Menu Forum

Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 Hanyz se vdava uz dneska!!! emoticon emoticon emoticon
8. črc 2010 ve 14:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
Registrovala se 24. září 2009 na beremese.cz. Přidala 431 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Hanyzka už to má asi za sebou... emoticon
A Katty už zítra... emoticon

Tak to uteklo, jsem tady od podzima, všechny jsme měly před svatbama a teď už to ubývá...
8. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjajule (30 r.)
3
Registrovala se 24. února 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 986 příspěvků a 2 alba. Má 14 přátel. Region Mělník.
  • Svatba byla 27. srpna 2010
    Na Mělníku, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
kjajule (30 r.)
3
Registrovala se 24. února 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 986 příspěvků a 2 alba. Má 14 přátel. Region Mělník.
 no to je dobrý ...já sem si říkala že sem dneska něco prošvihla... emoticon
8. črc 2010 ve 14:23  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 denda: presne, taky ziram, jak to lita, jdeme pekne jedna za druhou!!
Chudak Kattynka ted doma stresuje a zehli!
8. črc 2010 ve 14:26  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Já den před svatbou ležela u bazénu, žádný stres... emoticon Teď už jsem skoro týden vdaná paní... emoticon A přijde mi to jako věčnost... emoticon
8. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 to ja toho budu mit den pred svatbou taky priserne moc, uz ted me to desi. Budu muset prevezt 6 anglicanu z Prahy k nasim. Vyzvednout kolacky v Kralupech, vyzvednout mini zakusky ve Vsestudech, pripravit vysluzky do kosicku.Mezi tim bude u nasich doma 15 lidi a bude se grilovat.Chtela jsem si nechat delat manikuru ale radsi na ni pujdu uz ve ctvrtek. Pak v podvecer musime prevezt anglicany do Mariny Nelahozeves a setkat se tam s e-dorty a prevzit a zaplatit nas svatebni dort.
Bohuzel si nemuzeme nazdobit stoly, protoze tam maji v patek svatbu..
Takze den pred svatbou u nas bude spat asi 8 lidi(bratranci ze slovenska atd). No bude to akce kulovy blesk!! emoticon emoticon
8. črc 2010 ve 14:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
1
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Přidala 148 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 23. dubna 2004
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
1
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Přidala 148 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 23. dubna 2004
 Holky, jak vam zavidim to zarizovani svatby, ja uz to mam par let za sebou a klidne bych si to "strihla" znovu emoticon

Preju, at se vse vydari podle vasich predstav
8. črc 2010 ve 14:38  •  Svatba byla v dubnu 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bl4nche
Registrovala se 19. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 95 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Barrandov, Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2010
    Libochovice, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
bl4nche
Registrovala se 19. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 95 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Barrandov, Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2010
    Libochovice, Region Litoměřice
 bluejay: Jaka je ta pani z e-dorty.eu? Sice budeme mit dorty od pani Egrtove, ale zakusky bysme mozna objednali tady od ty pani ... kolik si uctujou za dopravu? na webu maj, ze Praha 5 a C. Lipa zdarma ... Melnicko? Ju a jaky si mela pocit z Jasmine? Mne teda prijde mnohem sympatictejsi ta mlada holcina nez pani majitelka emoticon Vcera sem tam byla zamlouvat saticky pro malou, dala nam i celenku emoticon
8. črc 2010 v 17:01  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka_a_honza
3
Registrovala se 2. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Na zámku Liblice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
betka_a_honza
3
Registrovala se 2. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj holky, tak jsem tu zas po nějaké době, vůbec nestíhám číst, co jste tu probraly. bluejay: dort stále ještě nemáme emoticon Máme rádi ovocné dorty a líbí se nám takové ty s čokoládovými trubičkami, ale kdekoliv jsem se ptala nebo dívala na internetu, tak ceny většinou přes 5000,- Kč a to opravdu za dort dát nechceme. Asi tedy budeme muset vybrat nějaký marcipánový, ty jsou levnější. Koláčky taky nemáme emoticon . Kytky už mám zadané, ale jak jsem si přečetla z vaší dřívější diskuze, tak je mám nějaké předražené. Kalkulaci mám cca 6000,- Kč a to tam nemám počítano s případnými kytkami do vlasů a květinový tácek na prstýnky. Jak vy řešíte květinovou výzdobu hostiny, auta, myrty atd.? Jinak jsem byla minulý týden u Táni H. a druhý pokus se docela povedl, ale ještě to nebylo úplně to pravé, doufám, že v den D už to bude přesně podle představ. Fotky ze zkoušky mám v albu.
8. črc 2010 v 18:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka_a_honza
3
fotoportrét
fotoportrét
betka_a_honza
3
 dendo: ještě jednou gratuluji emoticon fotky opravdu nádherné emoticon Měla jsi clip in příčesky a jak dlouhé? Já mám 52 cm, trochu jsem se bála, že budou moc dlouhé, ale po natočení jsou krátké, tak že bych brala docela i delší. Jak je to s tou vlastní hudbou na zámku? připlácí se za to něco?... a měli jste koordinátorku nebo Vás řadila paní oddávající?
8. črc 2010 v 18:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka_a_honza
3
fotoportrét
fotoportrét
betka_a_honza
3
 holoubci: máte svatbu ve stejný den na stejném místě emoticon , my bohužel už v 10:30h. emoticon , což je docela blbý čas, chtěli jsme obřad nejdříve ve 12h. nejlépe ve 13h., ale už bylo vše obsazený emoticon . Snad to všechno ráno stihneme a nikdo nezaspí emoticon
8. črc 2010 v 18:24  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 ahojky holky emoticon
blanche:ja se prave porad nejak nemohla dohodnout s pani Egrtovou, zarizuju vse pres mail a ona na nej moc casto nechodi.
e-dorty nam uctujou 200kc za dopravu do Mariny v Nelahozevsi emoticon coz si myslim jde. A hlavne pani je tak uzasne ochotna a napomocna, jsem fakt naprosto nadsena emoticon
Jinak s Jasminou jsem spokojena, byla jsem tam 3krat a pokazde tam byla ta sama mlada holcina, teda ona je uz taky pani emoticon Je moc ochotna, me tam ochotne nasoukala do asi peti satu emoticon

