Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: moji kamarádku vedla maminka, bylo to moc krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja: to věřím, ale v mém případě nevím, nějak si to nedokážu představit, prostě to tak necítím, že by to měla být ona...já bych třeba ráda babičku, ale to by zase možná bylo máti líto, to bych zase nechtěla...ten bratr je pro mě nejschůdnější varianta, ikdyž etiketa říká, že by to měl být ženatý/vdaná, což bratr není...ale to mě zas tak netrápí :-)
Odpovědět
luciena: Tak o tom ženatý/vdaná opravdu nevím a i kdyby to tak bylo, tak bych to neřešila, vzala bych bráchu za křídlo a hotovo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, ona měla jen tu maminku, byla jedináček. takže k sobě měly strašně blízko. ale brácha je určitě super řešení. a holky, zítra jste první na řadě :-D
Odpovědět
Tak ať Vám to vy první srpnové nevěsty zítra všechno vyjde! Žádný stres, krásné počasí, mnoho příjemných chvil a nezapomenutelných zážitků a když se něco po*re, alespoň budete mít pořádnou historku pro ty, co nemohli přijít :-) Ta k držím palečky a hodně štěstí! ;-)
Odpovědět
Ahojky! Taky přeju všem, ať si to zítra užijou, ať mají krásný a nezapomenutelný den. Předpoveď počasí je docela dobrá ;-) Ty jo, jsem zvědavá, jak se budu cítit den před já :-D Teď akorát pádím na zkoušku učesu a dobarvení vlásků :-)
Odpovědět
sandynka: Doufám, že sem hodíš nějakou fotečku, jak ti účes dopadl :-)
Odpovědět
pokusím se, už dlouho si chci založit album, tak snad to díky tobě konečně udělám :-) chtěla jsem jen navlnit vlasy, ale jak je nemám moc dlouhé, připadám si jako "pudlík",takže to budeme vyčesávat :-) Ty jo, už jen 14 dní, uteče to jak vodaaaaa
Odpovědět
Já mám zase dlouhé vlasy, ale dost těžké, tak doufám, že mi účes vydrží. Jdu na zkoušku 12. srpna.
Odpovědět
Ale jo, určitě ti to kadeřnice nějak vymyslí ;-) S dlouhými vlasy se dá kouzlit pěkně. Já měla dost dlouhé, v zimě jsem to zkrátila a líbilo se nám to s přítelem. Pak už mě jen kadeřnice přemlouvala, ať to nechám do svatby trochu narůst :-) Šla jsem s ní se spoustou fotek účesů z netu a nakonec mi to udělala podle sebe a líbilo se mi to, ale bylo to narychlo, taže dnes to akorát doladíme. A půjdeš pak o svatbu ke kadeřnici nebo ona k vám domů?
Odpovědět
Tak já utíkám! Měj se pěkně! A pro ty, co jdou zítra na "to": Hodně štěstíčka a sluníčka! Paaaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdenula:mě se líbí ten první účes zezadu:) Ale jinak bych volila asi ten druhý :-) Jo a kdo se vdává zítra? Nějak nemám už přehled. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Je to taková multifunkční kadeřnice, přijede k nám domů, učeše mě a možná, že zůstane i na svatbu a bude nám na oslavě hrát s kapelou. Problém je v tom, že přítel živou hudbu nechce, ale já jo, zatím ho nějak nemůžu přesvědčit, aby s kapelou souhlasil :-(
Odpovědět
Zdenulo, taky hlasuju pro druhy uces. Vsem co se vdavate zitra drzim palce at to vyjde podle vasich predstav. Jdu rozpocitavat krabice na vysluzky.
Odpovědět
Profilova fotka
V srpnu se vdává 1357 zaregistrovaných nevěst. To je síla teda :-D
Odpovědět
tayllorka: Tak to je hezká práce. :-)
Odpovědět
ahoj:) taky přeju hodně štěstí všem zítřejším nevěstinkám!!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, blíží se to... :-) zítřejším nevěstám přeji klidné nervy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za tipy na účesy... :-) Účes II se mi moc líbí, ale takto to nosím pořád - tak chci, aby to bylo trošku jiné..nejspíš to bude kombinace II + III s něčím podobným co bylo vytvořeno v účesu I - zezadu. luciena: volila bych určitě bráchu...bez debat ;-) + kombinace kravaty a košile bych volila bílou košili a zelenou kravatu x-) ...víc barev bych už nekombinovala My budeme mít bílou košili + oranžovou kravatu a já oranžové kaly x-) tayllorka: vůbec mi nevadí, že budeš mít podobnou kytičku /oranžové kaly/ jako já - s těma drátkama je úžasná, co..? zvláštní, netradiční a pěkná... Moc jsem ji chtěla, ale nakonec budu mít asi trošku jinou...chci tam totiž tu trávu, která prodlužuje stonky kal...
