Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Uvědomila jsem si to, že to tam nemůže být až po tom, co se mi z slba vytratili fotky s botkama Paris Hilton,taky tam byla webovka
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dneska v půl 3 mi přijede designér na výzdobu svatební tabule,tak jsem zvědavá,jak to dopadne. Je to borec,který bude za hosta na svatbě, jinak bych totiž do toho peníze neinvestovala. marsse: Povedly?Myslíš?Ale snad to službu udělá, není to bůhvíco, ale mám radost,že jsem je tvořila j a navíc vyšly za babku..
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu zase zpočátku měla mou fotku, fotku s přítelem a fotku se svědkyní - byla mi smazána a musela jsem si znovu přečíst pravidla....
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: A proč vadily svědkové a přítel?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No můžeš mít jen dvě fotky, co nesouvidí přímo se svatbou....
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Ach tak ;-) tak jedině se vyfotit kolektivně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já po tom, co si mě vesele některé slečny kopírovaly do alb, nemám žádnou fotku s hlavou :-D Takže už to neřeším :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: To se tu děje běžně, nebo si dáš něco do albíčka a vidíš to všude..
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Když jde o dekoraci, tak to neřeším, ale když jde o mě, tak to teda řeším a vyřešila jsem to uříznutím hlavy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Té dotyčné? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: :-D Ořízla jsem si svoji hlavu :o)) Přítele už jsem taky musela fotit bez hlavy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: No určitě je lepší sem dávat jen dekoraci...ale taky jsem zjistila že jsme si vybrali barvu která je nyní hodně "trendy" :-( tak budem mít asi svatbu jako všichni
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
manzelinka: No to je pravda, zelená je teď IN, ale zase každá má svou dekoraci a pokud ji někdo hodlá "okopírovat" je to jeho mínus. Někdo prostě nemá nápady a jen kopíruje. Mám zahlcenou IP všemožnýma dotazama na dekor - ráda odpovím, kde jsem co sehnala, jak jsem co vyrobila, ... ale někdy mám pocit, že se ty holky nepodívají na jediný e-shop a jednoduše kopírují nápady jiných. Jinak máme každá svatbu jinde a máme různé termínky, tak by to mělo být jedno. Ještě řešit to, abych neměla s někým podobnou dekoraci... to už by bylo moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: No kdybych to věděla, zvolím třeba meruňkovou, ale zelená je svěží a bohužel si to asi uvědomilo moc párů =-) taky mi připadá, že nikdo nesledujee-shopy, přitom jen tady na BRMS jich obíhá dost, kde jsou dobré nápady.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mě se líbí i fialová, ale přítel nechtěl nic sladkého, takže fialová, růžová, meruňková vypadla. Modrá se mi zdá studená a zelená je dobrá volba, pokud se zvolí pěkný odstínek.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Taky bych přítele do žádné takové asi nepřemluvila ;-) Určitě, mě se líbí taková ta pistácie, ale nakonec by se mi líbila i bílá svatba. Jen je to méně "promyšlené". Máš moc hezké vývazky. Kdepak jsi sehnala ten cylindr?Já jich našla spoustu, bohužel se mi ceny nezdají tak příznivé jak bych očekávala..
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Na lenea.cz, ale už ti nepovím, kolik stál, máme ho celkem dlouho. Bílá je pěkná, to byla taky jedna ze zvažovaných variant, ale rozhodla kytka - kaly se zelení, navíc chci mít šatky na převlečení se zelenými doplňky a přítel má doma košili s krátkým rukávem v zelinkavé barvě, tak kdyby se chtěl večer převléknout ;-) Nebudeme to zelenou ale přehlcovat, aby to bylo stále svěží :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: To taky neplánujem, chce to zelené detaily, ale převládat bude stále hodně bílé....a zas není potřeba to tak prožívat tak co ;-) Děkuju za tip ;-) čím to budeet připevňovat na auta, aby to neodvlálo?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Přísavkama, tak by to mělo být v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: To snad ju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mrkni do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dekorace vymyšlená-jen vše sehnat-to bude asi prolém, ale jak píšete e-shopů je tu moc a navíc obchodů s dekorkou taky,tak snad vše seženem.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já ás o divuju, máte jeden vávazek jak druhý. Marsee-ty už máš všechno nebo ne?ty už se můžeš vdávat klidně zítra:-) Jsi šikula
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Úplně všechno taky ještě nemáme, ale asi se nám povede mít volné léto, jak jsme chtěli. Tento týden budou prstýnky, ale musíme zařídit ještě oznámení, půjčit šaty družičce. No o z těch hlavních věcí to je asi všechno. Pak už budem jen platit a platit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak už bych se taky vdávala klidně dřív, ale nechtěli jsme červenec a ani srpen a taky více našetříme do září :-D No holky já mažu do práce na příslužbu, ikdyž bych radši byla doma, ptz mám opět rýmu jako hrom!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme byli v Holiday Inn na veletrhu a byla to naprosto zbytečná cesta :o( Vůbec nic tam nebylo. Dva salony se šatama, dvoje či troje firmy na prstýnky, jedni floristi, občas někdo na výzdobu.. děs běs. Pokoj pro novomanžele nic moc. No hrůůůza! Nicméně jsme v Tescu navštíli nejdříve Blažka (tam jsme neuspěli) a pak Sun Suites (odkud má přítel i oblek) a vyzkoušel si zde vestičku! .o) No buď mu byla malá nebo velká. Měl na sobě tričko, takže to vypadalo dost děsně, nicméně jemu se to docela líbilo. Nabídli nám možnost i ušití světlemodré vestičky na míru, což by bylo zajímavější. Kupní cena v krámě je 1980,- (s regatou a kapesníčkem) a ta na míru za 2500,-. Nicméně přítel tam chce zajít s oblekem, pučí mu prý košili a vyzkouší si vestičku i s košilí a sakem a pak se rozhodne. Tak uvidíme, jak to dopadne. Chtěla jsem se zeptat, zda jste už kupovali košile. Paní mi totiž řekla, že "nežehlící" se už moc nekupují, že je oni už ani nemají. Což mi přijde divné, ale možná to tak je. Kupovali jste teď nějaké? Doporučili byste mi značku, která se dá koupit v Praze?
Odpovědět
ahoj nevěsty, tak my už máme zamluvenou restauračku, prakticky už máme vybrané i jídlo.. přesně podle mých představ, takže spokojenost největší ;-)
Odpovědět
ahoj holky vracim se po mensi odmlce...tak my vcera objednali prstynky u Rydla, taky koupili oblek, uz vyhlizime vesticku a kosili...jo a saticky bych mela mit uz brzo doma. Jo a mam boticky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Kdepak to bude? mitote: Jaké šatky? Svatební nebo na převlečení?
Odpovědět
martja: svatebni :-) zkracuji s emi a upravuji prsa, maji s ei nasivat perlicky ale jestli se jeste nesiji tak to asi zitra zrusim najendou si tim nejsem vubec jista :-( tak nevim
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?