Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. holky mala ma 6 mesicu a ma 7,5 kg . Taky zadna modelka :-) Ale mame se dobre. Ted je nemocna , tak odsavam , kapu kapdy, sirupy . No porad neco . Nekdy mi uz doma harasi . Chtela bych normalne do prace :-) Uz mi to chybi . A to jsem doma jenom zatim pul rolku :-) No co budu delat po roce a dvou ze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky :-) Tak nelinka má necelých 6,5kg a to nám je 2 a půl měsíce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda, Am , taky pekny cvalik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky - ooo, vidím, že tu přibylo prá příspěvků... :-D rez: vlasy nemám, musela jsem se ošmikat, páč mi začaly děsně padat a malý to měl pak všude :-D i na pindíkovi :-N my byli včera v poradně a malý při v 5 měsících a 1 týdnu - 7,4 kg! :-D lin: já se těšila do práce už po prvních 14 dnech s Maxem doma! :-D am: tý jo - tak to si malá pěkná popapká! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A Ded . Uz prikrmujes ?? Nebo porad jen kojis ?? Ja uz male davam od ctvrteho mesice jidla , prikrmy . Kupuje je a nebo i varim doma. To me normalne bavi . Tak to nejsme jedini takovi cvalici koukam. Pekne nam ty deticky rostou jako z vody. Ded . Posli mi odkaz na tveho MK :-) Album . Diky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ded . A co svatba ?? Planujete ji jeste ??
Odpovědět
Profilova fotka
tady je odkaz, ale už jsem tam tak měsíc žádné aktuální foto nehodila, nějak není čas! :-N http://www.modrykonik.cz/album/album.... stále jen kojím ! ;-) svatbu neplánujeme, je nám takhle dobře! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ded , maly je super . Roste do krasy pro vsechny holky :-) Jinak ty cernobile fotecky jsou peknoucke !!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravííííím!!! Tak vy teda máte cvalíky...My máme vychrtlinku :-D Jak už jsem psala, teprve teď dosáhla 9kg. Na roční prohlídce měla :-D 7,3 kg a 70cm, ale teď se potáhla na 78 cm :-D Teri, ju, je to drobek, ale zase není moc chudá. Má 2 brady a pěkné faldíčky před dlaněmi a řádné kytiska :-D Hodně pojí, jen to vše vyběhá :-N Linduš, jestli se nic nepo...tak snad by to vyšlo příští týden, že bychom se konečně sešly... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Šup na první stránku, ať se vám to lépe hledá! Jak se daří? co nového, povídejte, přehánějte
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kozi , tak jak to vidis ?? U nas nic noveho . Porad stejne. Teda mala uz ma druhy zoubek , tak to je nase novinka .
Odpovědět
Profilova fotka
Lindi, gratuluji k zoubkům! Vidím to bledě :-( Teď mě chytly záda, tak si netroufám na ježdění autem. Drží se mě už 3 týdny, ale včera jsem už hnala k doktorce pro injekci :-( Mám haldu prášků a mastí a zatím nezabírá... Hned jak se z toho vyhrabu, musím dojet. Doma stejně jen s Terkou zavázíme. Takže, jak se mi uleví, ozvu se ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja uz se na vas holky tak tesim, jak prijedes tak se pak uz musime domlouvat pravidelne. Nekdy muzu dojet treba i ja , pokud se to nejak da MHD :-) A posedime u vas na zahradce . Taky me ted chytly zada . Dole krize , nemuzu se poradne ani k male ohnout . Ale mam taky prasky , tak ty mi pomahaji . Jmenuji se Dimexol a je to zazrak .
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám Nimesil a Dorsiflex. Musíme se pak domluvit. MHD k nám z OV nejezdí, ale normálních linek hafo - hlavně Hukvaldy. ;-)
Odpovědět
Ahojte ovenky, jak se daří? Já jsem Tobíse úspěšně odstavila a taky už chodí za ruce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky lin: tak gratuluji k druhému zoubku! x-) Jak to malá snášela?? kozi: jéjda, záda - tak to je nepříjemné! :-| rez: jééé, já už toho mojeho hlada snad taky brzo odstavím 8-( - né dělám si srandu, ještě ne, ale on jí snad furt...to je hrůza! A protivný je poslední tři dny jak veš - furt jen: ééééééé, ééé, é é ééééééééééééé :-N - jakmile mu zmizím z očí, už začíná éééééééovat! ]-( :-D
Odpovědět
Peti, mladej taky neustále žere :-D, ale teď jsem mu to zredukovala na 5 hlavních jídel a v mezičase mu dám třeba banán, piškot, křupku nebo krekr. A jak často ještě kojíš?Já jsem kojila už jenom ráno a večer a moc z tama už nedostal. A co Jarda, jak žijete?
