Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
andrejka: náhodou to bude super jméno ... takový dobrý na vymýšlení přezdívky, ale to nemyslím ve zlém, naopak :-)
Odpovědět
holky, asi budu muset říct mužíčkovi, aby prstýnky někam schoval, protože mě to pořád nutí si ho zkoušet :-) Jen mám strach, aby je neschoval někam, kde je pak nenajdeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My je taky občas taháme ze skříně a prubujem, jestli jsou pořád tak krásné x-) Trošku je mi teď větší, ale je široký, tak to tak neva.
Odpovědět
hani811: no, uvidíme.. už teď nám všichni říkají Kvakovi :-)
Odpovědět
prstynek si davam na prst casto pro radost... :)
Odpovědět
Čau říjnovky, teď jsem teprve dočetla těch pár dní co jsem byla pryč, teda jste se činily :-) Dnes musíme na matriku, paní při rezervaci pravila, že měsíc před akcí přinést vyplněnou žádost a odevzdat vybranou hudbu ( vyškrtanou ze seznamu) a ta hudba byla docela problém. Mám pocit, že tu má pan varhaník jednotný sortiment na svatby a pohřby...
Odpovědět
holky, ted mi to Martiska35 připomněla s tou hudbou.... byli jsme minulý víkend na té svatbě, jak jsem tady šílela s tím zápisníkem :-D ... normálně nevěsta zapomněli zahrát svatební pochod... ona přišla normálně ... jen tak, jako by se nechumelilo.. bylo to tedy od nich dost trapné!!! Fakt se nad tím všichni pozastavovali, tak jsme aspoň zatleskali... bylo fakt otřesné!
Odpovědět
Profilova fotka
andrej: my taky nebudeme mít na začátku svatební pochod, resp. prostě všichni včetně mě nastoupí na první písničku ... snad to vyjde časově ... :)
Odpovědět
jujda....no...to fakt zamrzi...ja byla na jedne svatbe...meli to v poledne a sli tichem do zvoneni zvonu...to zase bylo uplne moc krasne...ale vyslo jim to a varhanik mel cit... :-)
Odpovědět
jako někdo to nechce, ale když to chceš a nezahrají ti to.. i nevěsta měla takový vyvalený kukuč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako že bylo ticho? =-)
Odpovědět
normalne se svatebcane bavili a najednou sla kolem nas nevesta.. tak jsme aspon zacali tleskat...
Odpovědět
Článek se načítá
jj ne kazdy ma pochod...ale kdyz se nehraje vubec...a vyzni to blbe...zalezi jak to vyzni, jak to ma byt, jak si to kdo preje a hlavne to kdyz je pocit ze to nevyslo...
Odpovědět
Profilova fotka
andrejka: tak to je hustýýýýý, aspoň že byli všichni tak pohotoví :) My taky nemáme svatební pochod, mně se to moc nelíbí...tak budem mít "nějaké hezké písničky" :-D
Odpovědět
andrejka: to je teda hrozné... :-(
Odpovědět
doufám, že to budou hrát každému jednou za život přímo Vám.. čekáte na to celou dobu a pak prostě nic.. oddávající jí asi pokývl, že můžou s tatínekm vejít... jako kdyby si toho nikdo nevšiml, tak by asi všichni dost koukali, kdyby ji najednou viděli až před oltářem... :-)
Odpovědět
a ještě jsem si chtěla postěžovat - měli dva dorty nádherné krásné marcipánové a nedostali jsme ani kousek :-( Takže milé nevěsty - pokud máte dort, dávejte svatebčanům, určitě se na něj těší... :-D
Odpovědět
tak my jsme hudbu moc neřešili :-) myslím si, že to člověk moc nevnímá, ti nejbližší budou hodně nervozni, takže si ani neuvědomí, co se bude hrát. Ze začátku zařizování svatby jsem chtěla, aby mi zahráli nějaké písničky z popelky. Když jsme byli na matrice, ptala jsem se na možnost vlastního repertoaru, paní matrikářka byla v tomhle směru docela striktní. Řekla, že to sestavují učitelky a když jsem jí žádala o kontakt, nedala mi ho. Mám si je kontaktovat sama. Je těžké někoho kontaktovat, když vlastně nevíte koho... ]-( tohle mě docela namíchlo. Asi budu ještě žadonit. Jinak my pochod budeme