Nevěsty 11.8.2012. Máte stejný termín?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, kdo se bude vdávat ve stejném terminu??? Podělme se o plány, přípravy a tak dál :-)
Odpovědět
My už máme zamluvené místo na obřad, hostinu. Zaplatili jsem zálohu na fotografa, minulý týden jsem objednala svatební oznámení, mám představu o prstýncích, dortu. :-)
Odpovědět
@lenda26 My už měli mít včera prsteny, ale pán se spletl a nedal tam diamanty, ale zirkony, tak se bude můj prstýnek dělat znova :( Ale jinak jsme na tom tak nějak stejně :) jen teda čekáme co nám řekne pan farář ohledně času...pak zadáme oznámení :) Jinak já mám objednané šaty, přítel má doma žaket, zaplacená záloha na fotografa a zámek, zamluvenou kapelu a DJ, dort snad taky nějaká představa je, šaty pro družičku vybrané... :) Ted jen začínáme tvořit různá překvápka pro svatebčany :) ale pořád si říkám, že je času a času :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jijo tak to už máš teda skoro všechno :-) Já mam objednané šaty, kytky a mirty, lehkou představu o dortu, fotografa a místo na hostinu. Kapely zrovna řešim, ale vůbec to neni jednoduchý a mam pocit že toho je ještě tolik....taky tim že se o celou hostinu i večerní párty musíme postarat sami, jelikož to nebudeme mít v restauraci, ale v hájence...takže kuchaře, obsluhu, výzdobu atd.... Už mi z toho začíná jít hlava kolem :-p Jaký budete mít ty překvápka? Mě zatim nic kloudnýho nenapadlo...
Odpovědět
@jijo To si říkám taky, ale už pomalu nakupuji věci do tomboly. Budeme mít malou svatbu, a máme daný strop, kam se můžeme finančně dostat. Šaty si asi budu nechávat šít. ;-)
Odpovědět
@mekii Tak to má můj obdiv, já bych asi neriskla si to vše chystat sama...chudák pak přítel, by se mnou nevydržel :-Dž hlavně z té výzdoby by mi šla hlava kolem než bych sehnala vše co člověk k tomu potřebuje. U těch kytek mám lehce zádrhel-nejdou žádané a kdo ví jestli je teda seženeme :( No nám kapela spadla přímo z nebe-můj svěděk má kamarádku a ta má kapelu, tak to přišlo tak nějak samo a DJ je od sestřenky kamarád... Co se týče překvápek není to asi nic moc originálního, ale je to naše výrobě, takže snad svatebčané pochopí, že je to od srdce.. Našli jsme si nějaké citáty a k tomu malujeme obrázky, šup do rámečku a je dárek :) jsou tam i naše iniciální a datum, aby nikdy nezapomněli :D Pro maminky se bude dělat speciální koláž z fotek, pač jsem našla krásný citát o rodině a moc se to hodí :)
Odpovědět
@lenda26 Taky mám strop, ale kdo ví, kam se až dostaneme :( No já chtěla taky malou-ve 4. Ale u přítele to neprošlo..tak se dělá pro 45 a večer kamarádi..tak snad nebude zas tak velká..Taky si nechávám šít :) dokonce května je očekávám...
Odpovědět
Profilova fotka
@jijo Mě tuhle hájenku vymyslel můj nastávající, takže to teď musí vydržet...já chtěla restauraci, jenže nás bude hodně, tak byl problém nějakou najít... Jinak já tu výzdobu nechci nějak přeplácanou, dam jenom bílý ubrusy na to organzu, ubrousky v barvě a přmejšlim, že bych nechala někde udělat ty malý čokoládky...pak ještě možná nějakou svíčku, ale víc už asi ne.....no uvidíme jak to nakonec dopadne že :-D Kapeli furt nemám, protože mi nikdo z rodiny nedokáže říct kterou, když jsem jim poslala tři na výběr :-| a večer budeme mít taky DJe, ale toho zvolíme z vlastních řad... ;-) A ty fotečky jsou pěknej nápad :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vy mě děsíte.. Já nemám zařízené ještě nic :D Zasnoubená jsem teprv od února a taky jsme dlouho vybírali místo.. teď už je snad vybrané.. takže na 11.8. mám zamluvené místo obřadu a hostiny- obojí v penzionu Hulín. Ale ten obřad si tam budu muset asi naaranžovat celý sama.. a musí být krásně, jelikož mokrou variantu nemám :D Ještě ale nemám zajištěného ani oddávajícího- nějak se nemůžem dovolat na úřad- asi reagují jen v úřední hodiny, tak musíme počkat do středy.. A ještě musíme vyjednat ceny s penzionem za jídlo a pití.. přijde mi ujetý, že nabízejí nealko jen po 2 dcl za 25.- To je moc a 2 decku do sebe každej kopne a je po.. No a poslední měsíc jsem pořád nemocná, tak ani nemůžu jít nikam na šaty.. mam kašel jak blázen 8-(
Odpovědět
tak jsme dneska úspěšně koupili oblek ženichovi, pořád přemýšlím jestli barevnou košili a bílou kravatu nebo obrázeně (dozelena) nějak se nemůžu rozhodnout :/
Odpovědět
Profilova fotka
@bridekengee Ahoj. Tak i kvůli těmhle přemrštěnejm cenám jsme zvolili variantu hájenka....v tý restauraci bysme naechali majlant...:( @barciii my budem mít svatbu do fialova a taky vůbec nevim jak oblíknout ženicha... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kdyby ty restaurace alespoň byly nějaké krásné a luxusní, když mají takové ceny.. ale nejsou.. je to spíš tak, že si chtěj na svatbách namastit kapsu.. No třeba to půjde ještě nějak vyjednat.. Třeba v penzionu Bezdrev nám pak vyšli vstříc.. jenže bychom se tam asi nevešli.. Ty barvy, taky se mi líbí fialová, ale je to moc holčičí, tak bych taky nevěděla, co s ženichem. Zatím jsem pro variantu, že si udělám kytici atd mix barev - modrá, fialová, růžová... takže ženich bude mít modrou kravatu..
Odpovědět
Přidávám se k vyděšeným :-D Mám vybrané šaty a domluvenou matriku a místo pro obřad. Tím momentálně končíme. Asi budeme dál řešit oblek ženicha a oznámení...
Odpovědět
Profilova fotka
Yuki - alespoň máš ty šaty- to je základ ;-) Já ani to :-N
Odpovědět
Holky, tak dneska jsme zaplatili zálohu na prsteny. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj....tak nám se to zase trošku hnulo, máme domluvenou paní co nám uvaří a zjistili jsme že je to blázen. Vezme si k sobě ještě teda jednu paní, ale obědy pro cca 50 lidí (polívka, svíčková s knedlíkem), raut, mini řízky na večeři a s ničim nechce pomoct....do toho mytí nádobí, no jsem na ní zvědavá :-D Můj budoucí domluvil ještě hospodskýho aby se o nás staral a má dohodit ještě další 3, který mu s tim pomůžou. Koupila jsem si v Kauflandu bílý a fialový ubrousky na prostírání, ale pořád se nemůžem domluvit na kapele... :-| A ještě k tomu kluk, o kterým jsme byli přesvědčení, že nám pak večer nebo spíš v noci, bude pouštět nějakou hudbu jenom přes PC řekl, že se mu nechce :-( Jó, ještě mám objednaný kytky, akorát jsem zapomněla, že chci ještě kytku jako výzdobu na auto, tak tam budu muset ještě zaběhnout, ale jinak už to je :-) Co vy, jak jste na tom? Takhle když to po sobě čtu, tak to vypadá, že už toho většina je, ale přitom toho je ještě spousty co musim vymyslet a zařídit...a nikdo mi s tim nepomáhá, uááá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme se hnuli aspoň o kousek- zavolali na matriku a domluvili čas obřadu na 14:00. Sice jsem chtěla 13:00, ale už bylo plno a volno jen ještě v 10:00. Přítel se prý vyděsil, když tam volal- řekl datum a pani jen- a jéje, tak to bude problém, mám už jen 10 a 14:00 - tak jsme si oddechli, že aspoň něco :-D Jen budem asi muset pozměnit jídlo - něco vypustit z večerního rautu a místo toho šoupnout něco na uvítanou- třeba chlebíčky nebo sendviče. A ve čt a v pá si jdu zkusit nějaký šaty.. Snad do té doby budu úplně zdravá. Jee, to píšu, jak kdyby bylo ve všem jasno a přitom jsme se ještě nedomluvili s provozním (kuchařem), jestli je to tak ok a nedohodli ceny.. tak to taky může skončit fiaskem, že se tam s nima pohádáme a budem s holýma zadkama :-N To nevím, kde bychom teď zas scháněli jiné místo.. I když ještě jsme vlastně nezrušili rezervace ve dvou penzionech.. tralalaa.. Ale už bych ráda na pevno měla jasno, tak snad budou vstřícní a nějak se domluvíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám k tomuto termínu. My máme zamluvený a zaplacený místo obřadu a domluvený místo na hostinu a večerní kalbu :-). Pak máme zaplacenou zálohu na oblek a moje šaty, ale momentálně řeším, že se mě asi nelíběj, takže doufám, že mě umožní tu zálohu využít na nějaký jiný... A oznámko už máme, rozdávat budeme taky nějak v červnu, kvůli dovoleným. Pak už jen pár drobností - kravatu pro miláčka, boty (ale ty ještě budu barvit), něco málo na výzdobu, atd.... Z toho nejdůležitějšího nám chybí v podstatě akorát prstýnky, ale já mám pak největší hrůzu ze slaďování všech těch detailů těsně před....z toho se občas už teď budím hrůzou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky děsí to slazování.. navíc tam u zdobení tabule, altánu atd nebudu.. tak se bojim, že tam pak přijedu na obřad a bude to nějaká přeplácaná hrůza nebo nevim :D Každopádně to budu mít v hlavě nějak vymyšlené a a realita bude jiná ]-( Ale třeba to bude ještě hezčí než v představách 8-) A nebo je lepší to neřešit x-) Hlavně abychom se měli fajn a bylo veselo..
Odpovědět
Profilova fotka
Já si budu místo hostiny zdobit asi sama, ale každopádně souhlasim s variantou neřešit to, hlavní je abysme si my bavili, hosti taky a zbytek je mi putna :-D Jestli tam bude někdo komu se nebude líbit způsob výzdoby, tak ať mi vleze na záda, ale doufám, že žádnýho rejpala tam mít nebudem. :-D Jinak jsem netušila jak těžký je vybrat svatební oznámení....když už se líbí něco mě, tak se to nelíbí příteli....a to teprv vybíráme vzhled, co budem dělat až budem vymejšlet texty, to nevim.... 8-(
Odpovědět
Tak se k vám, holky, přidávám :-) S tím vybíráním a rozhodováním to opravdu někdy není žádná sranda ;-) Stále špekulujeme nad místem svatební hostiny a taky jestli obřad v 11h a nebo ve 12h :-) :-) :-) Ale třeba prstýnky už máme objednané a nechali jsme se i vyfotit na svatební oznámení, tak alespoň něco....
Odpovědět
Tak mně se svatba dobře komplikuje, v půlce května musím na neplánovanou operaci, a pak 4-6 týdnů v rekonvalescenci. No mne z toho myje, naštěstí většina věcí je zařízena. :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 jéje, tak to ti nezávidim. Ale neboj určitě všechno zvládneš a zdraví je přednější. Tak ať operace dobře dopadne! :-)
Odpovědět
No, tak 2 týdny před svatbou trhání osmičky asi... snad splasknu do toho dne D :-N Pořád jsme se nehli zmísta.No, jen jsme odevzdali papír namatrice a podepsali výtah ze správníhořádu =-) Partner mě varoval, že ať si zkusím po obřadu nechat 15 dnů na odvolání :-D
Odpovědět
@mekii Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Zdraví je důležitější, to je jasná! Taky přeju ať operace proběhne v klidu a rekonvalescence rychle.... A s tím moudrákem 14 dnů je akorát- to už se ti i zacelí ta díra a budeš moc vesele papkat a užívat si ;-) Já byla na dvouch a vždy- týden až dva to bolelo...
Odpovědět
@bridekengee snad jo. nikdy jsem neměla problémy se zubama, ani rovnátka nic a najednou se záludně vyklube osmička a začne tlačit na ostatní zuby a křivit je :-S a zrovna na svatebních fotkách bych měla být jak ze žurnálu, prostě schválnost :-D Děkuju za uklidnění, svatební den o ibalginu a nemoct se napapkat... peklo ... :-. :-)
Odpovědět
Ahoj, přidávám se do klubu :) My budeme oznámení rozvážet nebo rozesílat taky v červnu, právě kvůli těm dovoleným, abychom se pak nedivili, že nikdo nepřijde :-) I když většina lidí už s tím stejně počítá... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, z rodinných důvodů jsme svatbu museli odložit :-( , tzn. jsme zase na začátku. Máme více méně šaty pro mě navrhnuté oznámení a brzyčko půjde do tisku, pár maličkostí na výzdobu ale ty hlavní věcy padli..... takže znova domlouvat obřad, hostinu.... bohužel původní místo je již obsazené, takže ani nevím kde :-( nejhorší je že už to vypadalo že to hlavní máme a teď mi přijde že začínáme od nuly :-S no já se picnu.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?