Nevěsty 11.8.2012. Máte stejný termín?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, kdo se bude vdávat ve stejném terminu??? Podělme se o plány, přípravy a tak dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsechny :-) jak je 25 dni pred svatbou? u me uz pomalu zacinaji obcas nerviky, jestli jsem neco duleziteho nezapomela... uz promyslime, jak to v ten den bude presne zorganizovano, dodelavame dekorace... snad se nerviky uklidni a zacnou treba az ten tyden predem, ktery je pro nas plny schuzek s fotografem, vizazistkou, starostkou... a taky rozvazeni vysluzek apod. ... a nebo potom uz na nejake nerviky nebude cas :D
Odpovědět
Profilova fotka
@pelago ježiši nehty!!!! Já ne ně úplně zapomněla...no tak snad budou mít čas nebo mě trefí =-) @ajjulle já nervuju už pěkně...doufám, že to ještě přejde, ale už tak 5x denně říkám, už aby to bylo za náma :-)
Odpovědět
Jsou to nervy, ale docela se těším. No, abych to nezakřikla. Snad se to povede, hlavně to počasí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jen 22 dnů...mám pocit, že se to nějak vleče :-) Jinak to vypadá, že nemám kadeřnici a ani neseženu bílé boty....ale musím se přiznat, jsem celkem v klidu. Jinak doufám, že už máme vše...a co vy???
Odpovědět
Profilova fotka
@terchal bílé boty jsem sehnala až u Vietnamce. Nechtěla jsem totiž žádný dražší a formální, protože vím, že je po svatbě neunosím.
Odpovědět
Profilova fotka
@fredericka ahoj, já jsem z pardubic a boty jsem sháněla také u větví...ale holt jsem měla smůlu. Moje velikost nebyla. Nakonec jsem si sehnala krásné šedivé se sponou. Jsou taková poslední záchrana...v týdnu se chystám znova, ale už mě to vážně moc nebaví.
Odpovědět
Profilova fotka
Takže...27 dní před svatbou jsem zjistila, že šaty, které jsem si vybrala v prosinci nejsou ty pravé. Takže jsem jela do salonu 26dní před svatbou a vybrala si jiné. Po návratu domů jsem zjistila, že nově vybrané šaty jsou na fotkách strašně mdlé a že to asi taky nebude úplně ono. Takže jsem 22 dnů před svatbou jela do salonu a vybrala si opět úplně jiné šaty...jo, proč mít něco v klidu, když to jde zkomplikovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terchal to chápu, já je taky sháněla strašně dlouho a to mám takovou typickou velikost - 37. objevila jsem je úplně náhodou, ale jsem s nima moc spokojená. tak přeju hlavně silný nervy, já už pak měla chuť v těch krámech začít řvát.
Odpovědět
Holky, 15 dní! Jak to prožíváte? Mně ten čas strašně letí :(
Odpovědět
@terchal My se potkáme v Ploskovicích, máme obřad ve 12! :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak za 14 dni .. wow! ... strasne rychle to leti a cim vic se to blizi, tim mam vetsi pocit, ze nemam vsechno udelane... ale ... snad se to jeste vsechno zvladne ;-) jak jste na tom? mate vsechno pripraveno? taky se vam uz nejak hur dycha a mate pri myslence, ze za 14 dni uz budete nekde u kadernice motylky v brise? tech poslednich 14 dni utece jak voda.... hodne sil a optimismu do poslednich dni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mirindo Konečně někdo, kdo má svatbu na stejném místě..:)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, první předpověď, polojasno, s přeháňkami, 24 stupňů..
Odpovědět
jsem ráda, že nebude moc teplo. Má někdo svatbu na Křivoklátě?
Odpovědět
Aktuální předpověď, oblačno, 23 stupňů. Jsem zvědavá, jak nakonec bude. Už jen 8 dní!!! A zítra rozlučka se svobodou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mirindo dekuji za aktualni predpoved, nestiham to sledovat :D ja doufam, ze bude nakonec hezky - a to v kazdem koute republiky, kde budeme prozivat nas den ;-) damy, vsechny si uzijte rozlucku, pokud vas teprve ceka!! ja mela damskou jizdu minuly vikend a bylo to nezapomenutelne!! zitra me ceka rozlucka spolecna - s drahym a partou dobrovolnych hasicu ;-) holky, uzivejte a hlavne nesilte z priprav!! ;-)
Odpovědět
Já měla rozlučku a oslavu narozenin v jednom. Paráda,
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdeme na to, jmenujte co nejvíc drobností, které jste na svatbu zařizovaly, protože já jsem si jistá, že něco určitě chybí, ale pořád nemůžu přijít na to, co to je. Mám ženicha, dort, výzdobu na auta, výzdobu na stoly, koláčky....co dál???? jedná se mi hlavně o takové ty maličkosti, na které si člověk nevzpomene a pak chybí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky ;-), kytky, občanku....já už sepisuju seznam, na co nesmím zapomenout :-)
Odpovědět
Občanky, prstýnky, vývazky, kytky, .. a už jsem u jedné důležité věci na kterou jsem zapomněla stuhy na výzdobu auta. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@fredericka :-D taky mam strach, že jsem zapomněla na nějakou kravinu, ale důležitou... třeba špendlíky a izolepu na výzdobu aut (do některejch nejde píchat, jak jsme se teď přesvědčili o víkendu...), provázky na balónky a výzdobu, výslužka na radnici + lahev, smetáček a lopatka a talíř na rozbití atd., atd. My to máme ještě horší v tom, že si i celou hostinu připravujem sami, takže tácky, příbory, misky, brčka, nádobí, mísy na polívku, naběračky...no nesmyslů, ale prostě se nesmí zapomenout na nic :-D Mám toho plnou hlavu...
Odpovědět
Profilova fotka
@mekii já pořád na nic nemůžu přijít...vše, co jsi psala, mám, ale stejně se toho pocitu nemůžu zbavit...snad to nebude nic důležitého :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@fredericka že bysme byly tak dobrý a měly všechno? :-D Já už vidim jak posílam v sobotu ráno někoho lítat po krámech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bojím se jaké bude počasí... :-/ ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mekii no to je fakt výborná představa :-D :-D
Odpovědět
Taky boty, šaty, šperky, účes, líčení, nehty.. Pak různé rekvizity k focení (pokud máte). Košíčky na koláčky a krabičky na výslužky. Vymyslet rozsazení v autech, harmonogram dne a zasedací pořádek.. Co ještě???
Odpovědět
Něco modrého, starého, nového a půjčeného.
Odpovědět
Profilova fotka
Vypadá to, že bude skoro až zima :( Je tu někdo, kdo má venkovní obřed bez jakéhokoli přístřešku? A je tu někdo, kdi nemá šaty na převlečení? Ale stále doufám, že nebude pršet... ;-)
Odpovědět
@andik.cz Já taky :( Máme to venku, jen jeden stan,pod ktery se vsichni nevejdou..
Odpovědět
Profilova fotka
@mirindo No...nám se místní předpověď kazí stále víc... My nemáme žádný stan, prostě to bude asi s deštníkama... No nedá se nic dělat, počasí se neporučí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?