Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
sas: jj obřad, pak obídek pro rodinku a následně i večerní párty:-) původně jsme to chtěli mít v číčovichích v penzionu v polích... moc se nám to tam líbilo a bylo to napůl mezi Prahou a Kladnem ale nakonec sme tam z té domluvy byli neštastný tak sme to změnili na ten LaPark:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýý, vy jste ukecaný, já to nestíhám dočítat ]-( :-D Tak jen tak co jsem pochytila, hmmm guláš po ránu,jak tu někdo psal je jisto jistě blitkopuška z toho :-p Párky po ránu, no taky nevim. Aspoň můj žaludek by to nepobral. :-p Jinak jste hrozně šikovný, já vůbec nedělám žádný takový věci: jako je kniha hostů, tombola, polštářek atd. Nevim kdy bych to měla kutit. Mž dvě dětičky mi dávaj zabrat a večer už jsem zase líná něco tvořit,většinou žehlim ]-( Jediný co budu vyrábět budou jmenovky,hih nechce se mi vyhazovat prachy za udělaný v tiskárně. Dneska jdu koupit stuhu na dort, doufám, že seženu. Potřebuju průhlednou,oranžovou a nejllíp na něm nějaký ornamentky. Bude se to uvazovat na každý patro,růže pak doladěj barvou k tomu. Co se týče rejže na házení,tak to mít budu, nakoupila jsem tři mini pytlíčky a dám to dětem ať se zabaví. Počítám s tím, že Terezka(2 roky) mi to akorát vysype před nohy celý. :-D Někde jsem četla, že to házeli už uvařený z varnýho sáčku na nevěstu s ženichem, jsem se docela nasmála. Nějaký starý lidi,nějak to nepochopili a doma to normál uvařili. :-N
Odpovědět
luphen: Koukala jsem, že se na svatby specializují, to je pak jiná domluva :-)
Odpovědět
sas: jj jako je to tam hodně zaběhlý a taky vím jak to tam chodí..při škole sem tam byla na brigošce na recepci:-D
Odpovědět
luphen: No tak to máš zmáklý, , to je paráda. My to máme na Chodovské tvrzi, původně jsem chtěla v Průhonicích, ale tam se dělají jen venku a Konopiště je zase dost daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
tayllor - no já toho taky moc nevytvořím, nejni čas, budu ráda když zvládnu taky tak ty jmenovky...ale chtěla bych dorazit aspoň ty svatební noviny, jenže mi nějak došla fantazie...
Odpovědět
a vy ste to nechtěli venku?:-) já původně taky ne..měto to být v kapličce v číčovicích..ale tím jak pak padl ten penzion tak sme to šoupli celé komplet... a na KL se mi radnice nelíbí..tak to risneme a bude to venku..i za deště případně:-D
Odpovědět
luphen: Na zahradě jsme obřad nechtěli, jsem alergik, tak nevím, jak by to na té trávě v kytkách dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
luciena: tak to jsem ráda, že nejsem sama :-D Ale jako obdivuju holky, že si s tím tu práci dají a že jsou takhle akční.Pak si připadám jako největší flákač,když to tak čtu :-N
Odpovědět
tay: já to všechno vytvářela už někdy v zimě:-D měla jsem letos státnice tak sem se tím odreagovávala od učení:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já zvažuju že se na ty noviny vykašlu.... dělala jsem svatební harmonogram co kdy kde jak včetně kdo kde a s kým spí, mapek a fotonavigace, mám to na 4 A4 a stačilo mi to... :-)
Odpovědět
tayllorka: Kdybych měla takovou nádhernou holčičku jako ty, taky bych se nezabývala takovýma krávovinama jako je vyrábění svatební knihy apod. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
já bych se tím taky nezabejvala...jenže když se člověk má učit tak si vymýšlí samý kraviny jen aby se učit nemusel:-D
Odpovědět
luphen: jj, to znám, když jsem ještě studovala, vůbec mě to nebavilo a místo učení jsem raději psala písničky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas:krávovinama,jsi mě pobavila :-D Jinak děkuju, jo ,myslim, že se nám celkem povedla :-) luphen: odreagovat bych potřebovala taky, vidim to až na mý rozlučce 8.8.,to bude pak těžká neděle ale zase :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tayllor - tak to já si jako taky připadám jako flákač, ale co už :-) Já mám jen obavy, aby se tam ti lidi bavili...vy máte holky i nějaký program?
