Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sun, já bych měla jít na jednu svatbičku kouknout 11.9., ale asi to nevyjde, takže pojedeme až na tu v dubnu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Kozi, Terinka je opravdu úžasná ;-) My jsme dnes objevili 2 zoubky dole. To je super. Ráno ještě nic a odpoledne 2 najednou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am , ja dneska objevila paty . Jednicku nahore. Tak tipuju ze za chvili prijde i jednicka nahore ta druha . Strasne rada objevuju dalsi a dalsi zoubky !!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky sun: užij si svatbu ;-) am: Max stále žádný!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Am, děkuji a gratuluji k zoubkům!!!! x-) Tak my už máme 12 a 13 bude venku co nevidět. Pak už jen 7 a máme to za sebou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A kdyz uz jsme u tech zoubku , ja dneska objevila paty :-) Jednicku nahore :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin, tak to mooooc gratuluji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se dnes konečně setkaly s Linduškou a Gábinkou. Linduška je kočka a Gábinka je úžasná, živá, krásná, vlasatá a upovídaná holčička x-) . Jen ta moje treperenda zlobila, vzala cizí holčičce kočárek a tak jsem ji pořád naháněla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky !! Kozi , tvoje mala je taky uzasna !!! A hlavne krasna !!! A tak sikovna . A jak krasne mluvi to je uzasne !!! Uz se na ni zase s Gabinkou tesime. Moc rada jsem te videla . Zitra vlozim fotecky !!
Odpovědět
Profilova fotka
Veru , posli mi pak odkaz na ten sekac . Diky .
Odpovědět
Profilova fotka
Ju, hned. Posílám ti ten odkázek tady: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use... a tady je ten obchůdek, jak vypadá: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... Fotečky dodám možná až večer. Teď jsem donatírala desky, jdu hodit spršku, pak jedeme do tryskárny pro vozík a večer si zase budu hrát s taťkovou multifunkcí - trápím se s ní už od středy - pořád ji nemůžu nainstalovat :-p 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji za odkaz Kozi . A co tatka ?? Uz nezlobi :-) Byla jsem u Danci , tak jsem rikala ze jsme byly spolu :_) Tak uz nemusi mala cvicit Vojtovu metodu . Jen formou hry procvicovat rucicku a zada a tak . Tak mam radost ze uz ta Vojtovka byt nemusi , to me nicilo .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lin, není za co ;-) No, zlobí pořád. Už mám z těch chlapů nervy na drátkách. Už jsem mu jednou řekla, že jak mě naštve, zbalím sobě i Terce věci a odstěhuji se na měsíc pryč, ať si uklidním nervy... 8-( To je super s tou Vojtovkou. Jak mi to popisovala kámoška, tak to musí být hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
No zadna sranda to nebyla, ale pry to ty deti neboli , jen jim branis v prirozenem pohybu tak se vztekaji . Protze malokdy male tekly slzicky :-) Jen se spise zlobila a rvala vztekem . ale jsem rada ze uz je to za nama. Jinak ja taky vyhrozuju ze se sbalim a pujdu , jak me na..... michne :-) Ale on me vytaci tim ze mi rekne ze mu je to jedno :-) A vim ze on se o sebe ve vsech smerech umi postarat sam, takze by mu chybela maximalne mala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi vždycky Jarek řekne, kde bych šla, když jsem doma. Tak mu řeknu, že mám kam jít, na to odpoví, že mu ale řeknu, kde jdu, přece musí vidět Terku a na to já, že dokuď se konečně nedohodnou a nezačnou se chovat rozumně, tak ne. Prostě se sbalím a půjdu a měsíc nás neuvidí 8-( Fotečky jsem ještě nebyla schopna vložit. Včera jsme byli na mysliveckých hodech a vrátili jsme se až ve 20.30 a dneska musím dopo vařit a odpo máme s babičkou dámskou jízdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, zařídila jsem si malý přivýdělek, tak kdo má zájem o kvalitní sportovní obleček (šusťáky, trička, oblečení na aerobic, cyklo - ať už návleky na nohy, na ruce, kalhoty, dresy... Kvalitní sportovní bundy, ve kterých se nepotíte... Jedná se o český výrobek, není problém ušít na míru, ceny odpovídají kvalitě a materiálu. Bližší info do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady fotečky naší 17ti měsíční slečny a jsou tam taky fotečky malé Gábinky: http://kozimura.rajce.idnes.cz/17.mes...