mít. Mužíček ho chce a mně je to vcelku jedno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My naopak řešíme, jak ho ubráníme do ofiko rozkrojení :-D Tak ho bude hlídat vedoucí restaurace a bude ho skládat až během rautu za mými zády, aby se tam nikdo nedodrápnul :-D A bavili jsme se včera o zvycích a shodli jsme se, že zatrhnem skoro všechno, když jsem přítele strašila chomoutem a plastovou koulí u nohy, tak málem upadnul (a já bych to taky nechtěla ani za nic), takže bude jen krájení dortu, hození kytky a podvazku (ten doufám dostanu zpátky, páč je moc hezký :-D ) a max. přenesení přes práh ... jinak nic, snad jen svatební noc :-D
Odpovědět
jsem stejného názoru, že tradic co nejméně ;-) žádné stavění brány (stejně pořádně nevím, co to je), žádné čtení přáníček nebo rozbalování dárků na hostině... zameteme střepy, sníme spolu polívku, rozkrojíme dort a unesu ženicha jen a jen já :-D Přijede pro nás kočár tažený koňmi a pojedem se Zuzkou dofotit nás dva a prcka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stavění brány taky neznám, polívku nemáme, přáníčka bych asi nepřežila, ale doufám, že nikdo z hostů nepřinese přání s hlopýmá básničkama (brrr, úplně mám osypky), unést ženicha mě nenapadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás pěkně popořadě: :-D frgálová snídaně s nevěstou penízek do střevíčku falešná nevěsta pro ženicha holubové (anebo holubi? ;-)) štamprle voda/slivovica zametání taléřku se sbíráním penízků společná polívka proslovy ;-) krájení dortu první tanec děkování za dary a rozbalování (přáníčka si přečtem až doma) házení kytkou sundávání podvazku a po půlnoci čepcování...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a slavobránu mít budem....
Odpovědět
Zrovna jsem napsala na matriku, že bych ráda znala seznam skladeb, které nám budou hrát a také kontakt, na koho se můžu obrátit a domluvit zařazení skladeb dle vlastního výběru. Jsem hodně zvědavá, co mi odpoví ]-(
Odpovědět
veve: toho je jak.... :-) holubice budeme taky vypouštět. Objednala jsem je přes net a v pátek den před svatbou mi přijedou kurýrem českých drah. Tedy doufám, že přijedou :-D
Odpovědět
kesy: a doufej že žíví... :-D ne, dělám si srandu :-) holky, já na tradice ani nemyslela, ale spousta věcí jde tak sama... jako zatrhání aut ráno před obřadem nejspíš uspořádají sousedi, krájení dortu, polívku, štamprlku před obřadem budem mít, první tanec taky, přání a dary v žádném případě...svou nádhernou kyticí házet nebudu, maximálně do davu vstřelím svůj podvazek... :-D (jak je to s tím podvazkem???)
Odpovědět
nechtela jsem rozbijeni talirku a takove to vitani pred restauraci a tak jsme udelali nejaky komrpomis, svedek neco na nas vymyslel aby jsme tam nevesli jen tak...tak vubec nevim, co nas ceka... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veve: a co je teda ta brána? Maithai: já budu mít "repliku" kytice, tu svoji nedám :D Podvazek střílí ženich mezi nezadané pány, funguje to jako kytka u žen.
Odpovědět
jak, tak to jsem přišla o zábavu, ale dopřeju mu to :-)
Odpovědět
if: tak o tom podvazku jsem to absolutně netušila... ale stejně ho nedám ani na střílení mezi nezadané pány :-) mai: to mě vůbec nenapadlo, že by mohli dorazit zdechlí :-D měla spíš obavy, že dorazí úplně někam jinam. To mi připomnělo jednu přihodičku. Jedna paní si objednávala stejný obleček jako budu mít já pro Honzíka a těsně před svatbou jí dorazily družičkovské šatičky... Docela pech, dokážu si představit, jak musela zuřit, protože ten obleček je opravdu parádní. Náš prcek bude frajer frajerů 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?