Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: to se na svíci staví brána z chvojí před vstupem do domu, prochází se tím když jdeš na obřad a když je to na stejném místě, tak tě tím pak ženich pronese přes práh...
Odpovědět
kesynaz: :-D a šel v tom družičkovském? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, svícu nemáme, resp. byla jsem s holkama v pátek na véči a šly jsme na koktejl...byly jsme tři. Přítel asi nic. Bránu by nám nejspíš někdo v Praze ukradnul, takže to řešit nebudu :)
Odpovědět
tak čumím jak puk, už mi přišla z matriky i odpověď ohledně skladeb. Poslali mi seznam, z nichž si můžeme vybrat. Jinak by nám to režírovali sami. Jsem ráda, že mají dnes dobrý den a vyšli nám vstříc. I když nechtějí, abychom si zařadili svoje písně, můžeme si alespoň vybrat... :-)
Odpovědět
kesy: tohle mě děsí ze všeho nejvíc, díky bohu za hodného kastelána... i když kdoví, jak to dopadne ve finále...
Odpovědět
mai: seznam mě docela pobavil... našla jsem i chyby :-D Ale už mám asi vybráno.... Karel Svoboda - Jdi za štěstím, Bartošová - Popelka... Jen doufám, že budou hrát jen hudbu bez slov. Texty klidně oželím. Svoboda je opravdu srdcovka :-) Lucku Vondráčkovou, co nabízeli, tak určitě neeee :-) Pochod bych raději od Wagnera než Mendelssohna... Mrknite, jaký seznam mi poslali. Máme vybrat 2 písně, jednu než přijde oddávající a pak jednu na výměnu prstýnků, podpisy, atd. Když jsem to uviděla poprvé, tak jsem málem omdlela a myslela jsem, že si nevyberu :-D pochod: F.Mendelssohn-Bartholdy: Svatební pochod, R.Wágner: Svatební pochod popř. Adam Michna z Otradovic – Svatební píseň (Nebeští kavalérové) 1) K. Svoboda - Vím, že jsi se mnou ( muzikál Dracula ) 2) K. Svoboda - Dík nastokrát ( muzikál Monte Cristo ) 3) J. Wykrent - Lásko ( písničku zpívá M. Rottrová ) 4) J. Wykrent - Řeka lásky ( písničku zpívá M. Rottrová ) 5) J. Uhlíř - Jestli to nebude láska ( z pohádky Co takhle svatba, princi? ) 6) Cesta ke štěstí ( z pohádky Co takhle svatba, princi? 7) K. Svoboda - Jdi za štěstím 8) K. Svoboda - Říkej mi 9) Günter Mende - Už nejsem volná 10) píseň Ivety Bartošové – Pohádka 11) píseň Lucie Vondráčkové - Kdo tě má rád 12) píseň Lucie Vondráčkové Láska na 100 let.
Odpovědět
Profilova fotka
Už nejsem volná je hustá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: pochod od Mendelssona nemám ráda, Wágnera bych chtěla já (zní dobře na klávesy, který jsou u nás na úřadě). Ten Michna zní taky dobře, ale nevím, na co vám ho tam budou hrát. A ty ostatní - bezva výběr:o/ to vůbec nevím, co bych vybrala.. Nám taky nadiktovala takový cajdáky, ale vybrat se dá.. Zatím to vypadá na komponovaný výběr z beatles a pochody:o)
Odpovědět
já wagnera ani neznám, poslechnu si to doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: mendelsson je takovej ten "pojď járo do chomoutu", wágner je pro mě "americkej" - hrajou ho hlavně na svatbách v americkejch filmech:o) Až to uslyšíš, tak budeš určitě vědět:o)
Odpovědět
civ: já si vždycky u Mendelssohna vybavím Slunce, seno... a scénku se svatbou, jak si Blažena přestavuje, že si toho jejího chasníka bere ta druhá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: jo, to je přesně ten obraz, který mi při poslechu mendelssona vyskočí... Takže ač mám slunce seno fakt ráda, toto na vlastní svatbě opravdu NE:o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já bych nemohla ani jedno, je to takové...profláknuté. Navíc mám pocit, že jak bych to slyšela, tak bych se zasekla...je to dost formální a oficiální na mě :) Jsem objednaná na finální zkoušku šatů :) Dneska jedu jako drak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám pochod od Wagnera bude ten chlapik na klavesy hrat, az budeme odchazet :) ... to mi presne prave pripada jako z americkych filmů ... ale vyber jsme meli hroozne omezenej ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky nám bude na obřadu znít tato písnička http://www.youtube.com/watch?v=myTzrt...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím vás která z vás má malé dětičky jak to máte s oblečením pro ně malému je 18 měsíců a vubec nemužu nic co by se mě pro něj líbilo a ladila sehnat :-|