Odpovědět
tayllorka: Taky si chceme takovou pořídit :-)
Odpovědět
luciena: my máme kapelu..tak se bude tančit...a jinak tombolu tak snad se nudit nikdo nebude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas:tak to musíš přijít ráno po flámu a pak na to vlítnout. Z toho nám malá vznikla takhle :-N luciena: program? ne, rozkrojíme dort, dáme si kafčo, ještě předtím bude přípitek,to budeme poslouchat mýho tatíčka při proslovu (to bude zase trapas),dělá totiž vtípky,ale bez pointy. :-D No a pak zatancujeme na první novomanželský tanec, pak už bude hrát živá kapela od 19.hod do 1.h. do rána a po domluvě ještě dýl. Nic nemám naprogramovaný. Možná zahrajem nějaký hry, jako s těma židlema, co se ubíraj a ostatní kolem nich tančej a jak zastaví hudba tak si maj sednout a pak jak se tancuje s nějakým předmětem mezi čelama, kdo vydrží nejdýl. Ale já to koordinovat nebudu, nějak to dopadne. Hlavně aby byla zábava, bylo co k jídlu a k pití. :-)
Odpovědět
tayllorka: Tak to vám vyšlo suprově. Mě vyprávěla kolegyně, že když si její mamka brala jejího taťku, strašně se oba ožrali, taťka usnul pod stolem a mamka ve skříni se psem a za 9 měsíců se narodila ta moje kolegyně :-D Proslovu mýho taťky se taky bojím, myslí si, že je děsně vtipnej, a občas je to hodně velkej trapas. :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sas: jak vypadá kolegyně? normálně? :-D No jo, můj táta si taky myslí, že je vtipnej a to, že se pak ostatní smějou jemu mu vůbec nepřijde. Myslí si, že se smějou těm vtipům nedokončeným a celým zmotaným. Všechno poplete. :-S Teď zase vykřikovatl, že řekne na proslovu: tak to je dobře, že jste tady, nebudem se zdržovat proslovem a jde se chlastat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nějaký program nemáme, tombolu jsem zvažovala, ale už vidím, jak se na to ten můj ksichtí :-D A nevím teda, kdo by to vyhlašoval, bych musela asi já sama... :-S Co se proslovu týče, tak otce jsem rovnou zavrhla, protože by nejspíš udělal ostudu, on je totiž starý sprosťák a rodina mého nastávajícího by asi valila oči :-D No nakonec tam otec nejspíš ani nebude, nějak totiž nemůže pochopit, proč se jako bereme :-D Takže proslov nechávám na svém bratránkovi - svědkovi, který je vtipný a má dar řeči, tak snad něco vymyslí... Teď mě máti nehorázně vytočila, když se mě ptala, kdo mě povede k oltáři, když tam ten otec asi nebude....tak jsem řekla, že asi půjdu sama, maximálně s bráchou, a ona to nemohla skousnout, a prý ať jdu se strýcem...tak říkám, že nevím, ale že radši sama...a pár dní na to jdu strýcovi donést oznámení a on na mě, že prý mě nemá kdo odvést k oltáři, tak že on by se klidně nabídl!! ]-( Jsem myslela, že máti bude v pohodě a klidu, když ví, jaké máme neshody s tchýní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak můj taťka prohlásil, ež slovo nechá mladým - svědkům... :-(
Odpovědět
tak já na nějaký proslov úplně zapomněla...no ani nevím jestli se toho jako někdo vůbec ujme:-D
Odpovědět
tayllorka: Nevím, už jsem ji dlouho neviděla. Ale donedávna ještě dělala zapisovatelku u soudu, tak asi nějaké následky budou :-) S těma trapasama: Můj šéf minule říkal jedné klientce do telefonu. No to víte, když se kácí les, tak se staví stromy. Tak nevím, co si o něm ta paní myslela. Jinak mi 2. šéf říkal docela pěkný vtip: Manželé chtějí vstoupit do nějaké sekty, která zakazuje měsíc před vstupem sex. Po měsíci manželé přijdou do sekty a žádají o přijetí. A jak jste na tom, ptají se jich, vydrželi jste bez sexu? Manžel odpoví, copak první týden, to se ještě dalo, druhý týden už to bylo horší, třetí týden krize a ten čtvrtý týden jsem to už nevydržel, když se manželka ohýbala pro konzervu fazolí, prostě jsem na ni skočil. Hm, tak to k nám do sekty už vstoupit nemůžete, odpoví mu. A manžel na to: Copak k vám do sekty, ale já teď nemůžu ani do Kauflandu :-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci: a vždyť by tě brácha mohl odvýst k oltáři. Je to nejbližší rodina ne? Můj M. taky vedl svojí ségru loni na svatbě, když tátu už nemaj. Já nevím,kolik je tvýmu bráchovi? Jako kdyby mu bylo 10 tak asi ne no.
Odpovědět
luci: Taky bych volila bráchu, kdyby mě nemohl vést táta. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas: :-D Teď vám řeknu typ vtipu co říká můj táta už asi 10 let: Chlap vožralej leží ve stodole na slámě a chrápe, po chvíli nad ním stojí koza a mlátí vemenama mu po obličeji a on: stará, nic nebude, nech mě chrápat a koza se naštve, otočí se zády k němu a vys...re se mu do obličeje. A on na to: vidíš,kdybys neotravovala,tak by sis nerozsypala korále :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Odpovědět
:-D :-D :-D hustej :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?