Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
zdenula: jejda..to si radši ten podrobnej ani dělat nebudu..to bych vyděsila samu sebe:-D
Odpovědět
luphen: Já jeden harmonogram vyvěsím doma na viditelné místo s velkými písmeny a další připravím pro každého jako kapesní verzi. :-)
Odpovědět
sas: já ho dávala s oznámkem svatebčanům:-)
Odpovědět
luphen:To byl dobrý tah, to mě nenapadlo :-(
Odpovědět
sas: jj já tam měla oznámko, pozvánku na oběd nebo raut, harmonogram, mapku k hotelu, mapku k nevěstě:-D pak pro pár vybraných i voucher na ubytování..no jako byla to napěchovaná obálka:-D jo a ještě kartičku ohledně darů:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hihi tak to já rozesílám mejlem :-)))
Odpovědět
kajka. tak to bych to babičkám asi nezvládla odeslat mailem teda:-D
Odpovědět
kajka: Já budu dělat od křižovatky cedule, aby k nám trefili i bez navigace :-D
Odpovědět
my bydlíme hnedle v první zatáčce u silnice..tak snad nebude problém:-D
Odpovědět
luphen: U nás je to trošku složitější, tak budou lepší ty cedule :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my babi nemáme, v podstatě skoro žádnou rodinu (no comment) takže u nás noproblema :-) tak já když řeknu SAPA tak k nám trefí každý :-D a cedule kempu jsou po celém městě... až konečné "lesní" cestičky mám nafocený :-)
Odpovědět
kajka: tak to je pak jiná:-) my máme málo rodinky ale prostě babičky maila nemaj..teda jedna jo:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak stejně babi někdo poveze ne? a ten mejl má... :-)
Odpovědět
no ale jen jedna babi má meila:-) další dvě ani netuší co to znamená když se řekne počítač:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D holky...tak já cedule nedělám, každý ví, kde bydlím..takže trefí! Hosté z ženichové strany dojedou až na radnici - k našim bychom se asi všichni nevlezli.. Harmonogram budu dávat spolu s výslužkama - protože se svatebním oznámením jsme ještě nevěděli přesný čas obědu, rautu atd. Holky, mějte se....já valím na aerobic víkend do Jeseníků....dám si do těla a budu relaxovat ;-) abych byla na další přípravy FIT Všem "prvosrpnovkám" přeji krásné počasíčko, pohodičku a lehké zvládnutí s klidným a spokojeným úsměvěm na tvářičce... 8-) Hlavně si to holky užijte a vychutnávejte!! x-) Paa
Odpovědět
zdenula: Tak pěkný víkend ;-)
Odpovědět
Já musím dělat cedule, protože se naši přestěhovali a spousta lidí teď k nám netrefí :-(
Odpovědět
no tak k nám trefěj všichni z mé strany..ze ženichovi nikdo:-D
Odpovědět
ženichovy strany :-N
Odpovědět
A kde máte tchýni? Ta sem netrefila :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achchjo,chtěla jsem jít zamluvit ty kytky na svatbu. Ale mám dvě děti na krku a přítel moc práce. Sama s dětma teda nejdu,to se nedá. Na všechno by sahali a já bych měla akorát nervy. Tak snad zítra dopol. nebo v pondělí. Jsem netrpělivá,chci mít všechno už zařízený,zaplacený a jen čekat. Tohle už mě fakt nebavíííí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych potřebovala taky ještě něco dozařizovat s kytkama, jenomže květinářka bydlí v místě svatby, což je ode mě 45km, takže domluvit se s ní je nadlidský úkon...já bych mohla vždycky tak v sobotu, ale to zas nemůže ona, protože toho mívá moc...tak jsem jí musela aspoň zavolat, protože jsme původně měli svědkyni a svědka, tudíž zamluvenou korsáž a kytku...jenže pak se to zvrtlo a nakonec budou dva svědci, tak aby pak chudák můj svědek nemusel jít s kytkou v ruce místo korsáže v klopě :-D Navíc jsem chtěla objednat i výzdobu na auta, protože už mě nebaví, jak vždycky něco vymyslím nebo najdu na netu a na všechno mi drahý řekne, že to je hrozné...tak to nechám na květinářce, už je mně to jedno...akorát mně přišlo celkem zbytečné platit tolik peněz za živé kytky, když to bude stejně jen na jízdu do kostela a z kostela...ale jak říkám, už na to prdím...
Odpovědět
Teď jsem dodělala etikety na svatební víno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi šikovná ;-) Z čeho jsi to dělala, z normálního bílého papíru? Ten nápad se mi líbí, ale nějak nevím jak na to...Já jsem v rámci akce "šikovné ruce" včera ušila 10 vývazků, a dokonce mě to i bavilo, takže až se v neděli vrátíme od skorotchánů, tak v tom hodlám pokračovat :-)
Odpovědět
tayllorka: plně chápu, já jsem byla v květinářství včera a jsem ráda, že to mám za sebou...ještě mě čekají kvítka na výzdobu, ale to mám domluvený až na příští sobotu a teď v neděli jedeme vyřešit podrobnosti na místo hostiny...je to strašný, ale už se těším až to budeme mít za sebou a vyrazíme na dovolenou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my to máme až poslední sobotu v srpnu, ale už teď mám nervy, jak to vše stihnem. luciena: jen k tomu vedení - kamarádčin taťka taky nešel na svatbu, tak to řešila a na matrice jí řekli, že většinou, když není tatínek, tak se to řeší, tak že jsou ženich a nevěsta rovnou spolu - on ji vedl z domu do auta bratránek a před radnicí ji předal ženichovi a pak už šli spolu - bylo to úplně v pohodě a nikdo si ani nevšiml a nekomentoval, že je to divný, tak jen takový tip, ale záleží na tobě jak si to představuješ
Odpovědět
fraal to chce klid my to máme za týden a už na to kašlem co se stihne stihne se co ne svět se nezboří ;-) no můj táta jde ale nepovede mě povede mě extchán :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky studanko. tak extchan?:-)
Odpovědět
maja.mr jasně máme váborná vztahy chtěla sem jít sama jěnže přřítelova mamka by přišla o to odvést jediného syna a to nechcem ani jeden tak sme zvolily trošku zvláštní variantu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky. ted v tuhle dobu první z nás jsou pěkně nervní. :-D to je mazec. a my další už za týden!!! aaaaaaaaaaaaaaa, panikaaaaaaaa :-) a jde někdo i 7.8.? asi taky, že?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?