Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,já jsem přestala 2 měsíce před svatbou a na svatbě jsem byla v 5.týdnu.Takže u mě proběhla 1.přirozená menstr. bez prášků a další jsem už nedostala.
Odpovědět
to jsou přírodní tabletky, žádná chemie, možná by jsi to už mohla zkusit, je to prodejné v každé lékárně. Jsou doporučovány i pro ženy v přechodu, tak aby tě to pak nezaskočilo, ale určitě na to mrkni na netu. Četla jsem si knihu od Ludmili Mojžíšové a tam to doporučovali maminkám, které mají právě nějaký problém. V této knize to tedy bylo zaměřeno hlavně pro ženy, které se nějakou dobu snaží otěhotnět.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to určitě i o psychice.Spolupracovnice nebrala prášky víc jak rok a nic.Říkala,že jí to zas až tak nebolí,že si sice nedávají pozor,ale že ještě stejně dělá výšku při práci.Nakonec si zajeli na dovolenou,tam vypla,odpočinula si a otěhotněla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja myslim ze je to taky tim, ze jsem porad v praci, bez dovolene, jen o vikendech a to zase delame na byte, takze kazdodenni honicka. Treba mi taky vhybi vypnuti !
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně.Možná by to občas chtělo vypnout,udělat si pěkný den,zajít si pak na večeři...Prostě zapomenout na ten každodenní shon...
Odpovědět
tak já to třeba měla tím, že jsem měla zablokovanou páteř, manželova sestřenka na tom byla jako já, taky to měla bloklí a teď už čeká druhé dítě. Dopadne to dobře Lin, jen každý to má jinak, někdo dřív, někdo dýl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to by mozna chtelo. To se mi asi povede az v lete az budu mit dovolenou :-)
Odpovědět
nebo na hory lin, to je taky změna klima, to taky pomáhá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak,jak Peťka říká.Si třeba zaplaťte víkend na horách,třeba jen jednu noc.Uvidíš,jaké zázraky dělá takové zahřívání v postýlce po únavné promrzlé procházce po horách...;-) Nemusíš chodit daleko - třeba Pustevny jsou pro to ideální...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam bohuzel dovolenou moznou az po zie :-) Driv to nestihnu, ale treba se to povede i doma v teploucku perinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Manzel sice rikal ze by chtel tyden pred vanocema na vikend vyrazit nekam na hory, tak uvidime co ma za prekvapeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no vidíš! :-D Budem držet pěstičky!Moc,moc,moc! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
lin a podruhé jsem otěhotněla, když jsme s manželem slavili nový rok, tak co třeba taky nějakou oslavičku, kdy člověk myslí na jiné věci, než jsou miminka? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,mám tady něco na zasmátí: Čůrá na chodníku pětiletý kluk. Přijde k němu policajt: "To se tady nesmí.Okamžitě přestaň nebo ti toho tvýho camfrdlíka uříznu!" Kluk jde dál a za chvíli vidí nad kanálem na bobku holčičku: "Hele,to se nesmí!" křičí na ni,zvedne ji sukýnku,ale pak mávne rukou: "Čůrej dál.U tebe už ten polda byl,viď?"
Odpovědět
no dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-)
Odpovědět
ahoj am, tak malej už má taky děsnej průjem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jejej to je nepříjemné, copak jste nemocní, nebo z čeho to má?
Odpovědět
Profilova fotka
Radost:bobiš...Snad ho to hned přejde. Am:tak co,jak v práci?A co holky,jak to zvládají,že mamuška pracuje?
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi v práci si připadám jak úplnej dřevák, nevím nevím jestli mi to půjde. Jinak holky to musí zvládat. Celkem dobře se smířily s tím že ve školce spinkají a Nikolka chodí do družiny a v 15 hodin jí pouštějí domů
Odpovědět
Profilova fotka
Am:vidíš,jsou to šikulky :-) A na tu práci si taky zvykneš,uvidíš,chce to čas... ;-)
Odpovědět
am, prodělali jsme si střevní chřipku, braly mě i klouby a hlava, ale bylo to jen dva dny, teď to má asi mrňousek. a holky mají už nějaké nové kamarádky? Am, říkala jsi, že u vás se dělají i nějaké kabely, tam by to nešlo jít dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
TAdy u nás není nic, všude se musí dojíždět a ještě k tomu je to na směny
Odpovědět
Profilova fotka
Am: s těma směnama je to všude.Je to děs!Už i v obchodech se dělá na směny...Je pak těžko mamčám s malými dětmi.
Odpovědět
Profilova fotka
No právě na směny dělat nemůžu. Tady dělám jen od 8 hod do 15 hod, ale mám strach že se to nenaučím, nějak mi to nejde
Odpovědět
Profilova fotka
Am: tak ráda bych Tě nějak víc povzbudila,ale nevím jak.Snad jen,že to chce čas a možná se budeš za nějakou dobu sama smát,z čeho si měla strach...
Odpovědět
já myslím, že ostatní tvoje kolegyně na tom ze začátku nebyly líp, každé začátky jsou těžké, ale já myslím, že to zvládneš. No nic holky, jdu zalehnout, tak přeju dobrou noc a miminku taky hezké sny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi je to možné. Radost tak ahojky a at je mrnouskovi líp Tedy ten průjem at ho rychle přejde je to pro něj určitě moc nepříjemné
Odpovědět
Profilova fotka
Radost:taky dobrou!Ať se malý uzdravuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu taky spát...Dobrou,holky!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?