Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já tam právě objevila vyloženě korzetovku s odepínacíma ramínkama-hladkou,vzadu krajková a to samé spodek-krásné, na mě velikost měli-a hlavně ta cena. Zkoušela jsem si něco podobmého ve zančkovém obchodě a tam to stálo 1400.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Jo, cena je dobrá. Já ani ještě nepřemýšlela jestli si budu pořizovat něco vyloženě spešl svatebního... gabrin: Je pravda, že není jednoduché rozhodnout se, je tolik hezkých míst.Já ho budu rezervovat, ale s přítelem tam jedem až koncem března, tak snad se nám bude líbit. Holky, já si dneska kolem poledne byla v jednom salonu zkoušet jen pro představu šaty, měli tam jedny, co se mi líbily. A dobře jsem udělala, protože aspoň vím, který odstín určitě ne.A co se střihu týče, zjistila jsem, že to nebudu brát nějak zásadně.Nebudu trvat dál na svých přáních, člověk něco míní ale pak může být překvapen...že i jiné mohou být krásné...Jen jedno bych ráda...rukávky...a to se dneska moc nevede...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: no já chtěla minimálně s ramínkama, a to tedy byl taky boj, v každém salonu měli takových tak pět šatů.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: No právě, přijde mi, že jsou všechny šaty hodně podobné, nic moc výběr...ale byla jsem unešená :-D Postavu dělali hezkou...už máš vybráno?
Odpovědět
Profilova fotka
To manzelinka: Já měla představu, že si obejdu spoustu salónů a zkusím spoustu šatů... Nakonec jsem byla ve dvou a měla jsem na sobě cca 10-12tery. Vybrala jsem si šampaň a bylo to nejspíš proto, protože jsem se v nich cítila dobře. Měla jsem na sobě takové, které mi rozhodně nesedly a ty ostatní byly všechny něčím zajímavé a hezké. Naopak jsem měla pak pocit, že čím víc toho obejdu, tím větší to bude dilema, které si vybrat. Je ale pravda, že jsem neměla žádnou konkrétní představu jako např. ty - rukávky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: To je můj sen, najít ty pravé mezi pár kouskama ;-) Slonová kost, šampaň nebo něco takového se mi moc líbilo, a měla jsme takové v plánu.Jenomže dnes jsem zjistila, že prootže jsem zimní typ, není to to pravé ořechové.Vůbec jsem v nich nebyla výrazná, ani nebylo znát že jsou svatební, spíš jako obyčejné šaty :-S Tak jsem zkoušela sněhově bílé s třpytivou výšivkou a byla jsem překvapená :-D Mě se třeba líbily poslední svatební šaty Báry Basikové, jenomže takové v půjčovnách nenajdeš. Ty korzetové mi ale dělali hezkou postavu.Tak to nechám momentálnímu rozhodnutí, v některých salonech "motýlkové" rukávky k šatům dokáží došít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: už v podstatě ano, ale v albíčku nejsou, aby je náhodou má milá polovička neobjevila. Je to San Patrick Bilbao v bílé - nakonec pouze tenká bílá ramínka. A to jsem chtěl krajkovou mořskou pannu s rukávky - tu měli snad v jednom jediným salonu a byla mi malá :(
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: Jsou hezké, já si uvědomila, že je nejdůležitější jak sedí, a taky jsem původně chtěla mořskou panu s rukávky...nebo něco jako La Sposa - Mansion...ale nikde nic...
Odpovědět
Profilova fotka
přidala jsem do albíčka svatební botky od paris hilton,tak jukněte. Cena je od 2290 do 3490 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: První tři jsou hezké, ale nebudou pohodlné.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: no právě ty mi sedly nejlíp mým představám navzdory :) Jojo, Mansion, to je ono, na ten jsem ale při zkoušení nenarazila, bohužel. choclit: líbí se mi ty prstýnky? odkud jsou? Písni mi to kdyžtak prosím do IP, díky!
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: Nj, člověk míní, život mění že :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
manzelinka - já doufám, že budou-ty chci-jsou luxusní.. gabrin-které?
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Nevím, podpatek je vysoký, noha bude zlomená, nejsem Victoria Beckham ani Paris abych si ráda ničila nohy a trpěla celý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: jo, oni jsou tam dvoje, těch druhých jsem si vůbec nevšimla, ty s nápisem tyhle vedou, z červeného zlata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka-já jsem na to zvyklá, hlavně mám vysokého chlapa a navíc, čím vyšší podpatek, tím ta nožka líp vypadá gabrin: jo,to nevím, chci si je nechat dělat na zakázku
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: To ano, ale já jsem na podpatky taky zvyklá, ale tohle bych fakt nechtěla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Choclit: Tyjo, na tekovych podptkách bych se zabila. Ale jinak jsou moc hezký. Jenže můj skoromuž je vyšší než já jen o 2 cm, takže podpadky nebudu mít vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: To se nedivím, působilo by to divně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Jinak koukám, originální svatbička.Jestli se krejčímu povedou a jestli sežene látku, tak budou krásné.Na kolik tě to vyjde, to šití?
Odpovědět
Profilova fotka
No mů je o 25 cm-má skoro 2 metry
Odpovědět
Profilova fotka
No můj je skoro o 20cm ale dva metry nemá :-D Já jsem maličká, a jsem ráda že tím pádem můžu mít botky jaké chci.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka:To já právě taky můžu mít jaké chci,tak chci toho využít. jo a tohle můžeš psát sem, nemusíš do IP - a ne, tokio hotel ne, jen nechci žádné extra kudrliny, navíc asi nebude ani závoj, tak to chce zajímavý účes
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Já se závojem nejsem taky zcela rozhodnutá, uvidím, podle šatů.Ale dnes mi paní zkoušela jeden k loktům a vypadalo to skvěle.
Odpovědět
Profilova fotka
tak právě mi pan kameraman poslal DVD svatby, co natáčel,abych viděla,jak jeho práce vypadá a jsem opravdu nadšená. Navíc,jsem si z tou holčinou tu na beremku psala a ona ho moc chválila. Takže mazec
Odpovědět
Profilova fotka
cholcit: Tak to gratuluju :-) My kameramana neplánujem, stačí fotky, přemýšlela jsem, kolikrát bych se na to video asi tak koukala... "Miláčku, dnes si uděláme hezký večer, načneme arašídy a budem zase koukat na video ze svatby..." :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nechtěla..ale už chci, je to jedna z mála vzpomínek, co ti zůstanou. a hlavně můj synovec ted rekl sestře: " Mami, ukaž mi, jka sis oženila taťku :-D :-D :-D "
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Na to nám stačí fotky, zato jich bude asi 500 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Zatim nevim, ale bude to urcite min nez za pujceni. A hlavne v nich nebude mit svatbu zadna jina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: To rozhodně ne ;-) A co ženich?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?