Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Většina dává i myrtu, ale my asi ne.Uvidíme.To je to poslední, co budu řešit ;-) Rodičům a svědkům se většinou dělá jiná, větší, nebo honosnější, ale to taky nevím jistě.Možná, že svědci dostanou myrtu+vývazek a ostatní hosté jen vývazek...
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju za rady a kde najdu návod a inspiraci?
Odpovědět
Profilova fotka
kukni holkám do albíček, mají tam. Např. Manzelinka nebo tak.
Odpovědět
Profilova fotka
tak návod tu někde byl na fórech o vývazcích, zkusím najít...někdo si pomáhá špendlíky zapíchnutými v polystyrenu, já to dělala jen v ruce podle oka.Nejsou všechny stejné jako strojově vyráběné, ale mám z nich radost a na první pohled to znatelné není.Jestli znáš liščí smyčku, tak když si ji rozložíš, máš podkladovou stužku, tu vrchní jsem udělala už jen ouško - nic na tom není...
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
manzlinka: děkuju , taky jsem na to natrefila, jen se zeptám, možná to bude znít blbě ale nebudou se ty stuhy třepit když se nastříhají?
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Musíš mít dobře nabroušené, ostré nůžky, jinak se ti to třepit bude a bude to ošklivé.Já měla nějaké zlobivé, párkrát jsem se rozčílila a poupravovala to, ale nakonec jsem na nůžkách naša místo, kde stříhali dobře :-D Třeba rovné manikurní nebo šicí příruční, co koupíš v galantérce...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Aha, tak to Loucen pro nas fakt neni. Doufam, ze Stenberk neni neco podobneho... Ja su teda z tech vyvazku a myrt zmatena...puvodne jsem taky myslela, ze se vyvazky delaji pod myrtu. Ta zaloha nas teda taky zaskocila, bylo to docela dost penez, no aspon uz nebudem pak tolik doplacet a zbyde nam treba vic na svatebni cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: Vývazky se správně dávají na myrtu, ale dnes je jedno, jestli budeš mít vývazky, myrtu, nebo obojí.Je to vaše svatba :-) To rozhodně, ale taky jsem se zatím dočetla, že se dává třeba 5tis za pronájem restaurace...
Odpovědět
Ahoj holky, tak já mám vývazky s bílou růžičkou a myrtu tam dávat nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak poslala jsem to příteli jestli se mu to bude líbit a když jo tak zase máme co dělat, to budu mít radost z vlastní práce
Odpovědět
Profilova fotka
tak kolik mám koupit stuhy pro cca 40 lidí? jde to nějak určit?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
delien: Ahoj! Máš hezké botky! Kdepak jsi koupila náhrdelník? Taky nemám v plánu dávat myrtu, jedině když ji babička najde na zahrádce :-D dany84: já myslím, že osm metrů na spodní a 8 na vrchní stužku ti stačit bude, v nejhorším je zajdeš dokoupit ne?Musíš zkoušet, já to taky střelila od boku....jinak existuje možnost vývazky koupit, na svatebních stránkách mají různé barvy a druhy za cca 5,-
Odpovědět
manzelinka: Ahojky, děkuju :-) Náhrdelník jsem koupila na www.svatebni-raj.cz
Odpovědět
Profilova fotka
holky a jaké volíte lkytky?
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Děkuji moc Choclit: Tradičně Kaly, ale uvidíme, co se kde naskytně, možná zvolím chryzantémy, kopretiny, nebo nějakou kombinaci...
Odpovědět
Profilova fotka
I já budu mít tradiční kaly :o) Mažu do práce, pěkný den holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já už konečně se jdu vrhnout na ten domeček,ahojte. Já kytku ještě vybranou nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda vůbec nevím, jakou kytku vlastně chci! To se teprv uvidí. Asi až podle toho, v jaké barvě svatba bude, to totiž taky ještě nevíme. Ve hře jsou gerbery, tulipány, kaly, možná růže, možná kopretiny.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: Ted je hodně zeleno bílých svateb, ale plány kvůli tomu měnit nebudu :-( Viděla jsem někde bílo-oranžovou a bylo to moc hezké...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: a jakou máš barvy Ty? Btw, koukám, že máme stejný termín :-) Zeleno bílou ne-e, není to moje nej barva a navíc interiér restaurace je do modra v kombinaci se dřevem a k tomu mi ta zelená nesedí. Uvažuju o zlaté, žluté, vínové, tyrkysové nebo růžové :)
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: No pane jo, pravda a v kolik? My máme pistáciovo-bílou,....mám v albíčku vývazky. A co fialová?Ta k modré půjde...taková ta levandulová...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: jo pravda, o fialové taky uvažuju, na tu jsem zapomněla :) Asi nejspíš ve 12. Jo, do albíčka mrknu, já už v tom mám takový zmatek, do kterých jsem koukala a do kterých ne...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: ty vypadají fakt hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: Ještě nemáte stanoveno?A kde to bude? My 13.30, je to déle, ale zase můžem rovnou udělat raut-....například. Já tam toho zatím moc nemám, ale koukni se do alb příprav, tam má nějaká nevěsta fialové fotky a je to moc hezké...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už máte spodní prádlo? Já teď koupila skoro za babku v H and M. Stálo mě 500 komplet,to je dobrá cena,ne?A je krásné.Paní mi říkala,že už tam bylo na ně moc nevěst,hlavmě dobře sedí. Mně se totiž za něj nechtělo vyhazovat moc.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám obřad v 10:30
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Zatím ne, to budu řešit až mezi posledními :-D Ale když ted mluvíš o tom HM? tak tam možná zajdu na čumendu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si říkala,že na to je čas. Já využila té ceny, něco jako u těch oznámení.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: pořád se rozhodujem mezi několika místy - Špilberk, Bučovice nebo Buchlovice a od toho se odvíjí i časy. Budem přejíždět, tak jsme to dali radši dřív. Musím ta místa objet a pak se definitivně rozhodnem. Mrknu na to. choclit: v HaM jsem byla včera a bohužel na mě to prádlo bylo malé, chtěla jsem si koupit bílou podprsenku bez ramínek do šatů. Zaujala mě i růžová krajková souprava, ale taky byla malá, ach jooo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?