coverphoto
Aktivní

qlarinka

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 19. říj 2019
Aktivita
2 příspěvky ve fotoblozích
48 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (2)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
svatebni koordinátor
svědkyně - DĚKUJI mé úžasné sestřičce a zároveň svědkyni, lepší koordinátorku jsme si nemohli vybrat.
svatební oznámení
vlastní - Prolezla jsem toho hodně, ale i když jsem našla spoustu krásných nápadů, pořád jsme to "nebyli my". Nakonec jsem tady objevila doporučení na stránku Canva a udělala si vlastní návrh s naší fotkou, vše jsem pak vytiskla na obyčejné tiskárně, podlepila kraftovým papírem a dozdobila. Canva se mi osvědčila a vytvořila jsem v ní pak i všechny ostatní tiskoviny.
etikety na láhve
vlastní výroba - Vyšla jsem z vlastního návrhu svatebního oznámení a tiskli jsme na obyčejný bílý "samolepkový" papír. Graficky zpracováno v Canva.
květiny
zvenkukvítí - Neskutečně úžasná práce! Od holek se mi líbí všechny kytičky, které jsem viděla, ať už je dělaly v jakémkoli ročním období a jakékoli barvě. S Lucinkou jsme se viděli o Vánocích a přišla s několika úžasnými nápady nejen na samotné květiny, ale i na výzdobu obecně. Neměla jsem moc představu o konkrétních květinách, ale chtěla jsem něco, co v době svatby opravdu roste a bude to spíš luční. Realita předčila mé očekávání, kytičky byly úžasné, dle domluvy "voňavé" a dokonce jsem měla v kytici několik fialových borůvek :) Moc mě potěšilo, že se na autory květin hosté ptali, a to nejen ženy, ale dokonce můj táta, a to je co říct.
výzdoba
vlastní - Aspoň k něčemu byla ta korona dobrá, vyrobila jsem spoustu dekorací, na které bych jinak neměla čas.
zásnubní prsten pro nevěstu
kouřil brno - Netuším, jak muž vybíral velikost, protože jsem nikdy prstýnky nenosila, ale perfektně se trefil a vybral úžasně.
svatební prsteny
šperky4u - Manžel nemůže nosit prstýnek do práce a vlastně ho nechce nosit vůbec, tak jsme se nakonec domluvili, že si pořídí nějaký obyčejný z chirurgické oceli, aby měl na obřad aspoň něco. Vybrali jsme na internetu podle velikosti změřené u zlatníka, ale byl mu velký, povedlo se nám ale vyměnit ho za jiný v kamenné prodejně. Finální je o 2 velikosti menší, krásnější a mnohem lépe se hodí k mému z bílého zlata.
svatební prsteny
kouřil brno - Chtěla jsem prstýnek od stejného zlatníka, od kterého mám zásnubní. S výsledkem jsem moc spokojená, sedne jako ulitý a je krásný.
účes
rozcuchaná holka - Na Magdu nedám dopustit, účes držel a byla jsem to já. Stříhá mě normálně, takže si vlásky na účes chystala rok dopředu. Super.
make-up
aneta požárová - Přes FB jsem sehnala Anetku z Vidonína, v rámci zkoušky mi i vytrhala obočí, dojela na místo svatby v domluvený čas, navíc učesala a namalovala i ségru, maminku a babičku. Vše jsem platila až finálně nalíčená. Naprostá spokojenost.
obuv
deichmann - Velmi pohodlné sandálky na klínku za pár korun.
doplňky ženicha
svatební ráj slavkov - Sehnali jsme přes ně košili a regatu. Manžel je velmi drobný a nemohli jsme na něj sehnat ivory košili. Majitelka svatebního ráje nám moc pomohla, muže oměřila a objednala mu u svých dodavatelů přesně velikost, která mu sedla (slim, zkrácená délka, zkrácené rukávy), na ženichovo přání na klasické knoflíčkové zapínání na rukávech, takže jsme nemuseli shánět manžetové knoflíčky, které nechtěl. Skvělý přístup!
ženichův oblek
všehochuť - Oblečení ženicha byl mix, ale cítil se v tom fajn :) Kalhoty - FaF Tesco Sako - koupeno v Brně v Olympii Kalhoty i sako jsou v lehce jiném odstínu modré, ale vůbec nám to nevadilo :)
podvazek pro nevěstu
svědkyně - Dostala jsem darem
doplňky nevěsty
svatební ráj slavkov - Vybrala jsem si tam za pár korun náušnice, které udělaly parádu.
popůlnoční šaty
victoria grace - Česká značka primárně pro těhotné, ale jejich šaty miluju a nosím je běžně i jako netěhotná. Nesmírně pohodlné a úžasný materiál.
svatební šaty
bella hradec králové - Jinde jsem ani nezkoušela, vdávala jsem se v prvních, které jsem vyzkoušela. Asistentka přesně vystihla můj styl i styl svatby, nechala mě zkoušet všechno možné, ale nakonec to vyhrály ty první. Šaty jsem vracela dost zabahněné, obřad byl venku po deštích, vůbec to neřešili. Asi by se daly sehnat levnější, ale jsem s volbou moc spokojená.
dárky pro hosty
vlastní výroba - Dávali jsme nevěstu a ženicha z perníku (děkuji dědovi za výrobu formiček, babičce za upečení a zdobení) a poté do zkumavek koření s nápisem Láska je koření života, to byl vlastní nápad i realizace.
víno
od kamaráda z vinohradu - Děkujeme
koláče
babička s partou kamarádek - Děkujeme za svatební dar.
dorty
sestřenice evička - Děkujeme za svatební dar :)
ubytování
rs zo os kovo žďas - u Nového Města na Moravě si nemůžeme vynachválit. Ubytování ve zděných chatách nebo chatičkách různých kategorií pro asi až 200 lidí (nás bylo 50 a nebyl problém, jen ve 2 chatách byl někdo jiný a za celý den jsme je nepotkali). Pro někoho by to možná bylo "málo nóbl", v létě se tam dělají velké dětské tábory, ale pokud máte rádi přírodu a zároveň potřebujete ubytovat rodiny s dětmi nebo starší a chcete jim dopřát trochu soukromí, tak ideální místo.
hostina
rs zo os kovo žďas - Paní kuchařka vaří ekluzivně, naprostá spokojenost. I lidé, kteří mají odchozeno hodně svateb, řadili svíčkovou mezi top svíčkové svého života.
kostel
saša jacobea (čce) - Se Sašou jsme byli moc spokojení, dlouho jsme zvažovali, jestli bude církevní nebo světský obřad, a jsme moc rádi, že jsme se nakonec rozhodli takto. Saša je hodně otevřená, "necpala" nám víru, ale zase se netvářila, že s církví nemá nic společného. Jsem ráda i za přípravy, které byly hodně podnětné.
Žádné příspěvky