Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Nemusí to být květy, můžeš tam mít zelené doplňky nebo takovou tu "zeleň - trávu" :o)) Víš, co myslím :) Myslím, že do tisícovky se vejdu 100%.
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem zpet a jdu vas docist...mela jsem srevni chripku a celou noc i den prozvracela...i ted jsem jeste slaba jak mucha a porad jen spim
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mrkni se do mého alba, mám tam fotku, jak asi bude vypadat moje kytka. I zelená nevypadá vůbec špatně :-D
Odpovědět
k tema raut a hostina....my teda jeli do prahy na svatbu, jsme rodina a i kdyz jsme na hostinu nebyli pozvani ae jen na raut, tak jsme s radost jelibrzo rano abychom to stihli, po pbradu jsme si udelali maly vylet po praze a pak sli na raut, chvilku pokecali, predali dary a pak jeli domu abyhcom stihli druhy den odjet do bulharska...no a ze ans nezvali na hostinu? nevidim rozdil mezi hostinou a rautem..kdo neni milionar tk vi ze tezko zaplati hostinu pro 100 lidi a raut taky pro 100
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: vlásky ti udělala krásně, úplně pohádkově princeznovsky x-) ta korunka je taky úžasná mitote: jaj :-( chuďátko... střevní schřipka je sviňa ]-( tak ať je brzy lépe a jak to tak sleduju holky, tak teď všechny řešíme hlavně prstýnky, já už jsem z toho psycho, pokaždé když mi zazvoní tel tak doufám, že to bude nějaké cizí číslo a že se mi ozve zlatník - tak se na ně hrozně těším
Odpovědět
Profilova fotka
holky, holky, to snad není možnééé, já to přivolala, právě voala paní ze zlatnictví :-D :-D :-D :-D :-D jsou hotové, teda zatím bez rytinky, ale máme si je přijít vyzkoušet, já se tááák těším x-) :-D x-)
Odpovědět
zmyzulka: jojo uz je to lepsi :-) uz jsem vic jak 24h nezvlacela :-) jen jsem slaba jak mucha a do ted jsem enbyla schpna notas ani otevrit :-) me vcera hlavne ta doktotka tak nasrala...vi ze nesmim vynechat jidlo a klidne i rekla ze musim 2dny vyhladovet...a lukyho ani nepustila dovnitr ]-( krava ]-( nam maji prstulky dorazit koncem dubna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: hlavně že už je ti líp :-) tak jsme si naplánovali na dnešek trasu - vyzkoušet prstýnky, potom hurá do květinářství, pak do vinotéky koupit vínečko na víkend, potom zkusíme zajet do čokoládovny koupit čokošku na vyzkoušení čoko fondue (jsme si říkali, že možná uděláme místo čokofontánky, když máme přístroj na fondue doma, tak abysme ji zbytečně nekupovali) a pak na ovocíčko ať tu čokošku máme s čím papkat :-)
Odpovědět
zmyzulka: jůůů, tak tomu říkám plán ;-)
Odpovědět
zmyzulka: to mate dnes krasny, zavidim :-) a mas nejake prstynky vytipovane?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Děkuju a jak píšeš, účes byl opravdu takový princeznovský, jela jsem v tom i domu, aby mě viděl ženich a mamka :o) Teda dneska máte bezva den, tak ať si ho pořádně užijete. Já teď koupila přítelovi řetízek s náramkem - náramek jsem koupila s destičkou a nechala jsem na spodní stranu vyrýt moje jméno. Má třicetiny v dubnu a přemýšlela jsem, co mu koupit k té vestě svatební (bohužel v rámci šetření padnou i narozeniny a svátky na věci potřebné pro svatbu). Potom jsem mu nechala udělat dortík ve tvaru soudku s třicítkou a koupím nějakou pěknou kazetu s vínem :o) Měla jsem v plánu mu zaplatit ke kulatinám let dobovým letadlem nebo seskok padákem, ale teď jsou penízky potřeba na jiné věci... mitote: Tak ať ti je lépe, snad už to odezní. Brácha měl tuhle šílenou střevní chřipku taky a dneska má kamarád na facebooku stejný komentář...asi to řádí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak juž jsem dala do alba ty šatičky,kukněte a zhodnoťtě.
