teprve dorazila z práce :-p :-p :-p manzelinka: to já má opačný problém jsem dost vysoká a mám dlouhé nohy, a jelikož jsem si koupila boty s 8cm podpatkem tak se bojím že mi budou krátký. Uvidíme. Koukám že se tady řeší prstýnky- tak mi je ještě objednaný nemáme, ale vybraný už je mám. S přítelem ani jeden jenosíme zlato takže jsme zvolili z titanu, ale vypadají moc pěkně - a hlavně jsou docela levné oproti těm z bílého zlata. Chceme jen malou svatbu takže se snažíme moc neutrácet. Ale pár zbytečnostma si radost udělám viz ta svatební kniha - doufám že to bude pěkná vzpomínka.
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Já šaty zkoušela s podpatkama a ještě mi byly delší :o)) Kdy si půjdeš vybírat šatky?
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: líbí se mi názor.Taky to nepřeháníme, pořád si myslím, že nejde o efekt ale o ten smysl svatby... A šaty máš už vybrané?Protože jestli ne, určitě jich je spoustu dlouhých ;-) jinak ti nezávidím, že jsi doma až ted :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já dneska byla se dívat jen ve vankovce na boty a nemeli žádné hezké bílé. Když bílé,tak nic moc.Když hezké,tak zlaté nebo stříbrné. Manzelinka:já vím, že mám ještě čas,ale holky dokola mě nějak znervozňují.
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: moc by se mi líbilo svatební album ve stylu té tvojí knihy, tak kdybys na něj někde narazila, dej vědět ;-) a krásné botičky, odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,původně jsem nechtěla,ale musím se vás zeptat.Byly jste někdy u kartářky a věříte na to?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: tak se tím nenechej znervózńovat...já mám jen šaty a vývazky...a jsem v klidu. Navíc na šatech se bude upravovat délka, takže taky tak úplně nejsou ;-) Karty si někdy vykládám sama.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Fakt,ty jsi dostala od boha takový dar?Já chodím ke kartářce už dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: nedostala :-D ale občas si prostě karty vyložím a zatím to vychází
Odpovědět
Profilova fotka
aha. A jak to vidí karty s počasím na 11.9.?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: tak to jsem si ještě nevykládala :-D a počasí ti to asi neřekne, spíš třeba jestli bude svatba probíhat hladce či ne..
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: já si právě chci taky tu svatbu užít a jde přece hlavně o nevěstu a ženicha ne a když tě bude chtít někdo pomluvit tak to udělá stejně. Botičky mám od Deichmmana za 549,- úplná náhoda. Jinak já chci tu svatební knihu pojmout jako takové malé svatební album.
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: já tam zkoušela klasické bílé tenisky, daly by se nosit pak i normálně. Jenže já mám u bot problém ten, že nejsem schopná v krámě poznat, jestli mě tlačí nebo ne, jestli jsou mi akorát nebo ne...páč když v nich pak nějakou dobu jsi, tak se ti noha sesune dolů a zjistíš, že by ti stačilo nižší číslo, nebo ti v nich noha klouže, tlačí, prostě nemám ráda nákup bot :-D a správně jsi řekla-je to pro ženicha a nevěstu
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka-ta foto Ryglová nic moc,co?Cena asi odpovídá v jejím případě kvalitě Když si budeš kupovat boty,bud v nich v krámě třeba 20min a pak uvidíš,taky to tak dělám,chodím sem a tam až jsem prostě spokojená
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: záleží, co si novomanželé řekli...myslím, že tohle není o ceně, bez akce má ceny naprosto normální. Tyto fotky se mi taky nelíbí ale na webu má hezké. Kdo si potrpí na detaily, je pro něj ideální, nafotí ti detail šatů, květinu, prsteny....já chci hlavně lidi. to by ze mě byli odvázaní a kde bych tam 20min chodila? :-N Hlavně mě boty začínají tlačit až když to vůbec nečekám, že začnou...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jen tak ze zajímavosti, kolik vám je?
Odpovědět
Profilova fotka
po obchodě,sem tam,dokola,pak na druhou stranu :-D :-D a zese znovu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: já 20 a choclit ti to neřekne :-D a tobě?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?