Odpovědět
Profilova fotka
rez: kojím tak co hoďku a půl - takže docela záhul... :-N Jarda si akorát vykládá s mladým, který je zas protivný jak veš... :-D. Jinak baráček už dokončujeme - v září snad budeme bydlet! x-) A co vy, vše ok? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! KOnečně to tady ožívá :-D Teď jsem dokoukala na naši koníkovskou kámošku a jejího Jardu - byli na Primě. Jsou to šikulky, krásně šli dolů s váhou. Já jsem kojit přestala den před Terčinýma narozeninama. Bylo mi to moc líto (pořád se mi stýská po těch jejích pohledech u kojení a hlazení ručičkou, ale zase se začla o to více mazlit), ale bylo to už neúnosné. Vyloženě už jí nešlo o mlíko, ale měla ze mě cumel ]-( Jinak už strašně moc povídá - pusu nezavře ani když jí, takže tady máme ticho, jen když spí. Je to šikula a děsně rychle se vše učí. Už umíme kočičku(čiči), pejska(hau), kravičku, koně, rybičku(rybičkou ale označuje i ptáčky - pro ni asi lítající ryby :-N ), osla, ovečku, mouchu(bzz je ale vše co lítá -takže i motýl, včela, čmelák. :-D ..... ) Řekne čííí -jako čůrat i kakat, potom hačí, čačí, kyti (kytička)... A nově Hopa! Je to fakt zlatíčko. Jednu dobu byla děsný vztekloun, ale to už asi pominulo (klepu, až od stolu lítají třísky) a teď už dost poslouchá. Jí pěkně - dalo by se říct, že je to pěkný žrout a krásně spinká - spí od 20-7(7.30), pak od 10-12, a pak si dá ještě spánek před spánkem od těch 17 do 18. Je to fakt paráda. ALe je to živel, ale hlavně zdravý živel. Má už 9 zoubků a rostou a rostou... x-) Toť novinky u nás... Peťko, gratuluji k domečku! Ať vám to s tím bydlením vyjde co nejdřív! ;-) Teri, ty máš snad nejvíce obnovované album na koňovi, takže Tobiho mám zkouknutého - je to kus chlapa! ;-) To my máme stále 9kg :-N Uvidíme, co bude ve středu v poradně - jdeme konečně na 4.hexu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Peti : Tak to je super, ze uz bude domecek dokonceny. Moje segra taky bude za dva mesice dokoncovat bydleni v domecku . Ale prodali byt takze ted mmusi bydlet nejakou dobu u nasich .Nez se to dodela. Asi dva mesice.je to ale silene, protoze nasi maji 2+1 a ted jich tam bydli 6 . No hruza :-)A to jsem jim tam na vikend jeste nakvartyrovala malou :-) Hihi No mala je taky poradny jedlik. Ale jsem rada ze ji chutna. Zase nijak netloustne takze je to akorat . No my ted spime docela spatne. Gabca usina kolem 20:30 ale od 23 : 00 se budi co hodinu takze hruza. Az od rana od peti spi v kuse do sedmi , tak aspon neco :-) Jinak Peti , a kdyz kojis co hodinu a pul , to neco asi znaci . Asi uz malemu mlicko nestaci myslim, ne ?? Ja taky kojila co hodinu a pul a pak jsme prisli podle vahy doma na to ze mala si vytahne jen 20. Takze jsme museli prejit na Sunar . Kozi : Tak to je mala sikovna. Ja uz bych ji taaaak chtela videt !! Mala je vztekloun vzdycky po Hexe asi tyden. TAkze se ted zase na dalsi moc netesime :-) Jinak jsme zacali chodit plavat a Gabci se to strasne moc libi , celou lekci se prorechta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Linduško, snad se co nejdřív domluvíme. Zase se nám s.re :-( Snad se to alespoň trošku vyřeší. :-| To spaní jsme taky měli děsné. Tohle zažívám až od Terezčiného roku. Teprve od té doby se konečně vyspím :-D Z Hexy mám hrůzu - to zas budou horečky, ale nic se nedá dělat. Dostat ji musí. Včera tady byla Danka, tak říkala, že se Gábince zalíbil motýlek x-) Musí to být šikulka! ;-) Už se na ni taky moc těším. x-) x-) x-) Terku jsem dnes nechala běhat s holou dupkou, najednou se chytala za pipinku a volala čičičiči, tak jí říkám Teri, honem na nočníček - utíkala, sedla a vyčůrala se. Jsem šťastná jak blecha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lin: já kojím od jeho narození co hodinu - hodinu a půl - a malý přibírá spíš víc než míň, takže mlíčka má dost - jen je prostě takový jedlík no! ;-) no my vlastně bydlíme u tchánů už rok a půl a už mi z toho hrabéééé! :-D kozi: malá je šikulka krásnááá! x-) co se hexy týče, tak malý nemá ještě ani jednu - nemá pořád ok to TBC - jako nehnisá mu to, ale má to furt velké...
