Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

18. říj 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lindex
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1461 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Hlučín, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lindex
Registrovala se 1. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1461 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Hlučín, Region Ostrava.
 Ahoj holky.
holky mala ma 6 mesicu a ma 7,5 kg . Taky zadna modelka emoticon
Ale mame se dobre. Ted je nemocna , tak odsavam , kapu kapdy, sirupy . No porad neco .
Nekdy mi uz doma harasi . Chtela bych normalne do prace emoticon Uz mi to chybi . A to jsem doma jenom zatim pul rolku emoticon
No co budu delat po roce a dvou ze emoticon
16. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ambret (36 r.)
1
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1360 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Teplá u M. Lázní, Region Cheb.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Zámek Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ambret (36 r.)
1
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1360 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Teplá u M. Lázní, Region Cheb.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Zámek Manětín, Region Plzeň
 Ahojík holky emoticon

Tak nelinka má necelých 6,5kg a to nám je 2 a půl měsíce emoticon
16. kvě 2009 ve 14:20  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindex
fotoportrét
fotoportrét
lindex
 Teeeda, Am , taky pekny cvalik emoticon
16. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2663 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 14. září 2012
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2663 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
    Region Uherské Hradiště
 ahojky - ooo, vidím, že tu přibylo prá příspěvků... emoticon
rez: vlasy nemám, musela jsem se ošmikat, páč mi začaly děsně padat a malý to měl pak všude emoticon i na pindíkovi emoticon
my byli včera v poradně a malý při v 5 měsících a 1 týdnu - 7,4 kg! emoticon
lin: já se těšila do práce už po prvních 14 dnech s Maxem doma! emoticon
am: tý jo - tak to si malá pěkná popapká! emoticon
16. kvě 2009 v 15:04  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindex
fotoportrét
fotoportrét
lindex
 A Ded . Uz prikrmujes ??
Nebo porad jen kojis ??
Ja uz male davam od ctvrteho mesice jidla , prikrmy . Kupuje je a nebo i varim doma. To me normalne bavi .
Tak to nejsme jedini takovi cvalici koukam. Pekne nam ty deticky rostou jako z vody.
Ded . Posli mi odkaz na tveho MK emoticon Album . Diky.
16. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindex
fotoportrét
fotoportrét
lindex
 Ded . A co svatba ??
Planujete ji jeste ??
16. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
 tady je odkaz, ale už jsem tam tak měsíc žádné aktuální foto nehodila, nějak není čas! emoticon http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=304648&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D1260%26vOrderBy%3D2
stále jen kojím ! emoticon
svatbu neplánujeme, je nám takhle dobře! emoticon
16. kvě 2009 v 19:16  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindex
fotoportrét
fotoportrét
lindex
 ded , maly je super .
Roste do krasy pro vsechny holky emoticon
Jinak ty cernobile fotecky jsou peknoucke !!
17. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1455 příspěvků a 3 alba. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Ve 12:00 ve Fryčovicích, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
Registrovala se 23. října 2006 na beremese.cz. Přidala 1455 příspěvků a 3 alba. Region Frýdek-Místek.
 Zdravííííím!!!

Tak vy teda máte cvalíky...My máme vychrtlinku emoticon Jak už jsem psala, teprve teď dosáhla 9kg. Na roční prohlídce měla emoticon 7,3 kg a 70cm, ale teď se potáhla na 78 cm emoticon

Teri, ju, je to drobek, ale zase není moc chudá. Má 2 brady a pěkné faldíčky před dlaněmi a řádné kytiska emoticon Hodně pojí, jen to vše vyběhá emoticon

Linduš, jestli se nic nepo...tak snad by to vyšlo příští týden, že bychom se konečně sešly... emoticon
19. kvě 2009 ve 13:36  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Šup na první stránku, ať se vám to lépe hledá!

