Nevěsty 2020

18. zář 20201693
  • @kamcasti  No o počasí ani nemluv, svatba tuto sobotu a ještě včera na meteocentru psali že bude 28 a polojasno a dneska to skočilo na 16 stupňů a déšť 😃 No tak jsem zvědavá...

• Tak super 😃 10 let nic a včera, 3 dny před svatbou, mě štípne vosa do prostředníčku levé ruky 😃 Když to ještě trochu nateče,tak mi snubák bude akorát na malíček 😬

• @werrys  Mohla bych videt foto tech pivonek ?🙂

• Sponzor fóra
  • @raduushka  zyrtec, cibule, ledovat, to bude dobrý!

• @qlarinka  Díky za tipy, zkoušela jsem jak cibuli tak led i octový zábal a akorát mi to zklidní svědění a bolest, ale otok se včera ještě hodně zhoršil. Jenže jsem taky stála cely den u plotny a vařila a pekla 😒 Dneska už to snad bude lepší...

• @raduushka  nebo si zavolejte praktikovi, že bude svatba a toto... třeba vám dá něco silnějšího... ale zase pak asi moc nezapaříte, bývají to oblbováky a nemůže se po nich alkohol...

• @qlarinka  No, to právě radši vydržím 😃

• @alisa_ Posílám fotky mojí svatební kytice z růži, pivonek, eustom atd 🙂
    Fotky mají velkou velikost, víc jich nejde vložit.

• @raduushka  Co si dát prstýnek na druhou ruku? My to tak udělali schválně.

• Taky jsem mela pivonky😊Pivonky a plnokvete ruze😊 Ty obycejne nesnasim. Pak hodne eucalyptu(2druhy), eustoma, nevestin zavoj, modry “bodlak”, pak neco maleho bileho a modreho a cechrava😊

• Tak to máme taky za sebou, vše se vyvedlo na jedničku a celý den byl dokonalý, nebyla jsem vubec nervozní a jakmile jsme s taťkou vyšli ven a já uviděla všechny naše hosty, tak jsem začala brečet. Probrečela jsem celou cestu k oltáři, celý obřad a celé gratulace, bylo to nádherné. SPát jsem šla až ve čtvrt na šest ráno jako poslední 😃 Šaty dostaly zabrat, byla jsem v nich až do noci a ani nevím jestli pujdou ještě opravit, ale upřímně je mi to jedno, když nepujdou prodat, tak si je hold nechám na památku 🙂 Všem které to ještě čeká, přejí, ať se Vám Váš den D vydaří minimálně stejně tak jako nám. A zde zatím má nej fotečka, která mi vyrazila dech hned druhý den po svatbě.

• @raduushka  Krásná fotka!!! Jsem ráda, že jste si to užili 🙂 Co štípanec?

• @qlarinka  Moc děkuji 🙂 Štípanec pořád svědí jako čert, ale naštěstí mi to v sobotu splasklo a prstýnek jsme nakonec dali, šel sice těžko, ale aspoň jsme se u toho pobavili trochu 😃 Prst ještě pořád vypadá docela přiškrceně s tím prstýnkem, ale nezmodral a neupadl tak to bude OK 🙂

• Tak už to máme taky za sebou a vyšlo nám to všechno úplně famózně!!! 🙂

• Sponzor fóra
  • Nám 8.8. všechno vyšlo, možná až nad očekávání. Bylo sice 32 stupňů, ale svatební adrenalin zjevně zařídil, že mi bylo hej.
    Nakonec i nějaký ten krok vyšel... a občas se berle schovaly pod šaty. Byl i návrh, že pod ony šaty vleze kamarádka, aby mě mohla držet, fakt to šlo! 😃.

• schovaná berle zde 😃

• @raduushka  Tak hlavně, že vše vyšlo i s tím prstem a počasí <3. Nám 5.9. taky vše vyšlo, bylo to úžasné. Zatím ještě nemáme moc fotek, tak už se nemůžu dočkat.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsme dva. Kreslíme světlem. Vyprávíme Vaše příběhy jako básně v obrazech.
    Kompletní svatební grafika pro Váš den...od oznámení, jmenovky, menu, programy, knihy hostů atd vše v jednom stylu...
    Skládám mozaiku života. Vidím i to, co jiní nevidí, co v danou chvíli prožíváte jen vy. Jen vy a já. Sbírám obrázkové příběhy lidí, jsem fotograf.