Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
@moonlightblossom záclony jsou dva páry (s jedním mi to přišlo málo) a za ně jsem ještě napnula prostěradlo, schovalo konstrukci a nic neprosvítá 🙂
Odpovědět
@veronikaps konstrukce je rám na fotoplátno (koupeno na internetu za cca 800Kč). Pak koupíme bílé plátno a na zahrádce si na to budeme promítat filmy 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak my to máme zítra a počasí špatný. Jedine co nas drží je to, ze na zítřek tohle resi víc nevest :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@linda_d_l nevim, odkud jste. Ale zitra ma byt krasne. Uherske hradiste jasno a olomouc polojasno a teploty 22-24
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii Karlovy Vary, u nas déšť a teploty kolem 10ti :-D
Odpovědět
Holky, neměly byste tip na účes? Mám dlouhé husté vlasy, část bych chtěla vyčesanou, část rozpuštěnou (aby vynikla délka), ale nemůžu najít nějakou konkrétní inspiraci.... :(
Odpovědět
@kristynasam dívala jste se na Pinterest? Tam jsem vždycky našla inspiraci na všechno možné i na účesy :-)
Odpovědět
@lucybaker to je nadhera 😍 fotka jak z pinterestu ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
@linda_d_l Tak to je dobrý rozdíl, ale určitě se to vybere🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii moc v to doufám :-D teď aktuálně poprchava, auto jsme nechali vyčistit 8-( asi jsme to tím přivolali.
Odpovědět
Profilova fotka
@linda_d_l Určitě 🙂 Zažila jsem obřad při kterém začalo pršet a byla to romantika 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já byla včera na zkoušce šatů 🙂 Už mi došly všechny části šatů, takže kvůli zkrácení a zmenšení 🙂 Poslední budu mít 14 dní před svatbou 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
@pidizviik Moc děkuju 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už to máme za sebou, jeste lezim na hotelu a vzpomínám. Bylo to krasne, uteklo to strašně rychle a i to počasí nakonec vyšlo. Bylo sice chladněji, ale nepršelo :-D vsem vám preji krasne plánování a nádhernou svatbu :-)
Odpovědět
@lucybaker ahoj, muzu se zeptat jake jsou rozmery ramu a kde jsi kupovala? Shanim neco podobneho ve velikosti 150x200 nebo 200x200
Odpovědět
@kriss13 ahoj, stačí dát do google “podpěrný systém pro fotografické pozadí” a vybrat to s nejlepší cenou. Šířka i výška je nastavitelná.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak my mame presne mesic do svatby. Uz ted jsem straslive nervozni😁😁A ja proc jsem vzhuru uz pred pul6 a s takovym pocitem😆 A pak mi to doslo😆😆😆
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii Tak měsíc je ještě relativně dobrý, my to máme 19. 6. a už teď máme nervy z počasí :D
Odpovědět
Ahoj, ja zase 20.6. A spis mam nervy z toho, jake budeme od vsech poslouchat kecy ke vsemu 😂
Odpovědět
Tak abychom udržely časovou osu, tak my 27.6. :-D Já jsem momentálně nejvíc nervózní z toho, že se něco zapomene zařídit nebo koupit a pak to bude chybět. Žádné konkrétní věci mě nenapadají, ale v podvědomí takhle myšlenka teďka nějak vládne :-D a souhlasím s @buenamagdalena :-D
Odpovědět
@verucer tyhle myslenky me taky napadaji a pak si rikam, ze vlastne muzou byt vubec radi za to, co bude, protoze rodina se s pomocj taky nepretrhla nekteri. A nekteri na jednicku s hvezdickou. Spis jsem nikdy nepochopila, proc pak maji lide potrebu se k tomu vyjadrovat, kdyz se jich to vlastne netyka. Maji jen slavit s nami. A kdyz budu chtit mit na hkave pstrosa, budu ho tam mit proste 😂
Odpovědět
Ahoj holky, my to máme 20.06. a já jsem děsně nervózní z toho obřadu. že se mi budou klepat ruce, že mi vypadne prstýnek při nasazování, že jak půjdu uličkou zakopnu o šaty :-D, no je to sranda :-D. Na druhou stranu už se hrozně těším, máme nakonec jen malou svatbu, bude nás 10 i s námi a potom oběd v luxusní restauraci, dort a domů.
Odpovědět
Máme taky 27/6 a aktuální témata se točí kolem nutnosti občerstvení před obřadem (chtěli jsme jen koláčky, ale rodina by asi umřela hlady)... a toho, jestli musíme koupit džusy nebo bude stačit točené nealko a voda s citrónem... Máme vše na jednom místě i s přespáním, žádné přejíždění... Naštěstí jsem většinu včas zaúkolovala, aby neměli čas vymýšlet blbosti a soustředili se na svoje úlohy :-D Ale už taky blbě spím...
Odpovědět
Ahoj :-) My taky 20.6. :-D Do včerejška jsem byla v klidu, ale včera na mě padla nějaká panika :-D Čekají mě poslední tři pracovní dny, od pondělí mám dovolenou, tak to bude teprve něco :-D Hlavně, ať vyjde počasí :-)
Odpovědět
@werrys urcite sito i odpocines. Ja uz moc dovolene nemam, takze mam dovcu jen v patek. A tuto sobotu rozlucku. Na tu jsem taky zvedava 😂
Odpovědět
@qlarinka u nás je občerstvení kapitola sama o sobě, no comment :-D hlavně když se do toho přidají mámy ... :-D
Odpovědět
Tak to my občerstvení řešit nemusíme, jelikož je to fakt o minimu počtu hostů. Máme obřad v 10:30, potom focení a pak přejezd na oběd. Všem jsme řekli, že kdo to té doby by umřel hlady, tak ať se občerství sám. Nevím, jak bychom to dělali s přejížděním. A každý na místo obřadu dojede sám. Ale mě zase máma říká pořád, že vývazky zbytečnost, kytka zbytečnost, že jsem si měla ten den něco nechat uvázat a vše je zbytečnost :-D. Takže to je skvělá podpora
Odpovědět
My jsme to právě taky řešit nechtěli... všichni dostali info, kdy je obřad (12:00) a že oběd bude tak 13:30 ve stejném areálu... Muž je přesvědčený, že každý je schopný tam přijet po svačině, pokud nevydrží od snídaně do oběda hlady... Kompromisně jsme schválili koláčky, ať je do čeho zakousnout... ale sama jsem si nebyla jistá... nakonec jsem zaúkolovala mamku, která se hrozně žene do pomáhání (ale většinou si to udělá po svém a ne podle zadání, takže jí toho moc neříkám), aby udělala pár menších sekaných, ať tam prostě něco je... aspoň se pak nebude vyhazovat z oběda :)
Odpovědět
@qlarinka To je dobrý nápad. My máme místo obřadu asi 50km od místa oběda, takže předpokládám, že když je obřad na 10:30h, v 11:00 je po, asi hodinka a čtvrt focení a pak přejezd na oběd, který je objednaný na 14:30, tak že si myslím, že těch 7 dospělých to nějak vyřeší. Akorát co bereme, tak je pití.
Odpovědět
Profilova fotka
@verucer Já jsem maminy nenechala do toho kecat 😄 Pokusily se minulý měsíc (ubytko), ale už jsem jim řekla, ať mě neštvou. Že už je všechno domluvené, zařízené, naplánované 😄 😄 Tak toho velice rychle nechaly 😄 Jinak my před obřadem budeme mít koláčky, štrůdl, kanapky. A vody. Jinak nic
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?