Jak se daří? co nového, povídejte, přehánějte
25. kvě 2009 ve 21:58  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindex
fotoportrét
fotoportrét
lindex
 Ahoj Kozi , tak jak to vidis ??
U nas nic noveho . Porad stejne.
Teda mala uz ma druhy zoubek , tak to je nase novinka .
28. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Lindi, gratuluji k zoubkům! Vidím to bledě emoticon Teď mě chytly záda, tak si netroufám na ježdění autem. Drží se mě už 3 týdny, ale včera jsem už hnala k doktorce pro injekci emoticon Mám haldu prášků a mastí a zatím nezabírá... Hned jak se z toho vyhrabu, musím dojet. Doma stejně jen s Terkou zavázíme. Takže, jak se mi uleví, ozvu se emoticon
29. kvě 2009 v 10:32  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindex
fotoportrét
fotoportrét
lindex
 Ja uz se na vas holky tak tesim, jak prijedes tak se pak uz musime domlouvat pravidelne.
Nekdy muzu dojet treba i ja , pokud se to nejak da MHD emoticon
A posedime u vas na zahradce .
Taky me ted chytly zada . Dole krize , nemuzu se poradne ani k male ohnout .
Ale mam taky prasky , tak ty mi pomahaji . Jmenuji se Dimexol a je to zazrak .
29. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Já mám Nimesil a Dorsiflex. Musíme se pak domluvit. MHD k nám z OV nejezdí, ale normálních linek hafo - hlavně Hukvaldy. emoticon
30. kvě 2009 ve 13:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
16
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Přidala 1668 příspěvků a 3 alba. Má 105 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
16
Registrovala se 22. února 2006 na beremese.cz. Přidala 1668 příspěvků a 3 alba. Má 105 přátel.
 Ahojte ovenky, jak se daří? Já jsem Tobíse úspěšně odstavila a taky už chodí za ruce emoticon
1. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
 Ahoj holky
lin: tak gratuluji k druhému zoubku! emoticon Jak to malá snášela??
kozi: jéjda, záda - tak to je nepříjemné! emoticon
rez: jééé, já už toho mojeho hlada snad taky brzo odstavím emoticon - né dělám si srandu, ještě ne, ale on jí snad furt...to je hrůza! A protivný je poslední tři dny jak veš - furt jen: ééééééé, ééé, é é ééééééééééééé emoticon - jakmile mu zmizím z očí, už začíná éééééééovat! emoticon emoticon
1. čer 2009 ve 12:24  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
16
fotoportrét
fotoportrét
rezetka
16
 Peti, mladej taky neustále žere emoticon, ale teď jsem mu to zredukovala na 5 hlavních jídel a v mezičase mu dám třeba banán, piškot, křupku nebo krekr.
A jak často ještě kojíš?Já jsem kojila už jenom ráno a večer a moc z tama už nedostal. A co Jarda, jak žijete?
1. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
 rez: kojím tak co hoďku a půl - takže docela záhul... emoticon
Jarda si akorát vykládá s mladým, který je zas protivný jak veš... emoticon. Jinak baráček už dokončujeme - v září snad budeme bydlet! emoticon
A co vy, vše ok? emoticon
1. čer 2009 v 18:21  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Ahojky! KOnečně to tady ožívá emoticon

Teď jsem dokoukala na naši koníkovskou kámošku a jejího Jardu - byli na Primě. Jsou to šikulky, krásně šli dolů s váhou.

Já jsem kojit přestala den před Terčinýma narozeninama. Bylo mi to moc líto (pořád se mi stýská po těch jejích pohledech u kojení a hlazení ručičkou, ale zase se začla o to více mazlit), ale bylo to už neúnosné. Vyloženě už jí nešlo o mlíko, ale měla ze mě cumel emoticon
Jinak už strašně moc povídá - pusu nezavře ani když jí, takže tady máme ticho, jen když spí. Je to šikula a děsně rychle se vše učí. Už umíme kočičku(čiči), pejska(hau), kravičku, koně, rybičku(rybičkou ale označuje i ptáčky - pro ni asi lítající ryby emoticon ), osla, ovečku, mouchu(bzz je ale vše co lítá -takže i motýl, včela, čmelák. emoticon ..... ) Řekne čííí -jako čůrat i kakat, potom hačí, čačí, kyti (kytička)... A nově Hopa! Je to fakt zlatíčko. Jednu dobu byla děsný vztekloun, ale to už asi pominulo (klepu, až od stolu lítají třísky) a teď už dost poslouchá. Jí pěkně - dalo by se říct, že je to pěkný žrout a krásně spinká - spí od 20-7(7.30), pak od 10-12, a pak si dá ještě spánek před spánkem od těch 17 do 18. Je to fakt paráda. ALe je to živel, ale hlavně zdravý živel. Má už 9 zoubků a rostou a rostou... emoticon Toť novinky u nás...

