Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
katty: ty brdo, taky moc hezka, z tech orchideji. 40kc za ruzi je pekny, budes je mit ze zahradnicky skoly? luci:ja jsem tak desne citliva, tak si o tom zkus v klidu promluvit s pritelem,at vi ze to pro tebe sranda neni a priste se te zastane ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: já mám kytičky z Kralup-květinářství bianca ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju za tip, poslu tam asi mamcu,at to ocihne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdraví vás vdaná paní ;-) Mám toho na srdci tolik, že by to vydalo na deset A4 :-D Asi se budu opakovat po ostatních nevěstách, ale byl to opravdu nádherný den - počasí bylo krásné, všechno organizačně dopadlo podle mých představ, připadala jsem si opravdu jako princezna. V noci jsem skoro nespala, od večera na mě přišla nervozita, měla jsem i děsný průjem. Všechno ze mě spadlo, jak jsem vystoupila z auta před zámkem, pak už to bylo v pohodě. Na obřadu jsem se udržela a slzy jsem měla v očích jen při gratulacích, kdy přišel můj tatínek a brečel - on tedy brečel už když mě vedl a potom celý obřad, ale to jsem neviděla, ale při těch gratulacích, kdy nemohl ani promluvit - to mě dostalo. Brečely tedy všechny přítomné dámy :-D Následná hostina a večer se také moc povedly - jídlo dobré, kapela super... Dneska si jdeme ode všech vyzvednout fotky, takže budeme postupně dávat na web. Klidně se ptejte, jestli Vás něco zajímá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrs: velká gratulace.-) a hlavně hodně štěstíčka.. mám radost, že ti to takhle všechno krásně vyšlo a už se těším na fotečky krásné nevěsty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pani!!!!!!!!! :-N :-N :-N Moc gratuluju!!!! To je uzasny, ze se vam vse tak krasne vydarilo!! :-) ;-) Myslela jsem na Tebe! To je tak hezky, ze byli vsichni dojati :-N Meli jste pri obradu nejakou hudbu? Jaky byl dort?
Odpovědět
Profilova fotka
blue: díky díky :-) dala jsem na web první fotku dortu a zákusků, tak se můžeš podívat :-D Chuťově byl výborný, ten marcipán nebyl tvrdý a přeslazený, prostě tak akorát.
Odpovědět
mrsblack: jůůů obrovská gratulace :-) To je skvělý že vám to tak krásně vyšlo už se těším na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je ty dorty vypadaji dobre! :-) Kolik porci jste udelali z toho tripratroveho? Meli jste patro s tiramisu vid?Jake to bylo? :-) Jsem zvedava :-N
Odpovědět
Já jsem taky zvědavá na všechno...:-) mrsblack klidně se rozepiš na kolik chceš A4 já to poctivě všechno přečtu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky prectu klidne 5 A4 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, tak já se večer rozvášním a budu sdílnější :-D Teď jdeme zařizovat nové občanky ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mrsblack, velká gratulace!! hlavně,že se Vám všechno povedlo, počasí přálo.... piš piš, ať máme s holkama čím se inspirovat
Odpovědět
Profilova fotka
Uz je vecer? Black pises? :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
halo! ted uz je na stopro vecer! :-D mrsblack povidej prehanej! holky me dneska dorazili ty saty pro druzicky a jsou uuuzasny,presne jako na fotce!Tak jsem stastna jak blecha :-N
Odpovědět
blue: já taky celej den sleduju jestli mrsblack něco přidala...:-D a foto šatiček nebude?
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: jednu fotku jsem ti tam hodila, druzicka je kapanek neupravena :-D zrovna vysla ze sprchy :-D ja jsem desne zvedava jak chutnal ten dort a kolik porci z nej asi bylo, abych vedela zda ho taky objednat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bohuzel se mi nepovedlo udelat nejakou slusnou fotku,spatne svetlo druzicka se krenila atd .. :-D
Odpovědět
šatičky vypadají krásně :-) taky bych chtěla družičky...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslim ze to bude vypadat pekne, az budou obe holky ucesane atd, a barva bude ledit i s zenichovou regatou :-)
Odpovědět
jj to bude paráda ;-) barvička je teda fakt suprová ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju uz vis jaky budes mit uces?
Odpovědět
nevím chtěla bych něco aby se dala dát kytka na bok asi nějakej drdol nebo tak něco ale taky ještě culík do boku...pořádně si to neumím představit...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee tak to jsi na tom stejne jako ja. V patek jdu zase na zkousku ucesu tady v UK, a kdyz na neco prijdeme tak si to musim poradne vyfotit ze vsech uhlu a ukazat to tady ty Havlickovy :-D
Odpovědět
Taky to máš teda složitý...:-P kolik tě ty zkoušky účesů tam u vás stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem byla na zkousce u Havlickovy ale naprosto my to nevyhovovalo,tak jdu tady. To vis, ceny jsou ruzny,clovek se musi porozhlednout, me to bude stat 15 liber coz je 450kc, coz je cena kterou jsem ochotna zaplatit, kdyz mi to pomuze konecne najit jaky uces chci! :-)
Odpovědět
jj to věřim ale stejně se ti ten účes teda pěkně prodraží...:-( , od tý Havlíčkový se mi to moc nelíbilo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no prave, ja z te zkousky u ni byla uplne nestastna, takze mi nic jineho nezbyva.. mrsblack hura,dalsi fotky!Meli jste fakt krasne pocasi, fotky vypadaji uzasne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš!!!! Já teď psala půl hodiny a než jsem to dopsala, tak mě to odhlásilo a celý se mi to smazalo ]-( ]-( ]-( :-( Achjo. Tak já to napíšu znova, alea zítra, teď už na to nemám. Ať žije technika!
Odpovědět
Profilova fotka
black: ja kdyz pisu takhle dlouho tak si to radsi nejdriv zkopiruju nez to odeslu ;-) Jsem zvedava jak chutnal vas dort :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?