Odpovědět
Ahojky :-) Teeeeda, tak jsem v sobotu byla na té svatbičce a musím říct, že jsem nevěstě záviděla :-) A s takovou tou hezkou nostalgií jsem zavzpomínala na dobu před dvěma roky :-) Měli jsme s manžou nejdřív strach, že tam nikoho nebudem znát, ale kámoška nás posadila naprosto k super manželskému páru, takže jsme odcházeli s nimi jako poslední :-) A na parketu jsem řádila jak černá ruka:-) Lin, určitě to tady všicky ví, ale můžu se zeptat co má malá s ručičkou (něco jsem četla na předchozích stránkách)... a jestli teda nevadí, že se ptám... Jinak holky jsou fakt krásný... skoro podobný :D :D Kozi: ta s tím pudinkem je vážně bombastická, respektive malá to zvládla na 1* :D
Odpovědět
Profilova fotka
Sun, to jo. Je to čertisko a s tím pudinkem mi to nandala. A to jsi ještě neviděla tu radost, když jsem jí řekla, že jde do sprchy - miluje vodu. Tak jsme tady pak měli malou radující se černošku :-D Gábinka je nádherná a Terku už dohání. Bude to stejný živel. Upovídaná a jde vidět, že sotva se postaví na nožičky, Linduška si užije, že Lin? ;-) :-D My jdeme příští týden na obřad kámošce z MK. Už máme na ni nachystané překvápko. Já půjdu za ciganu s děckem - já budu mít vytahané pánské tepláky a ušmudlané triko a půjdu bosa a Terce ušiju nějaké ušmudlané šaty ze staré látky a Jarek půjde za policajta (už máme uniformu, obušek i pouta). No, snad nás za to nezabijou :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je Kozi tak to bude sranda !!! To nam pak povykladas jak to dopadlo . Uz jsem vlozila do sveho alba fotecky ze sraziku s Kozi . Tak kuknete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin a kde? Já jsem je nenašla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ahoj Kozi, asi tady asi zase nekomu tyto fotky nepripadaly vhodne, takze je opet nekdo vymazal, myslim ze nekdo z adminek. Posli mi svuj meil , ja ti je poslu na meilika, protoze ja to tady nehodlam resit . Kdyz jim to tak hrozne vadi . Me ty stranky tady fakt nekdy prijdou jako by to bylo buhvi co a poskozovala jsem nekoho tim ze si tady dam par fotek na kterych neni nevesta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi prisel ti meilik s fotkama ??
Odpovědět
Profilova fotka
Lin, ju, přišel. Fotečky super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem rada :-) Super !! Ja jsem ted nejaka marodna , boli me v krku , tak snad nebudu mit anginu , at nenakazim malou . No snad to nejak prejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hola ženy - žijete?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ziju porad, ale tady se nikdo neukazuje !!!
Odpovědět
Profilova fotka
no jo - já jsem lajdák, přiznávám se! :-D něco nového u vás?! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo , mala leze po ctyrech , zacina chodit kolem nabytku , ma sest zoubku , umi uz spoustu veci - paci, paci , tany tany ....atd . Jinak u nas dospelych celkem nic noveho . ted porad sleduju ten Janotuv balicek rozpoctu a jsem zvedava jak to dopadne s temi platy statnich zamestnancu a snizeni materske !! jelikoz se to tyka nas obou s O.
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky holky :-) Taky žiju, ale nějak není čas. Ke všemu jsem dnes nastoupila do práce, sice jen brigádně,a le alespoň něco a nějaká korunka navíc se hodí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?