Peťko, gratuluji k domečku! Ať vám to s tím bydlením vyjde co nejdřív! emoticon

Teri, ty máš snad nejvíce obnovované album na koňovi, takže Tobiho mám zkouknutého - je to kus chlapa! emoticon To my máme stále 9kg emoticon Uvidíme, co bude ve středu v poradně - jdeme konečně na 4.hexu
1. čer 2009 ve 21:53  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindex
fotoportrét
fotoportrét
lindex
 Ahoj holky.
Peti : Tak to je super, ze uz bude domecek dokonceny.
Moje segra taky bude za dva mesice dokoncovat bydleni v domecku . Ale prodali byt takze ted mmusi bydlet nejakou dobu u nasich .Nez se to dodela. Asi dva mesice.je to ale silene, protoze nasi maji 2+1 a ted jich tam bydli 6 . No hruza emoticonA to jsem jim tam na vikend jeste nakvartyrovala malou emoticon Hihi
No mala je taky poradny jedlik. Ale jsem rada ze ji chutna. Zase nijak netloustne takze je to akorat .
No my ted spime docela spatne. Gabca usina kolem 20:30 ale od 23 : 00 se budi co hodinu takze hruza.
Az od rana od peti spi v kuse do sedmi , tak aspon neco emoticon
Jinak Peti , a kdyz kojis co hodinu a pul , to neco asi znaci . Asi uz malemu mlicko nestaci myslim, ne ??
Ja taky kojila co hodinu a pul a pak jsme prisli podle vahy doma na to ze mala si vytahne jen 20. Takze jsme museli prejit na Sunar .
Kozi : Tak to je mala sikovna. Ja uz bych ji taaaak chtela videt !!
Mala je vztekloun vzdycky po Hexe asi tyden. TAkze se ted zase na dalsi moc netesime emoticon
Jinak jsme zacali chodit plavat a Gabci se to strasne moc libi , celou lekci se prorechta emoticon
2. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Linduško, snad se co nejdřív domluvíme. Zase se nám s.re emoticon Snad se to alespoň trošku vyřeší. emoticon
To spaní jsme taky měli děsné. Tohle zažívám až od Terezčiného roku. Teprve od té doby se konečně vyspím emoticon
Z Hexy mám hrůzu - to zas budou horečky, ale nic se nedá dělat. Dostat ji musí. Včera tady byla Danka, tak říkala, že se Gábince zalíbil motýlek emoticon Musí to být šikulka! emoticon Už se na ni taky moc těším. emoticon emoticon emoticon

