Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
luci: clovece tak to jsem zvedava na dojmy ze kolacku, 600 z kila! Ty budou asi malicky cukrarsky ze? nam moc chutnali ty cukrarsky od pi Nemcove z Kralup, bylo to 180kc/kg a v kile asi 160..
Odpovědět
Profilova fotka
blue: jj naštěstí jsou v tomhle obě docela rozumný.-) luci: my máme chlapi svědky-takže ženich a dva svědkové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemas zac, nam delali plno kytek a vzdy na jednicku
Odpovědět
Profilova fotka
maji tam hezky maly kytice z ruzi, 3 ruze za 200kc. to by bylo super pro maminky :-)
Odpovědět
martuli: jestli si to nepletu, tak to květinářství má moje sousedka :-) ...teda sousedka z dětství
Odpovědět
Profilova fotka
svet je malej co? :-) holky kdepak je ta mrsblack..a kdyz jsem pri tom kam nam zmizela fireangel, clovek je zvedavej a nic :-D
Odpovědět
Strašně malej :-D Všichne novomanželky někam mizí...a kdo nás poučí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No presne, je to az podezreli! 8-) Jakoby po svatbe meli zakazano jit na beremese!!!! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Vis jak, pred svatbou to manzilkove tolerujou a po svatbe je utrum!!!
Odpovědět
A nebo už konečně chtějí mít se svatbami klid =-) Nebo že by posvatební šílenství s doklady :-S a nebo svatební cesty :-N ...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nevim, kazdopadne je to vuci nam strasne neohleduplne :-D :-D :-D
Odpovědět
Jééé, květinářství Zámorská (nyní už Collonová) Pekař z Neratovic, tam budu mít kytičky jááá... Pavla je moje kamarádka... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
denda: odkud budes mit dort a kolacky?
Odpovědět
Profilova fotka
blue, já měla od paní Němcové taky, vynikající, ale našla jsem v novinách číslo, tak jsem to zkusila... určitě vyfotím, jsem na ně strašně zvědavá jo a svědci mají mít taky korsáž? bude mít teda přítel, já budu mít svědkyni, ta má kytku a její přítel má mí taky korsáž? a přítele svědek korsáž a jeho přítelkyně kytku? tak jsem z toho zmatená jak lesní včela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucija a co dort?Ten uz mas vyreseny? muj zenich mit korsaz asi nebude,vubec jsem o tom nepremyslela.. :-| budu mit kytku jen pro sebe a 2 maminky.
Odpovědět
Profilova fotka
od jedný paní co peče, budu mít třipatrový hranatý, potažený marcipánem, a k tomu další dva menší, jeden ovocný a jeden krémový... pro každýho něco, mamina upeče dva pekáče tiramisu (aby se prý taky zapojila), tchýně věnečky a kremrole... sladkýho bude dost myslím no s těma kytkama teda nevím, ale přítel a jeho svědek asi teda budou mít, ještě doobjednám pro svědka, partneři budou bez kytek a korsáží
Odpovědět
blue: dort mi nakonec bude péct moje spolužačka-cukrářka. :-) bydlí sice 80 km, ale udělá mi všechno podle přání a v chladících boxíkách to snad dovezeme. :-) koláčky má tchýně z Neratovic, nevím jak se ta cukrárna jmenuje, jsou to ty maličký cukrářský do zvacích výslužek a pak větší kynutý na stoly na hostinu... :-) cenu Ti teď nepovim, ale určitě to bylo přijatelné, když je tchýňka bere... :-D :-D ...jo a chutnali nám všem, mě totiž koláče chutnají a nějak v tom nevidím žádný rozdíl... snědla bych kilo na posezení... :-D
Odpovědět
u nás teda bude mít korsáž jen ženich, já kytku, svědkyně maličkou kytičku nejspíš na zápěstí, maminky a družičky...
Odpovědět
Profilova fotka
luci muzu se zeptat na kolik te ten 3 patrovy vyjde?Je to nejaka mistni pani? Ja se snazim uz vyresit dort, uz se to blizi a musim ho brzo objednat!
Odpovědět
Profilova fotka
denda: taky mi chutnaji vsechny kolace, ach jo, radsi na ne nemyslet, jsem ted na diete..Jen my prijde ze ty kynuty rychleji tvrdnou, proto preferuju cukrarsky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel - nepletes se, ted zrovna jsem s ni mluvila
Odpovědět
Profilova fotka
dendavendavaneska - já myslela Colonová
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo tak nejdriv tu cekam na Fireangel az mi povi jaky byl dort od pi Nemcovy a nic, ten cekam na black az povi jaky byl dort z Vsestud a taky nic :-(
Odpovědět
martuli: tak jestli je to Pavla Zámorská (teď už vdaná, což nevím), tak ta dřív bydlela v sousedství...asi o 3 baráky dál...ovšem může jich být v okrese víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to presne ona
Odpovědět
Jo je to přesně ona, jen jsem jí chudince přidala v příjmení jedno L navíc... :-D Zrovna před chvílí mi posílala fotečky ze svatby, už mají měsíc po... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ji rikala, ze se na fotky taky prijdu podivat, vyhlizela jsem ji a nevidela :-(( a svatebni cesta pry byla nadherna, navnadila nas
Odpovědět
Profilova fotka
blue, je to paní z Liběchova, peče v nějakým cukrářství, asi peče po odpolednách doma :-D ten třípatrovej dort vyjde do 1000, což je super cena :-D příští pátek jsem nechala upéct vzorový malý,takový jako chci svatební, tak poreferuju,jaký je...
Odpovědět
Profilova fotka
lucija: ty blaho a to mas nejakou dobrou cenu ze znamosti nebo je to jeji bezna cena?!? To je super, me vsude rikaji 3 patra + 2500kc!! :-. :-. Nevis kolik porci z toho asi udelate? Urcite mi pak musis poreferovat!
Odpovědět
Profilova fotka
ze známosti to určitě není,páč jí neznám :-D nevím, kolik porcí to bude, říkala jsem jí, že chci aspoŇ 40 porcí, tak prý to vyjde, spodní největší díl bude velký jako plech... takže když se to rozkrájí, tak to bude v pohodě. Jen jsem ji musela krotit ohledně zdobení, protože má ráda růžičky, ozdůbky, na což já nejsem... uvidím v pátek ten dortík
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?