Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: proč jsi chytla z pochodů depku? žádný se ti nelíbil a nějaký vám budou hrát?
Odpovědět
Profilova fotka
taky ještě nevím, na co budeme tancovat prvni tanec, vzhledem k tomu, že místa na tancovani je hodne malo, tak to asi odbydeme plouzakem :) ... a to jsem cely lonsky rok chodili do tanecnich :)
Odpovědět
civet: ještě, že jsme se o tom tady včera bavily, měli nám hrát mendels.!!! A to bych se asi fakt nasrala, strašně se mi nelíbí... tak jsem poslouchala wagnera a moc mě to nebere, ale zase jsem si říkala, že když to cimbalka zahraje na housle, violu a basu, tak to bude ok.... ale přece jenom bych chtěla něco originálnějšího- akorát přítel je pro klasiku, doma včera kvůli hudbě málem hádka... a první tanec opravdu nevím, původně jsme chtěli nacvičovat něco šíleného, ale na to není absolutně čas... a jak jsem měla milion oblíbených a srdcových ploužáků, tak teď se mi nelíbí ani jeden... nějaké blbé období, či co..
Odpovědět
ninu: brala jsem 18-24 m, to je tuším 92, že? Košile a sako nám bude dobře, jen kalhoty jsou delší, tak je budeme zakládat...
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: klídek, zítra už zase budeš mít oblíbený ploužák, každý má někdy en b..., kdy je všencho hloupé a nemožné ;-) My třeba nic jako první tanec neřešíme.
Odpovědět
ifoun: ty jsi pořád v klidu, to je obdivuhodné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: nejsem, ale kdybych měla řešit každý etail, tak mě klepne...navíc si to stejně pak nebudu pamatovat, co sjem všechno chtěla "dokonalé"... tak se holt bude trošku improvizovat :-D Ale včera se mi pěkně sevřel žaludek, když jsem zjsitila, jak málo dní zbývá...
Odpovědět
Ahoj holky! Právě mi PPL dovezlo ozmánení... jupíííí :-) Konečně můžeme začít rozvážet... Jinak na ten první tanec - máme vybranou svou písničku - Eternal Flame od The Bangles... tak uvdiíme. Včera jsem na netu našla pár šíleností, co měli novomanželé nacvičeno, ale s tím mým "dřevem" asi budeme muset vystačit s tím ploužákem :-)
Odpovědět
ifoun: taky se snažím neřešit kravinky, ale já si včera uvědomila, kolik dní zbývá a že ta hudba není a tím to všechno začalo...
Odpovědět
maithai: my drzime klasiku mame cimbalku a jako prvni svatebni vec se u nas hraje valcik "Komu to hraju" a dokud se tohle nezacne a tim se nevyzvou novomanzele na solo, tak nikdo netancuje...takze je to jasne...jen si rikam, ze by se to mohlo obejit bez zvedani na zidlich...z toho mam respekt :-) u vas to tak neni?
Odpovědět
zvedání na židlích přichází až kolem půlnoci při čepení :-) a mám z toho celkem strach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mai: a co pachelbel canon id D major - to se hodí místo pochodu (je to teda hodně profláklé), michna a nebeští kavalérové zní taky pěkně a mě osobně se líbí od Bacha Air on G string. Všechno to jsou klasiky, trochu profláklejší, ale není to pochod od Mendessohna ani Wágnera:o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to já taky... mě tam ještě někde vyklopí :-D My máme na obřad dvě písničky od Beatles (kamarád kytara, kamarádka flétna a sestřenka zpěv)... a odpoledne první tanec Elvis Presley (když už je to retro párty).
Odpovědět
civet? pachelbel nám bude hrát piánko při obřadu... nebcháme toho wagnera asi, nemám nervy na to cosi vymýšlet....