Odpovědět
Článek se načítá
marsee: doktorka rikala ze to uz radi od noveho roku
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: hezká kytka,fakt:-) marsee: účes Ti sluší, hotová princezna zmyzulka:Krásný plán,já tento víkend škola:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem byůla na návštěvě u fotografa ve Znojmě Peti Vokurka. Vzal mě k nim domů, ukázal mi mega moc alb,nop nádhera. Viděla jsem i jeho manželku a dokonce jsem si chovala jejich 6 týdenního Artura.Měla jsem radost.Už se těším s ním na focení.
Odpovědět
choclit: a proc sis jela vybirat stay do Brna?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No jo, řádí to a asi i ta normální chřipka, ptz já už ji mám týden!! choclit: Díky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-jezdím sem do školy a na brno byly dobre reference. I tento víkend jsem v Brně. Dnes jsem se byla dívat na botky k šatům a ty co se mně líbily,tak byly jen ve zlaté barvě:-( co říkáš na ty šaty?Nic moc,co?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Ikdyž já jsem na ty čistě bílé šaty, na tobě se mi nejvíce líbí první šaty a pak ty bohatší nejspíš v barvě slonová kost?
Odpovědět
Profilova fotka
marsse-které bohatší?co je pod nema napsane? Ja je jen tak zkoušela,budu mít stopro čistě bílé,ostatní mi nesluší,jen si vem jak vypadám v těch šampaň. U mě vedou ty exclusive 1-v předu krátké,je to trochu něco jiného a moc se mi líbí ty bella 2,ale jen zezadu
Odpovědět
choclit: ne nektere jsou dost dobre zkousela jsem i jedny stejne ale co me prijde hrozne je Bella 1 :-) prosim te jaks mohla fotit v exclosiv kdyz je to zakazane?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: No ty exclusive 2 se mi právě líbí, bella 2 jsou pěkné zezadu, ale zpředu bych řekla, že ti moc nesedí přes prsa. Moc hezky ti sedí první šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-ukecala jsem ji:-) Bella 1 je dobrý odvaz-viděla jsem je na přehlídce,tak jsem to chtěla zkusit. Vrch je škaredý,ale ty kalhoty a vlečka,paráda.Nechci být princezna.Ty princeznovské jsem zkoušela jen z legrace a kvuli kamošce,co tam byla se mnou.Moc jsme se u toho nasmáli.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee-ty exclusive 2 mi radila kamoška i mamka nebo ty exclusive 1. Přesně tak bella 2 nesedeli přes prsa a navíc nejsou čistě bílé,ale pry by je nechali ušit v bílé a mně na míru.Ale stejně to z toho předku není ono
Odpovědět
hele a jak to ma gabina paralova cenove se satama?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Ty šaty by byly pěkné na nevěstě, která má větší prsa, záda jsou ale super. Jinak mě se ty krátké šaty až tolik nelíbí, ale tak každý je na něco jiného. nejvíce se mi na tobě asi líbí ty první.
Odpovědět
Profilova fotka
mersee-jojo, ty prsa mi chybí:-) já chtěla původně krátké a k nim krajkové kozačky,ale ještě uvidím co seženu. mitote:Paralová má šaty pouze na koupení,nepůjčuje. Tyhle byly slevněné ze 16000 na 7500, protože je to stará kolekce
Odpovědět
Profilova fotka
mně štve,když jdu v brně na svatební boty,tak když mají bílé,tak jen na malém podpatku a když už se mi líbí,tak jsou zlaté nebo stříbrné.
Odpovědět
choclit: ja chtel ajen kupovat :-D a taky koupikla a 7500 na koupi je pohadka
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-nemusíš psát o mě do června.Už mi z tama psala i maartinka,že jsem helena.x či leopardka či co.Že vystudovala 2 vysoké školy,tak není uplně blba,že helenu.x pozná. Myslete si co chcete.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?