betka: neves hlavu, jeste mas trochu casu emoticon pro me kytky nejsou dulezity, takze za ne nechci davat moc.
na dort se mrkni na e-dorty, jsi na kolonku cokoladove dorty, maji tam plno tech ovocnych s coko trubickama a dvoupatrovy vyjde na 3500kc emoticon
http://www.e-dorty.eu/b/index.htm
8. črc 2010 v 19:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betka_a_honza
3
fotoportrét
fotoportrét
betka_a_honza
3
 bluejay: děkuji za tip ...jdu se na to juknoutemoticon
8. črc 2010 v 19:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 urcite se podivej, jak rikam ta pani je strasne ochotna, poradi a udela jakykoliv dort i podle obrazku emoticon
Ja jsem si nevybrala z toho co ma na strankach, tak mi udela dort podle fotky co jsem ji poslala emoticon
8. črc 2010 v 19:39  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 Dendo máš email na toho technika?
8. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 strachal@zamek-liblice.cz
pan Štráchal má nasatarost hudbu, bude kontaktovat technika, jméno nevim... emoticon tel. Ti kdyžtak pošle p. Trnková...
Jinak Betka: za hudbu nic nepřiplácíš, koordinátorku jsme platit nechtěli, prostě jsem se schovala i bez ní, slečna nám odemkla k dispozici i pokoj 105 emoticon a pak nám přišla říct, že už máme jít... emoticon

clip in 55cm, ale nakonec byly použity jen 2 prameny, kvůli změně účesu, poprvé jsem také chtěla mít vlasy rozpuštěné, ve finále to dopadlo, tak jak dopadlo... emoticon a byla jsem asi i radši, vypadalo to lépe a měla jsem holý krk, jinak bych se asi s rozpuštěnými vlasy uvařila... emoticon
8. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holoubci
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
holoubci
Registrovala se 20. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 Denda: Deni, tak jsem si pouštěla tu písničku od Holki emoticon a brečela jsem u toho jako želva, já mám taky dost emoticon emoticon emoticon emoticon nádhera

chtěla jsem se Tě ještě zeptat, kde jsi ty vlásky koupila a za kolik?já je právě také sháním emoticon ale černé emoticon emoticon
8. črc 2010 ve 21:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dendavendavaneska
2
  • Neví, kdy bude svatba
 Já tu písničku znám snad 10let a už tehdy jsem věděla, že jí chci na svatbě... emoticon emoticon

