Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
haló, kde jste kdo? =-)
Odpovědět
vy snad všechny sledujete volbu prezidenta :-x
Odpovědět
a jsou fuč fšechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já jsem tady, nějak si tu sama smutním, holky jsou venku a mě dorazila mrcha červená :-(
Odpovědět
ahojte, už jsem myslela, že jste nalepené na obrazovce ;-) x-) am, jaká mrcha =-)
Odpovědět
Profilova fotka
am: nesmutni - příště se to povede - uvidíš - a když ne příště, tak určitě brzy poté! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky - já to musím prásknout - co jsem zjistila...a nebo ne - mrkněte se samy do albíčka Helenky na koňovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem asi hloupá, ale jaké Helenky?
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš Heliskovo? Tak to už vím dávno :-D
Odpovědět
Ded, ty bonzáku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli: omlouvám se, ale když já prostě musela.... :-D takže ještě jednou gratulujíííííííííííííí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heli kde se tu bereš? my o vlku a vlk za dveřmi :-D Jinak hezká fotečka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Heli počkej, jestli dobře koukám, oni jsou tam dvě :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, dostala jsem to. Já myslela že si za chvíli půjdu pro průkazku :-D a ono nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
am: však o tom mluvím, že jsou tam dvěěěě!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded jo tak tojo, já myslela že jsi ted přišla na to že je těhotná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
HELÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ GRATULUJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
né Am - to už jsem taky vyčenichala dávnoooo :-D
Odpovědět
tak to se přidávám i já heli ke gratulaci, hned napoprvé se z tebe stane dvojnásobná mamina, to je hezký :-) am, zkus ten Sarapis, jak jsem tu o něm psala nebo prý je na plodnost výborné zelí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko co je to Sarapis, to se prodává v lékárně, nevím že jsi tu o něčem takovém psala
Odpovědět
Tak tož já taky gratuluju k dvojčátkům. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No toto,člověk se tady chvíli neukáže a co to tu nevidím :-) HELI,OBROVSKÁ GRATULACE!!! Am:nesmutni,mamuško naše,to příjde,jen to čekání je na pendrek,co?Neboj,my Ti držíme pěstičky,ať to je co nejdřív.Počkej...TFUJ,TFUJ,TFUJ!Posílám Ti těhubacila ¤
Odpovědět
am, to jsou přírodní tablety s mateří kašičkou, psala jsem to Lin, aby to zkusila, je to na podporu otěhotnění a hodně si to ženské chválí, že to pomáhá ;-) kozi, hlavně, ať ten bacil nedorazí k nám ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,neboj,on už si ten bacilek najde,kam patří :-D Ještě taková Lin a Vladunka by se mohly přijít nakazit ;-)
Odpovědět
tak vladu jsem tu nepotkala, ani nepamatuju, třeba se tam už poštěstilo.. am, zítra zkusím tu sladkou placku :-p už se těším, mňam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já kouknu na koně,jestli už ji taky těhubacil dostihl ;-) Hned jsem zpět...
Odpovědět
Oooo, děvčátka, děkuji za gratulace:o) Am: mě sem nalákala Dedulinka. Byla sem týden v nemocnici :-|
Odpovědět
heli, copak je se zdravíčkem?
Odpovědět
Profilova fotka
Radost:tak Vladuš nic :-( Heli,to abyste už pokukovali po dalším koníčkovi,ať se pak dítka nehádají ;-) Téda,takové dvojnásobné štěstíčko!
Odpovědět
Profilova fotka
No nic,loučím se holky.Měla jsem celou noc bolesti,tak jsem skoro nespala a k ránu se prďolka rozhodla,že si ze mě udělá boxovací pytel,tak se teď jdu natáhnout.Zatím pa! A Heli,koukej na sebe a prcky dávat pozor a sem tam tady nakoukni,ať víme,jak se vám daří ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?