Odpovědět
Profilova fotka
Peťko, já jsem to měla s Terkou taky tak - prostě jsem kojila pořád. Přišlo mi, že se prostě nenapije dost najednou, ale pije po troškách. Přibírala málo, ale nebylo to mlíčkem, protože úplně stejně málo přibírá teď a to jí strašně moc. Když jí byly asi 3 měsíce, měla jsem ji u prsa prostě pořád. Jarek ani naši už nevěděli, jak vypadám bez dítěte u prsa :-D Neřekli Terce jinak než klíště :-D Děti si prostě volí samy, jak budou papat. S tím nic nenaděláme a myslím, že je nesmyslný ten režim z porodky - kojení co 3 hodiny. To je blbé s tou hexou :-| My jsme to taky měli celé hodně posunuté kvůli tomu TBC - taky nehnisalo, ale jizva byla pořád červená a byl tam puchýřek. Jsem ráda, že už to máme za sebou a už se těším, až budeme mít za sebou tu 4.hexu , ještě nás čekají zarděnky. Chtěla jsem dát už to očkování s neštovicema a teď se všechno tak po.ralo, že dám prd. ALe můžu je dát později.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti to znam. My meli prvni hexu az v peti mesicich . Protoze mala mela 8 mm velke ockovani po TBC a hnisalo ji to , takze jsme cekali . Ale dockali jsme se :-) Ja se snazila kojit co nejdele, klidne i co hdinu , ale nestacilo to . Tak jsem s tim nic nenadelala . Uz jsem si zvykla na krmeni z lahvicky, vyjde to pravda trochu draz , ale nevadi . No Kozi : Jo Danca rikala . Jak jsme byli na rehabkach tak si mala hrala s motylkem a pak ho zabavila. V patek jdu na rehabky, tak ji ho musim vratit :-) Mala zlodejka :-) Jak se narodila tam mela dlouhe prsty a v porodnici rikali ze bud bude klavirista nebo maly zlodej :-) hihi
Odpovědět
Profilova fotka
lin: a co ručička - lepší?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded, díky za optání . je to mnohem lepší než to bylo . zacala jsem s malou cvicit Vojtovu metodu a od te doby jde hned videt rozdil . Uz si poda hracku , natahne se za ni , udela skoro vsechno jen ji nejde zvedat se na ruckach , ale to jeste docvicime. A nejvetsi problem je ten ze toci loket naopak . Misto dlani k obliceji tak naopak . To je jediny boj , ketry jeste spolu pri cviceni vedeme. ale snad se to casem taky vycvici .
Odpovědět
Profilova fotka
lin: tak to je super, že se to tak zlepšuje! x-) a ta dlaň - to se taky zlepší! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded. Diky. N snad jo . je to sileny pozirac casu to cviceni . A jak je tak pekne a clovek je s ditetem cely den venku tak si ani zacvicit nekdy nestihneme trikrat az petkrat denne , ale jen treba jednou nebo dvakrat . je to hruza . Ted uz je ke vsemu silna. Takze se mi brani a nechce uz cvicit :-) Ale ja ji jeste premuzu .
Odpovědět
Profilova fotka
čauuu, jdu oživit téma...kdo to má furt hledat kdesi až na x-té stránce!!! :-D Tak hlásím, že Max dostal v pátek konečně první hexu a prevenar...naštěstí byl statečný...sice trošku pobrečel, ale jak jsem ho vzala do náruče, tak dobrý! ;-). Reakci žádnou neměl, ani zvýšená teplota, ani nebyl protivný...takže dobré... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tak to zavidim. To mala je vzdycky protivna a ma tak dva dny teploty . No a uz meic v kuse ma rymu a nic na to nepomaha , tak nevim co uz s ni . Ded, ozivujeme , ozivujeme :-) Jnak se prosti ctvrtekl sejdu konecne z Kozi , tak se moooc tesim !!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?