na webu TOP VLASY emoticon

Jinak holky, zítra odjíždíme na PŘEDlíbánky, tak po neděli pa pa a moc tady nedrbejte ať nemusim hodně dočítat... emoticon emoticon emoticon
8. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holoubci
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
holoubci
    Region Praha
 hezky si to Deni užíjte emoticon a děkuji
8. črc 2010 ve 22:03  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 dobre rano!!!!
kattynka!!! tfuj tfuj tfuj, hodne stesti a preji vam ten nejkrasnejsi den!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon
9. črc 2010 v 09:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
fotoportrét
fotoportrét
kramelka
 Ahojky emoticon
Kattynko hodně štěstíčka, užijte si to!!
9. črc 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 kramelka: tobe se to taky blizi, jako nam emoticon mas to presne za 4 tydny!
9. črc 2010 v 09:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjajule (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
kjajule (30 r.)
3
 holky tady už jste všechny vdaný nebo to máte a pár a já budu teprve rozesílat ozmamko...mám to za 7 týdnů...:-P
9. črc 2010 v 11:15  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrsblack
Registrovala se 11. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 467 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
mrsblack
Registrovala se 11. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 467 příspěvků a 2 alba. Má 16 přátel. Region Mělník.
 Ahoj holky, vy jste úplný spisovatelky...nestíhám dočítat emoticon
kjaju: jen si ty přípravy a čekání užívej, je to fakt krásný, všechno to plánování - asi se dám na svatební koordinátorku emoticon emoticon

denda: přeji krásné předlíbánky, my to máme podobné, je tady nádherně, to vedro se dá přežít, jezdíme na kolech, prostě super.
A včera se tu kousek od nás stala zrovna při svatbě ta nehoda s tím spadlým mostkem, tak jsem si na vás na všechny vzpomněla a řekla si, že nepovedený dort, hudba nebo tak jsou vlastně maličkosti. Slečna nevěsta na svůj svatební den asi opravdu nezapomene... emoticon
9. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 black: to mas pravdu, chudak nevesta..

holky mohli byste mi prosim doporucit nejakou kadernici v Kralupech, potrebuju aby dojela v sobotu rano do Nelahozevse a ucesala snoubencovu mamcu na svatbu..
9. črc 2010 ve 14:22  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrsblack
fotoportrét
fotoportrét
mrsblack
 blue: v Kralupech jich je spousta, myslím, že jednoduché učesání zvládne asi každá kadeřnice - můžeš zkusit kadeřnictví Flumen z Lobečku (tam chodím já), kadeřnictví Dominika, Pasáž u nádraží, kadeřnictví v Party klubu naproti hotelu Sport, spousta hlavně ženskejch si chválí Dana Špačka (ukecanej mladej frajírek, ale docela šikovnej - www.vlasovymag.cz). Uvidíš, kdo z nich bude ochoten a schopen někam dojet.
10. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kattynkaa
1
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 736 příspěvků a 3 alba. Region Mělník.
  • Svatba byla 9. července 2010
    V Liběchově, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
kattynkaa
1
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 736 příspěvků a 3 alba. Region Mělník.
 Ahoj holky.-) tak už to máme za sebou a byl to bomba den, vedro jsme přežili a všechno nám klaplo na 100 %. Opravdu ty přípravy stály za to. Jinak jen doporučit můžu fotografku Lenku Seničovou-už se těšíme na fotečky a taky Rašínky. Skvělá oslava a ve všem nám vyšli vstříc. A abych nezapomněla zcela bezkonkurenční je i Nikola Miláčková a její svatební salon, účes vydržel i proběhnutí venkovní sprchou.-) a všichni mysleli, že mám příčesek, makeup taky vydržel několikerý sprchování a omývání vodou emoticon Nevím jak to měli ostatní, ale já nakonec nebyla vbůec nervózí, strašně jsem si to užívala a prvního panáka jsem měla až v osm večer.-) Vydrželi jsme dokonce s ženichem úplně v pohodě až do konce, což bylo ve tři ráno emoticon Teď jdu zkusit najít nějaký last minute, a jestli se nezadaří tak večer vyrážíme směr chorvatsko emoticon

blue: k učesání doporučuju mojí kadeřnici- Andrea Králová, je levná ale docela pomalá, Dana moc nedoporučuju-neumí foukat a česat(jednou jsem se od něj nechala česat na ples), ale pokud člověk přetrpí ty jeho přiblblý kecy, tak je super na změny-barvení i stříhání
10. črc 2010 ve 13:44  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 ahoooj pani !!! emoticon emoticon emoticon
Gratuluju ke svatbe!!! Je super, ze jste meli krasny den a vse vam vyslo tak jak jste chteli!! emoticon emoticon emoticon
jak jsi to zvladla s jizdou do Prahy ke kadernici?Jaky byl obrad? emoticon

black,katty: moc dekuju za doporuceni kadernic!Co bych si bez vas holky pocala! emoticon
10. črc 2010 ve 14:58  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kattynkaa
1
fotoportrét
fotoportrét
kattynkaa
1
 blue:cesta do Prahy byla naprosto v klídku, ráno jsem vstala před šestou, v sedm jsem byla v Praze a chvilku po deváté doma.-)dávám malou ochutnávku foteček, zatím jen amatérských emoticon
10. črc 2010 ve 20:44  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 katty: to teda byla rychlovka!! emoticon cekam na fotky emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
10. črc 2010 ve 20:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš