Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
S.O.S. kjaju!!!!!! prosím kde jsi koupila ten jednorázový stojan na dort co máš v albu???
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: koukam na ebay na ozdoby do vlasu a kdyz jsem videla tuhle tak ti ji musim ukazat, paradne by se ti hodila s tvou vyzdobou: http://cgi.ebay.co.uk/Purple-Lilac-St...
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: tak konecne uz to ma nejaka z nas za sebou. Gratuluju a preju hodne stesti v manzelstvi!
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde porad litate! :-N pebe: jak pak pokracujes v pripravach?
Odpovědět
denda: http://www.polmarkus.cz/Vybaveni-peka... blue: krásné fakt krásné ;-) a koukám není to ani tak složité...to bych možná zvládla i sama... :-D hmmm popřemýšlím... 8-)
Odpovědět
denda: ty tácky jsou kartonové a ty nožky plastové na jedno použití super na ty minidortíčky bych ho asi nechtěla ale jinak vypadá dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: to vis ze bys to zvladla sama, staci jen klesticky a dratek ;-) taky uz jsem o tom premyslela. clovece ten stojan je fakt levny co, udrzi to ale 3-4kg dortu?
Odpovědět
já myslm že v pohodě nezdá se to ale když se ta váha rozloží na celej ten tácek tak to myslím nebude problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde porad jste? Vzdyt uz preci neni hezky pocasi, nebo jo? :-D Zase jsem si vymyslela dalsi uces, chci to mit zapletene na jedne strane a do takovyho bobu vzadu :-)
Odpovědět
blue, sice není hezky, ale já už mám do svatby skoro jen dva týdny, tak se snažím představy z BRMS proměnit ve skutečnost... ;-) ...a není nějak moc času.
Odpovědět
Profilova fotka
denda: jeee tobe se to uz blizi !!! :-) :-N To je sileny jak ten cas leti! :-o Pred chvili byl zacatek cervna a ted jsem uz v pulce :-. Mas uz objednany dort? Odkud ho budete mit?
Odpovědět
Holky já jsem zase u našich tak nemám tolik času pořád někde lítám, dneska jsem scháněla tu krajku na bolerko paní říkala že jim ve čtvtek přijde nová tak budu ještě čekat.Koupila jsem si krásnou krajku na podvazek tak budu zas něco smolit... :-D Pak potřebuju vyřídit ještě občanku 2.8 mi propadá a já se 27 vdávám... 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kjaju: to je fakt pech delat novou obcanku na 3 tydny, to ti nemuzou udelat jen takovou tu prozatimni jak ti daji kdyz ti treba ukradnou papiry?
Odpovědět
Profilova fotka
lucija.c: odkud budes mit ty kaly? Mne trochu omejvali, kdyz sem na Melniku v Kauflandu videla kaly za 100, ale pokud to dopadne, budu je mit ze Steti asi za 60Kc ...
Odpovědět
jj to jdu právě vyřídit , ale musím si to všechno vyzjistit abych před oltářem nečučela že nás nechtějí oddat...:-N jinak jsem si chtěla objednat u našich v cukrárně koláčky takový ty malinkatý šátečky chci (u nás klasika svatební ), ale v cukrárně chtějí 460,- za 1kg :-o :-o :-o sestřina známá chce za kilo upečení 200,- to mi taky přijde stále moc když si vemu , že jste mluvily o ceně v rozmezí 130-160,-... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
blanche, na sportovní je takový malý květinářství, udělali mi kalkulaci na 89 ... jestli máš za 60 je to krásná cena
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: možná tyhle jsou dražší, ta cena co jsme řešily bylo za cukrářský nebo kynutý, ty šátečkový jsou asi náročnější, ale 460 je teda mazec
Odpovědět
jj to teda je já bych chtěla tak 3kg- 5 kg ale teda 460,- x 3kg to by mě šlehlo... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kjaju: to je teda palka! Ja bych taky chtela takove ty sateckove kolacku k tem cukrarskym,ale nevim ze by je nekde na melnicku delali.. holky pomalu se desim na kolik me vyjdou kytky, ach jo..
Odpovědět
Profilova fotka
já bych se snad měla vejít do 2500 komplet i s myrtama... donesu jim ještě fotky, předěláme kalkulaci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak je jeste slusny ;-) ja vubec nemam poneti, ach jo.
Odpovědět
Holky, tak jsem doma z náročného prodlouženého zařizovacího víkendu...na chatě všechno hotovo, ženich oblečen nakonec jinak než podle představ, ale pěkný. Zkouška účesu super a je jasno, jen s líčením to není až tak super, tak bude ještě další zkouška. Už jsem z toho vyřízená...ještě 3 týdny a bude po stresu :-N black: gratulace a krásné manželství. Musím mrknout na fotky a ještě chytit nějakou inspiraci :-D Koukám, že jste si to užili a to je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: mě vyjdou kytičky snad do 3300-svatební, 3x maminkám, 3x korsáž, 5 x družičky a vývazky
Odpovědět
Profilova fotka
katy: nemas nejak hodne maminek? :-) Ja uz se musim rozhoupat a nekam zavolat a zjistit kalkulaci. Bohuzel skoro zadny melnicky kvetinarstvi nema poradne internet stranky, tak to pujde hur. Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
blue: mám:-) dvě maminky a macechu přítele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aahaa :-) tak to mas zajimavy, a snasi se dobre?
Odpovědět
Profilova fotka
kat a 3x korsáž? já mám jen pro ženicha, komu se ještě dává?
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay - a co vyzkouset kvetinarstvi Zamorska Pekar v Neratovicich? http://www.kvetinarstvi-zahrady.cz/in...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, hlásím, že jsem objevila paní z Obříství, která peče cukrářský koláčky, hned jsem objednala z půl kila vzorek, bude příští středu. Dělá 6 druhů, z kila je jich prý 600!! což je šílený číslo a mělo by kilo stát 300,- což je super cena. Snad jsem ji správně pochopila, uvidím ve středu, každopádně sem hned dám hodnocení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: strasne moc dekuju!!To je super x-) , ja bych bez internetu na tu dalku vubec nic nevyridila! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?