Terku jsem dnes nechala běhat s holou dupkou, najednou se chytala za pipinku a volala čičičiči, tak jí říkám Teri, honem na nočníček - utíkala, sedla a vyčůrala se. Jsem šťastná jak blecha emoticon
2. čer 2009 v 09:11  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
 lin: já kojím od jeho narození co hodinu - hodinu a půl - a malý přibírá spíš víc než míň, takže mlíčka má dost - jen je prostě takový jedlík no! emoticon
no my vlastně bydlíme u tchánů už rok a půl a už mi z toho hrabéééé! emoticon
kozi: malá je šikulka krásnááá! emoticon
co se hexy týče, tak malý nemá ještě ani jednu - nemá pořád ok to TBC - jako nehnisá mu to, ale má to furt velké...
2. čer 2009 v 17:48  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kozimura (33 r.)
1
 Peťko, já jsem to měla s Terkou taky tak - prostě jsem kojila pořád. Přišlo mi, že se prostě nenapije dost najednou, ale pije po troškách. Přibírala málo, ale nebylo to mlíčkem, protože úplně stejně málo přibírá teď a to jí strašně moc. Když jí byly asi 3 měsíce, měla jsem ji u prsa prostě pořád. Jarek ani naši už nevěděli, jak vypadám bez dítěte u prsa emoticon Neřekli Terce jinak než klíště emoticon Děti si prostě volí samy, jak budou papat. S tím nic nenaděláme a myslím, že je nesmyslný ten režim z porodky - kojení co 3 hodiny.
To je blbé s tou hexou emoticon My jsme to taky měli celé hodně posunuté kvůli tomu TBC - taky nehnisalo, ale jizva byla pořád červená a byl tam puchýřek. Jsem ráda, že už to máme za sebou a už se těším, až budeme mít za sebou tu 4.hexu , ještě nás čekají zarděnky. Chtěla jsem dát už to očkování s neštovicema a teď se všechno tak po.ralo, že dám prd. ALe můžu je dát později.
2. čer 2009 ve 20:08  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindex
fotoportrét
fotoportrét
lindex
 Peti to znam. My meli prvni hexu az v peti mesicich . Protoze mala mela 8 mm velke ockovani po TBC a hnisalo ji to , takze jsme cekali .
Ale dockali jsme se emoticon
Ja se snazila kojit co nejdele, klidne i co hdinu , ale nestacilo to . Tak jsem s tim nic nenadelala . Uz jsem si zvykla na krmeni z lahvicky, vyjde to pravda trochu draz , ale nevadi .
No Kozi : Jo Danca rikala . Jak jsme byli na rehabkach tak si mala hrala s motylkem a pak ho zabavila. V patek jdu na rehabky, tak ji ho musim vratit emoticon
Mala zlodejka emoticon
Jak se narodila tam mela dlouhe prsty a v porodnici rikali ze bud bude klavirista nebo maly zlodej emoticon hihi
3. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
 lin: a co ručička - lepší?! emoticon
3. čer 2009 v 10:10  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindex
fotoportrét
fotoportrét
lindex
 Ded, díky za optání . je to mnohem lepší než to bylo . zacala jsem s malou cvicit Vojtovu metodu a od te doby jde hned videt rozdil .
Uz si poda hracku , natahne se za ni , udela skoro vsechno jen ji nejde zvedat se na ruckach , ale to jeste docvicime. A nejvetsi problem je ten ze toci loket naopak . Misto dlani k obliceji tak naopak . To je jediny boj , ketry jeste spolu pri cviceni vedeme. ale snad se to casem taky vycvici .
3. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
 lin: tak to je super, že se to tak zlepšuje! emoticon a ta dlaň - to se taky zlepší! emoticon
9. čer 2009 v 06:35  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindex
fotoportrét
fotoportrét
lindex
 Ded. Diky. N snad jo . je to sileny pozirac casu to cviceni . A jak je tak pekne a clovek je s ditetem cely den venku tak si ani zacvicit nekdy nestihneme trikrat az petkrat denne , ale jen treba jednou nebo dvakrat . je to hruza . Ted uz je ke vsemu silna. Takze se mi brani a nechce uz cvicit emoticon
Ale ja ji jeste premuzu .
10. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
4
    Region Uherské Hradiště
 čauuu, jdu oživit téma...kdo to má furt hledat kdesi až na x-té stránce!!! emoticon
Tak hlásím, že Max dostal v pátek konečně první hexu a prevenar...naštěstí byl statečný...sice trošku pobrečel, ale jak jsem ho vzala do náruče, tak dobrý! emoticon. Reakci žádnou neměl, ani zvýšená teplota, ani nebyl protivný...takže dobré... emoticon
15. čer 2009 v 06:10  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lindex
fotoportrét
fotoportrét
lindex
 Je tak to zavidim. To mala je vzdycky protivna a ma tak dva dny teploty .
No a uz meic v kuse ma rymu a nic na to nepomaha , tak nevim co uz s ni .
Ded, ozivujeme , ozivujeme emoticon
Jnak se prosti ctvrtekl sejdu konecne z Kozi , tak se moooc tesim !!!
16. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš