Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
denda: ta fotka s vasi malickou je nadherna, jste krasna rodinka x-) Jinak vas dort vypadal fakt paradne ;-)
Odpovědět
Holky a jak pokračujete s přípravami vy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
denda: já mám lenku seničovou, tak už se taky moc těším.-)
Odpovědět
holky já zatím tak nějak sepisuju co ještě dokoupit apod...mám málo košíčků na výslužky a ještě potřebuju kousek jedné stuhy apod... domluvila jsem si dnes zkoušku líčení na 5.8. tak jsem ráda :-) ted ještě vlásky ale ty chci nechat co nejdýl at mi rovnou udělá i barvičku a sestřih...tak 14dní před... :-) a taky zkouším chodit v botkách , ale řeknu vám ty plovoucí podlahy jsou na to hloupý... :-( klouže to a dělá to šílenej rámus...asi je budu mudet vzít někam ven ...třeba v sobotu do kina...už se těším na Zatmění... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak hanyzka uz to ma zitra a katty pozitri!! :-N My tak nejak dokoncujem co muzem, snad mi dnes prijdou stuhy na vyvazky co jsem koupila na ebay, taky by mi mel dorazit zavoj. V salonu mi nabizeli pujceni za 1000kc! Ja si ho koupila z ebay za cca 300kc, chtela jsem kratky po ramena, lemovany satenem a s krystalkama swarowski x-) Budu jeste muset kontaktovat Tanu Havl, ohledne dopravy a taky ji chci poslat fotky ucesu,ktery chci..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tady v Krkonoších máme prd signál, takže internet nic moc... denda: super popis - je z toho vidět, že sis to moc užila - a to je dobře!! Fotky jsou krásný, moc vám to slušelo, oběma, šaty sis vybrala opravdu dobře ;-) katt: vypadá to, že budeš mít ještě větší vedro než Denda... na víkend hlásí super tropy, tak snad to nebude tak zlé... hanyz: přeji ti, ať ti zítra vše vyjde podle tvých plánů a představ!!
Odpovědět
Ahojky holky, kdepak jste? :-) Dendo, prosímtě, jak je to s tou hudbou v Liblicích? ženich nastupuje na něco jiného a nevěsta taky?Nechají tí jí dohrát? Jo a kolik potřebuju písniček?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Hanyzka omylem napsala do debaty zamek melnik, tak to sem kopiruju! hanyzka.zel • Včera ve 22:55 Ahoj holky, tak se naposled hlásím jako svobodná...po zítřku už ze mě bude vdaná bylo to pár pěkně hektických dní teď těsně před svatbou, ale už se i tak trochu těším. Ozvuse zase až po svatbě v neděli...papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak trošku nestíhám.-) nemáme vybrané líbánky, nemám nehtíky, žehllím košile a šaty, no trošku stresík na závěr.-))tak na mě myslete ať se celá nerozteču v tom vedru co nám hlásí :-p , pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
katty: uklidni se, na chvili si sedni, dej si kafe.Pak dozehli kosile a dej se na nehtiky, na libanky ted nemysli, to vyberete po svatbe ;-) Aspon budes mit co delat po svatbe :-) A taky mozna dostanete dary ktere vem s libankama vypomuzou a budete si moct dovolit jet nekam kam se vam ani nesnilo x-) x-) x-) kdybych byla v cechach tak k tobe skocim a pomuzu zehlit :-N
Odpovědět
hanyzka a katty: tfuj tfuj tfuj... :-) kramelka: ženich a usazování hostů 1 písnička a nevěsta jiná písnička, ale úplně zlomeček, dokud nedojdeš k oltáři...
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k Vám také přidávám :-) svatbu máme 28.08.2010 na zámku Liblice :-) Deny: moc gratuluji vypadala si báječně, moc Vám to slušelo a chtěla jsem se zeptat,zda bys mi napsala pár info o zámku :-) jaké to tam je a co paní oddávající ;-) Děkuji moc za odpověď. Už jsem ze všeho nějaká nervozní :-) :-) Tereza
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vitame novou nevestu!! :-N Povez kde co budete mit? Obrad v Liblicich, co hostina?Dorty, kytky? :-)
Odpovědět
děkuji za přivítání :-) no jsem ze všeho taková vyplašená :-) :-) ,aby vše klaplo atd.... Obřad máme v Liblicích v 14,30hod, jen sem se ještě chtěla zepat Dendy jak je to s tou hudbou?kolik písniček a jaké si měla?děkuji moc. Hostinu máme v Brandýse/Labem a tím, že mám kamaráda co má caterinkovou společnost tak máme caterink,dorty mám od paní z cateringu a kytičky z květinářství Praha - Ohrada(také naše známá)nechala jsem si udělat jen bílo zelený puket růžiček(svatbu máme do bílo-zelena :-) a co ty povídej at nasbírám potřebné info a inspirace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To vis ze to vse klapne :-) ;-) Liblice jsou fakt krasny, ja ted docela lituju,ze jsme si je nevybrali, ale pro nas je to trochu daleko. Kdyz se mrknes 2 stranky zpet tak tam Denda zminivala jake meli pisnicky. Vim jen ze meli docela obavy s tim poustenim hudby, museli mit originalni CD nosice, ci co.. Mame obrad na zamku Melnik ve 12hod, a pak hostinu v Marina Vltava Nelahozeves, kde budeme vsichni i ubytovany.Dort mame od e-dorty z Cesky Lipy,dovezou nam ho primo do Mariny x-) Svatebni kolacky mame od pani z Kralup. Kytku budu mit jen z bilych ruzi z kvetinarstvi na namesti na Melniku.. Svatbu mame do bilo-tyrkysova x-) Saty mam pujcene z Jasminy Melnik, odkud mas saty ty?
Odpovědět
Teda,vy to budete mít krásný :-) a kdy to vlastně máte? mě koláčky peče babička - chudáček ;-) bere k sobě pár kamarádek a tak myslím, že se u toho holky pobavý :-D :-D Šaty byl teda oříšek, mám je z černého mostu, mia soláno :-) (salon Svatba snů)))) a co vlásky????a bude Tě někdo malovat ;-) Jsem ostuda album bych sem také měla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, to budou jiste krasny saty, Mia solano ma nadherny x-) Ja uz babicku nemam a s mamkou bysme to v tom jednom tydnu proste nezvladli.. Vlasy i make up mi bude delat Tana Havlickova z Neratovic, tak doufam, ze to dopadne dobre..Zkouska se moc nepodarila a tak jsem si nasla jiny uces ktery chci,ale ten jsme s ni nezkouseli, ale zas neni slozity, tak to jiste klapne.. urcite sem pridej nejake fotecky,at se pokochame x-)
Odpovědět
Album máš krásný :-) musím také vytvořit ;-) a jaký termín máte? Ty jsi z Neratovic?máme z neratovic fotografa pana Vosáhla, nemáš s ním zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem z Vranan, to je mala vesnicka asi 12km od Melnika, smerem na Kralupy. S panem Vosahlem zkusenosti nemam, my budeme mit Zuzanu Scharf z Ceskych Budejovic. Datum mame sobotu 7 srpna :-N :-D Uz se to blizi!!! x-)
Odpovědět
teda máš to za pár :-) já si ještě chvilnku počkám ;-) o fotografce Zuzaně Schaft jsem slyšela jen samou chválu, tak se těším na fotečky ;-) Ted mám prblém sehnat nějaké botičky ;-) ,hlavně abych je mohla využít i na jiný den nežli svatební, kamarádku se mi vdává 4,9, kde jí budu svědčit,tak bych je chtěla využít i na její svatbě. Odkud máš botičky ty?líbí se mi tady na bazaru,ale za 1500Kč =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holoubci: Jestli můžu doporučit prodejnu s obuví, tak my s přítelem jsme si vybrali boty v obchodě Střevíce a Více v Praze ve Spálené ulici a jsme stoprocentně spokojeni :-) mají velký výběr
Odpovědět
makiss: děkuji moc za rada :-) půjdeme se tam mrknout, přítel potřebuje také botky ;-)
Odpovědět
Vítám novou nevěstu... :-) Pokud mohu doporučit, tak hudbu do Liblic začni s panem Štráchalem řešit dřív, protože my to měli do poslední chvíle napínavé... Jak psala Blue, museli jsme shánět originál CD, kvůli autorizaci hudby. Ve finále, když už jsem je skoro všechny měla, pan technik je sehnal také a hrál z těch svých, my je sice s sebou měli, ale ani jsme je nevyndali... ;-) Když si vybereš své oblíbené písničky, pak to budeš mít celý život jako hezkou vzpomínku a tomu obřadu to dodá něco jiného, neobvyklého... x-) My měli na usazení hostů a nástup ženicha Lucku Vondráčkovou TEN KDO MÁ TĚ RÁD. Na můj nástup Holki VE SNU SE VDÁVÁM Pod projev paní oddávající Petr Hapka MOTIV PANNY Po prstýncích a polibku HALLELUJAH Alexandra Burke A při přípitku naší oblíbenou-Tomáš Klus NAVĚKY x-) x-) Gratulace: Bobr a Motýl VYZNÁNÍ Lucie Vondráčková Láska na sto let Petr Kolář JEŠTĚ, ŽE TĚ LÁSKO MÁM (To mělo být na nástup hostů a ženicha, ale pán to prohodil, ale ve finále je to jedno, Vondráčková byla taky super) ;-) A možná ještě něco, ale na tom už jsem tolik nebazírovala... ;-)
Odpovědět
Děkuji moc jsi hodná, koukám, že to bude fuška :-) Myslela jsem, že na předávání prstýnků bychom měli JEŠTĚ ŽE TĚ LÁSKO MÁM - myslíš, že se to hodí ;-) a dál nevím =-) jak asi dlouho trval obřad? ;-)
Odpovědět
cca 15 minut Neumim to odhadnout :-D + pak gratulace... Ten technik Ti řekne kolik písniček si máš připravit... Jen mě mrzí, že já tu svou VE SNU SE VDÁVÁM měla fakt jen chvilku, dokud jsem nedošla k oltáři a než začala paní mluvit...
Odpovědět
Tak já se s ním domluvím, děkuji :-) snad se to všechno zmákne ;-) tu tvojí vůbec neznám, musím si to poslechnout :-) jinak Vám to moc slušelo :-)
Odpovědět
Děkujeme... :-N Poslechni, v tom zámku to znělo tak hezky... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brdo dendo meli jste tam fakt hodne pisnicek :-) Ja zatim najisto vim,ze chceme toto: na nastup nevesty Pachelbel canon v D, tuto verzi: http://www.youtube.com/watch?v=hOA-2h... Pak na proslov oddavajiciho chceme Yiruma river flows in you http://www.youtube.com/watch?v=ZOqUFq... Jinak ja mam boty z Mixeru v centru Novy Smichov, meli tam nekolik druhu a moje staly asi 450kc :-)
Odpovědět
Jo a co se týká bot, já měla z Mělníka ze SVĚTA OBUVI za 178kČ... :-D Svůj účel splnily... ;-)
Odpovědět
hůůů holky nestačim dočítat... vítam novou nevěsu :-) Dendo já ti normálně závidim jak si to měla krásný 8-) Jinak u Nás to vypadá že hudba nakonec bude jako dáreček přímo pro nás složená a zahraná...takže já nic zařizobvat nemusím...a ani jí teda před svatbou neuslyšim... :-| Dneska jsem dokoupila papírové krajky pod dort, ujasnila si co vše bude potřeba na ranní pohoštění a večerní grilování...teda mám sepsaný 6x A4 na co nezapomenout...jde mi hlava kolem... :-p Katty a Hanyz: přeju at máte krásný den držím pěsti !!!! budu na vás myslet!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?