Odpovědět
Chtěla bych prodloužené stonky na svatební kytce. Jak se pak ta kytka vejde do vázy? :-|
Odpovědět
já budu mít kytičku s gerberama..nějaký mix... nevím jak to přesně bude vypadat - nechala sem to na květinářce:-) jinak ty prodloužené stonky vypadají suprově:-) ale taky nevím jak to pak narvat do vázy?? =-)
Odpovědět
luphen. Gerbery jsou krásné, dostala jsem je od přítele, když žádal mamku o mou ruku. Dostala jsem zelenobílé v květináči, aby mi vydržely. A rostou a kvetou jako šílené pořád :-) Já chci od začátku růže, už jsem si našla i odrůdu, kterou mi přítel nakonec schválil, ale květinářství si vybral úplně sám, protože tamním květinářkám důvěřuje, většinu kytek, co mi koupil, byly od nich. Chtěla bych kulatou kytičku, ale přesně nevím, s čím ty růže kombinovat. Asi si nechám od květinářky poradit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ta tráva se pak rozevře, stonky se dají do vody a ta tráva visí podél vázy, na té vaze.... takže stále ta kytka vypadá dobře a váza nejde ani vidět ;-) Včera jsem s mým nastávajícím řešila harmonogram svatebního dne a když si četl, co vše nás čeká a nemine...tak se úplně zděsil a říkal, že je už teď na nervy :-D a dokonce ho pak začlo bolet i břicho... :-D :-D tak jsem na ten den "D" tedy zvědavá...jaký bude hrdina! 8-) Nejdříve se kasal a říkal, že to bude "v poho, v poho"...že ho nic nerozhází...ale čím víc se to blíží..tak se víc zajímá, jak to bude probíhat, co je ještě vše na zařizování a je nervózní :-N
Odpovědět
sasina: já právě budu mít kombinaci gerber s růžema a něčím co bude z té kytky trčet - aby to nebyla jen koule právě:-) aby byla taková jako rozvrkočenáx-)
Odpovědět
luphen: Já bych řekla, že ta tvoje kytička by měla být přímo roztančená ;-)
Odpovědět
zdenula: harmonogram dne??? co tam vše máš??:-) já jen že v 10:30 sraz u nevěsty 11:45 hromadný odjezd 12:00 obřad 13:30 oběd 15:00 focení novomanželů 17:00 večerní zábava:-D
Odpovědět
zdenula: Tak to jsem rána, že ty stonky nejsou problém, moc by se mi líbily, jestli mi to tak přítel schválí. S chlapama je kříž, spoustu věcí jim člověk říká, oni pořádně neposlouchají a pak koukají jak tvrdé Y. :-)
Odpovědět
sas: tak kytku sem si schvalovat nenechala teda:-D
Odpovědět
luphen: Právě ta kytka je jedna z mála věcí ,na které si přítel zakládá a která jen tak jeho výstupní kontrolou neprojde :-D :-D Všechno ostatní jsem tak nějak zařizovala sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já si také kytku vybrala sama...on ani netušil jak vypadá kala :-D :-D Musela jsem mu to ukazovat v květinářství a jen koukal, že toto...ale pak z nich viděl ty svatební kytice na netu a říkal, že je to fakt krásná květina, že jsem vybrala dobře... x-) jak jinak taky :-D :-D luphen: já tvoří 2 harmonogramy - 1x pro nás novomanžele, tam mám i příjezdy a odjezdy kosmetičky, kadeřnice, fotografka, kameraman, příjezd ženicha, předání kytek maminkám, nevěstě, děkování za vychování + co kdo má dělat - jako svědci + sourozenci např. dávání vývazků hostům, zdobení aut...je prostě takový podrobný (toho se právě zděsil) :-D a pak budu mít upravený pro svatební hosté, tam bude něco co máš ty... + seznam kdo jak pojede v autech ať nejsou zmatky a všichni ví, že v tolik a v tolik bude to a to ;-) Už vidím jak se budou babičky a tety stále ptát, kdo, kdy, kde a jak... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?