Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych ráda fontánku, přítel byl za začátku proti, ale už ho začínám pomalinku přesvědčovat :-D s prasátkama počítám, spíš nevím jestli nám to povolí v hospůdce aby nevypadala jako perníková chaloupka zlitá čokoládou...
Odpovědět
My máme zákusky, frgály, svatební koláčky a dort - možná si prosadím i tu fontánku. I když já bych na tom byla jako ty. Já bych "bryndák" nebo ubrus potřebovala i při tom, abych na tom nebyla hůř než ty děti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: ty prstýnky co máš v albu? a jo jo, blíží se nám to :-D :-D :-D delien: já s tím počítám, že se stopro něčím zamatlám nebo zliju červeným vínem :-D
Odpovědět
zmyzulka: přesně tak :-D Už jsem se ptala, ale nevím jestli si mi odpověděla, jak Ti dopadla ta aukce toho náhrdelníku co si chtěla ?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Nakonec úplně jiný, až budu je budu mít, dám fotky do alba. Jsou z kombinace žlutého a červeného zlata. Hlavně je budem mít přímo z výroby, takže oba za cca 6000 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem fotku vítězného prstýnku do alba :-)
Odpovědět
pejsanek: je moc pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dvě hodiny jsme vybírali, než byli tři kandidáti a nakonec jsme se rozhodli pro tento :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: pěkné prstýnky :-) My taky vybírali a vybírali - měli jsme dva kandidáty a nakonec vyhrály ty s lehkou vlnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se domluvili také na září . Ještě ale nemáme vůbec nic...je toho hafo, co je třeba zařídit, plánuji začít šatama, ale ráda se poučím od vás, čím je dobré začít? O místě se ještě rozhodujeme, ale myslím, že o víkendu bude rozhodnuto úplně.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Ahojky, nejprve bych si rezervovala termín a místo obřadu, potom restauraci na hostinu. Potom už budeš vědět, na jaký termín zamlouvat šaty, kapelu, ... vše se odvíjí od termínu.
Odpovědět
manzelinka: Vítej :-) Do září máš ještě spoustu času, určitě všechno v pohodě zvládneš :-) Nejdůležitější je bloknout si termín a hodinu svatby, místo konání svatby a restauraci. Pak můžeš zajistit kapelu, fotografa, kameramana, atd.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee1: Uvažovala jsem že si šaty nechám šít...proto je to nutné co nejvíc dopředu (snad neztloustnu:-D ) delien: No já když vidím ty věci, "co by se měly" tak mi to přijde strašně krátká doba... :-D
Odpovědět
manzelinka: Neboj, zvládneš to stejně jako my ostatní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Myslíš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tak to jo, to klidně můžeš začít šatama, ale stejně je asi lepší mít potvrzen termín. Objednáváš prstýnky, potřebuješ termín na rytinu, zamluváš kapelu, fotografku, ... ke všemu je termín potřeba. Času je ještě dost, ikdyž to letí celkem rychle, pamatuju si, když jsme v říjnu řikali, že máme skoro ještě rok :-D No a teď už jen něco přes půl roku :-)
Odpovědět
manzelinka: Určitě :-D
Odpovědět
U nás je to dneska přesně za 7 měsíců, to to ale utíká, taky to nedávno bylo rok. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Nějak nebazírujem na určitém termínu a dá se říci že ani místě.Tak když by bylo obsazené, posune se to, nebo se změní flek, ale určitě to v nejbližší doibě chccem zamluvit. Viď?Za chvíli zjistíš že stojíš před oltářem a nebudeš chápat, kam se ten rok poděl....
Odpovědět
veroniqueta: já už budu za 7 měsíců týden vdaná :-D
Odpovědět
delien: jůůůů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: jé my taky za¨sedm :-D
Odpovědět
veroniqueta: jojo, letí to letí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: A koukám, že až na šaty se nám líbí hodně podobné věci...ty dorty jsou bezva, kaly neporazitelné atd atd...
Odpovědět
A co svatební cesta, holky? Plánujete něco? My možná něco velmi levného, podle toho, kolik bude penízků. Naštěstí pracuju v cestovce, tak si něco pohlídám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: My pojedem jen třeba na prodloužený víkend, někam po Čechách, rádi jezdíme do těch jižních, tak třeba něco tam.Už spolu nějaký čas žijem, na dovolené jsme spolu taky byli, tak už ani nemá smysl svatební cesta jako taková. Dřív to bylo podstatnější-pár spolu většinou předtím vůbec nežil, tak měli týden nebo víc jen pro sebe.... Kolik plánujete hostů?
Odpovědět
veroniqueta: Jsem na tom jako ty. Až podle penízků. Kdyžtak vezmeme něco na poslední chvíly. Ale určitě někam vyrazíme :-D manzelinka: My budeme mít přibližně 34 hostů
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak to taky nebude tak moc:-) Mě ani ty velké svatby nejsou moc sympatické 8-)
Odpovědět
manzelinka: Budu tam mít všechny, které mám ráda :-)
Odpovědět
my uz mame fontanku od namych zajistenou, spis eme ted laka jeste napojova fontana :-D veroni: my planujem svatebni cestu, chceme jako svatebni dary jen penizky a za ty chceme jet do recka nebo na kanary a aspon na tyden nebo dva, pcitame tak 20tis na osobu ze byhcom chteli dat...nechces mi taky neco v te cestovce pohlidat? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?