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: to zvedání na židlích je masakr, ségře to dělali (a švagrovi), museli nahoře vypít panáka nebo co... a ségra byla zelená ještě hodinu ... já bych asi někoho oblinkla, vadí mi výšky a bála bych se, kdyby mě měl ve vzduchu přidržovat svatebčan neabstinent :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katka,maithai, veve: jaké zvedání na židlích? to vás jako zvednou sedící na žlidlích =-) , to jsem nikdy neviděla ani neslyšela ... a máme další pokrok, už mám doma bublifuky (dělaj super bublinky, vyzkoušeno, včera večer jsem si bublala v obyvaku :) ) a posledni rolku organzy, takze vyzdoba na auta hotova, vlastne veskera vyzdoba, kterou delame :), jeste den pred svatbou privazat maslicky na buxus, to bude asi porod :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by u mě asi neklaplo by si servaly kýlu :-D :-D :-D :-D :-D zvednou mě i se židlí
Odpovědět
hani: ano na zidlich Te zvednou...u nas se to dela v okamziku kdy tancite solo, pririte se za vas lidi se zidlama...zena sedi nebo kleci a muz pokud to umoznuje vyska stropu stoji ...rikalo by se kdyby nestal, ze neni chlap...ale jako...jak znam sveho muze bude chtit stat a mne by jako vuuuuubec nevadilo, kdyby byl mensi chlap a klidne sedel :-) podaji vam vino nebo goralku, vypijete, date pusu a tancite dal, pak nasleduje solo s rodicema a vsechno to probiha v kruhu z lidi kolem vas a vsichni si s novomenzelama stridave zatanci :) nekde se zvedaji na zidlich i rodice... maithai: cepeni mam nejspis taky (nechavam to na kamaradkach) a to by me to cekalo jeste jednou... =-)
Odpovědět
hani811: Ano, to se zvedne nevěsta i se ženichem na židních nahoru, pak si připijí a nevěstě se sundává závoj a pak se ten závoj dává svobodné slečně a která ho dostane, tak se do roka vdá... já to slízla loni na kamarádčině svatbě a podívej jak jsem dopadla - 30.10. se vdávám :-) Asi na té tradici něco bude :-D Kamarádčin manžel má něco přes 120 kg, tak měli chlapi co dělat ho zvednout... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: jsi mi připomněla,že ty bublifuky z mojeparty jsou otestovaný, že nedělají fleky, který by nešly vyprat. Loni na svatbě švagrové1 si švagrová2 polila bílou kabelku tím bublifukem - byl tam flek, švagrová1 kabelku tento víkend prala v ruce a flek zmizel:o) Takže těma svatebníma bublifukama fakt můžete bublat o 106 i na šaty, i polet se tím můžete:o))
Odpovědět
Profilova fotka
Z těch židlí se mi dělá šoufl i při čtení, to by mě fakt odrovnalo.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
andrejka: já tedy loni byla na svatbe česko slovenské, kamarádka (moje svědkyně) je Slovenka, čepení či jak se tomu říká o půlnoci měla (a já dostala závoj - 16.10., tak jsem to do roka stihla :) ), ale na židlích je nezvedali, to bych se bývala asi lekla, že si ublíží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: no jo ale ty jsi subtilní děva, tebe bych zvedla i já sama, kdyby na to přišlo, ale vem si obavy nás prostornějších děvčat:o) Já mám ze svý váhy mindráky už léta (nejen, že jsem tlustá, ale ještě vážím o 10 kilo víc, než na kolik vypadám), takže když mě chce někdo zvedat, tak mě chytá panika, že si ten člověk něco udělá, že mě pustí a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Jezisi, ja se ted podivala do svyho alba a uvidela 25 dní a uplne me polilo horko :-D
Odpovědět
hani811: já byla na svatbě kamarádce 11.7.2009, tak je to sice něco přes rok... Ale nic takového bych na své svatbě nechtěla mít, nebudeme ani přenášet nevěstu přes práh... jak píše civet - ještě aby mě tak někdo pustil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: to jsme na tom podobně já mám taky krapet víc než na kolik vypadám a s pocitem že by mě měl někdo zvedat na židli to bych asi zdrhla
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to máte s dekorací na auta ??? vyrabíte si jí samy a nebo si jí pujčujete nebo i hotovou kupujete????
Odpovědět
ninus81: já jsem holka pohodlná a zaneprázdněná, tak jsem si koupila - mám to ve fotkách, akrotá místo toho materiálu to je organza - ženich bude mít stuhu a cilindr, já budu mít stejnou stuhu a kytku...
Odpovědět
Profilova fotka
já ji celou vyrábím, svého času nelituju tak mě to vyjde o hodně levněji.... a hlavně to bude podle mých představ :)
Odpovědět
auta budeme mit proste...objednavam tyl ...od zrcatek pujde stuha a vepredu bude masle a na druhe se pokusim vyrobit ty "bambulky", jinak jen maslicky...v auti budeme jen chvilinku, radeji ty penize dam na neco jineho, neni jich moc na zbyt...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?