Odpovědět
marjápano, my měli málem mendellsonha!!! :-O
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: u tak malého prcka myslím, že by měl mít něco, co mu bude pohodlné :) Max. něco málo "přozdobit" na obřad...třeba motýlka? Což mě přivádí k tématu - kde sehnat dětského motýlka? Potřebuju ho pro psa a péťo za něj fakt nedám, jsem lakomá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tady ho mají za 69,- ale nevím kolik mají poštovné
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: a kde je tady? :)
Odpovědět
ninu: já mám pro našeho prcka (18 m) objednaný 5ti dílný obleček od Vivaki + lakýrny :-) plácla jsem se přes kapsu a stálo mě to polovinu mých svatebních šatů :-)
Odpovědět
... oprava... lakýrky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já nakonec na nějakém dětském webu objevila černý saténový na bílé gumičce, což mi vyhovuje, bílá splyne s psovo krkem...jen ten web je dost pochybný, tak jsem zvědavá, co dorazí :-D Ale cena je 130, tak to už nás nesloží ;-)
Odpovědět
Dobré ráno říjnovky, tak hlásím včerejší zážitky z matriky. Formuláře bez potíží, na to naše inteligence stačila, hůř bylo při výběru hudby. Jak jsem správně tušila, pan varhaník má jednotný sortiment pro svatby a pohřby - pohřby asi jednoznačně vedou. A jesli myslíte že nabízená Lucie Vondráčková je nejhorší co vám můžou nabídnout - přidávám naši nabídku. Výběr 1 pochodu byl v pohodě - na tom není co zkazit. Pak to začalo : Largo, Poem, Ave Maria, Snění, Largo Xerxes ... atd atd. no opocení jsme byli celí až na zadku, pak už to bylo stylem - to ne, to ne, no a paní matrikářka se divila, že nám to připadá smuteční. No pravda připadalo. Veselejší bylo jen Já se dnes odpoledne žením a Srdce mé jak housle zní, snad ještě Indiánská píseň lásky od Frimla. No něco jsme vypotili, tak Vás pak začátkem října pobavím jak to dopadlo.
Odpovědět
no, jak to tady ctu, tak je velkou vyhodou byt muzikantem a ze hraji kamaradi...no, ale jak to dopadne ve vysledku jsem zvedava, uz to vidim, ze tyden pred svatbou se zacnou omlouvat, ze maji koncert nebo turne a ja budu na posledni chvili prosit nekoho jineho...treba jako varhanice mi napsala, ze se jaksi z toho Londyna uz nehodla vracet :-D jinak jsme vcera byli v restauraci se domluvit...uf, spadl mi kamen, snad to bude tak dobre, jak byla zkouska...navic me pani opradu prekvapila, ma smlouvu s nejakym galanternim velkoobchodem, kde stoji metr organzy sirka 170 cm 69 Kc, bohuzel jsem nestihla nazev...a sama, ze ho nastriha, oentluje...jen me poprosila at si koupim ubrousky...jinak vsechno sama...to jsem rada :-)
Odpovědět
neco mi v hlave zustalo tak jsem to vypatrala... je to flex pomlcka tex tecka cz a je to sirka 149 za 69Kc...zkusim prozkoumat co tam vsechno je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: já mám ten obchod kousek od domu, mají tam toho hromady a furt jim něco vozí :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun no já jsem ale blbá já ti nedala odkaz http://www.mimidekor.cz/detail.php?zb...
Odpovědět
Profilova fotka
kesynaz: a jakou jsi brala velikost 86 nebo už 92?????
Odpovědět
Krásdné ráno, tak jsme včera večer poslouchali svatební pochody a chytla jsem z toho depku. :-( A absolutně ani nevím píseň na první tanec manželů.. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?