Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar vesta je dělaná tak, že má zezadu (zadní díl) jen podšívkovinu. Protože se nějak neuvažuje, že by si ji někdo bral samotnou bez saka. A ta podšívkovina teda fakt nic moc, kor u ženicha, který ukazuje během obřadu záda. Leda sehnat nebo nechat ušít takovou, která to nemá, ale bylo by asi jednodušší mít prostě košili + sako.
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Tady na té fotce je vidět borce, co takovou vestu má - záda jsou ze stejné látky jako přední díl. Ale máš pravdu, že pokud by sarkar takovou nesehnala, tak by ta klasická s podšívkovými zady vypadala blbě.
Odpovědět
Profilova fotka
zapomněla jsem ten obrázek :-D @sarkar:
Odpovědět
Profilova fotka
@cobaltino jo tahle vesta vypadá dobře :-)
Odpovědět
@barbora_b pokud bude bez saka, tak bych volila kvalitní sako(alespoň na pohled) třeba leský materiál nebo tak, ale aby to sedělo s katlhotama. Podšívkovina by vypadala asi levně
Odpovědět
holky tak se mi zdálo, že jsem zaspala na vlastní svatbu. Naštěstí jen o hodinu, tak jsme to stihli. Jsem docela spáč, tak se budu hrozit, aby se to fakt nestalo. Jak budu nervozní, tak samozřejmě nezaberu a ráno budu vypadat jak oteklý rajče. Máte také z něčeho strach?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se pridavam. Byla jsem pozadana o ruku 20.3. a uz mame zamluveny termin na 20.7., fotografa, oznameni ve vyrobe a objednany krabicky na vysluzky :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@sweettweety ahojky, gratulace k zasnoubení, kde bude svatba? @handulilinka leda z toho, že se mi zase vyrojí nějaký kožní problémy (mám ekzém od narození) a krása bude ta tam...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta diky :) svatba bude na Zamku Stirin, obed s rodinou potom v nasi oblibene pizzerii (teda doufam, ve st to tam jdeme domluvit) a poradna party se vsema u nas na zahrade :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak ja se pridavam s tim terminem v cervenci 2012. Mame krasne datum 13. v patek :-D a krome zasnubniho prstynku a zamluveneho penzionu a domluvene matriky zatim nic....vlastne ano, saticky pro nasi petimesicni holcicku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cobaltino @barbora_b @handulilinka Holky díky za radu, to mě nenapadlo, v životě jsem pánskou vestu asi ani neviděla :-D Každopádně moje máma je švadlena, sice neumí ušít společenské oblečení pro chlapy tak luxusně jako klasický krejčí, ale tu vestu by snad zmákla, takže jí to asi dám za úkol :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jamys ahoj, vítám tě tu a gratuluju k zasnoubení a termínu, my máme 7.7. a kde to máte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta ahojky, mame to v jednom penzionu mezi Dobrisi a Pribrami, vsechno v jednom arealu, jednak my mame mimino, jednak tam bude asi 20 dalsich deti, tak at je nevozime sem tam a dosahnou nam chuvicky na parbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jamys to je pěkný mít všechno na jednom místě :-) a jakou máš představu o šatech?
Odpovědět
Profilova fotka
jednoduche, krajkove, usite na miru (uz jsem to tak mela pri prvni svatbe ;-) zadna obruc, nic preplacaneho... da se v tom vydrzet cely vecer, usetri se za populnocni saty :-D barva champagne nebo slonova kost, male rukavky, pod prsy stuha..... ;-) jeste nevim barvu stuhy, ale podle barvy cele svatby :-D to vis, zkusena nevesta, uz zhruba vim co a ja jak :-)
Odpovědět
A kdopak se holky tesi az uz to budete mit vsechno za sebou, tak jako ja? :-D Uz chci at je po svatbe, brala bych tak srpen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 já ne, já zase chci, aby to utíkalo rychleji, chci tak červen :-) @jamys krajkové šaty?nádhera :) já taky nebudu mít popůlnoční šaty. My už máme vše, paráda
Odpovědět
@jamys nemám toho o moc víc :) vlastně domlvený hotel, matriku, fotografa, někoho, kdo mi udělá web :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky mam vybrano :-) http://aukro.cz/krasne-plesove-svateb...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta a kdy se budes vdavat Ty? @suna web? mate spolecny web? dobry :-) @misa1982 krasne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 opravdu krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 krásné @jamys 7.7.v zámecké zahradě v Lysicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 tak ty jsou :) paráda :) @jamys tak Tě mezi námi také vítám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 deíky ;-) @stastnanevesta pekne datum.... a Lysice vubec neznam, ale zamecka zahrada zni dobre ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jamys jsou asi 30km od Brna,my to taky neznali,dostali jsme to doporučeno od našeho fotografa,zná tam kastelánku. S tou se budeme domlouvat na detailech obřadu 16.4. V den svatby jsme spolu 2,5roku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka já se tak nějak nebojím, počítám s nejhorším :) pokud nezkolabuju před "oltářem" tak to bude dobré :-D jinak počítám s beďarem u prostřed čela, případně na špičce nosu, oparem přes půl rtu, nateklýma očima díky alergii atd. :-D prostě veselo být musí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nase bude 13.7. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem budoucím nevěstám:) také se přidávám k červenci a hlavně k pátku třináctého :)) O ruku jsem byla požádána v den výročí 30.11. na Karlově mostě .) nádhera :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikimm @wena86 super, tak to uz nas je docela dost ;-) my se 13. v pátek seznámili, pro nás je to štěstné datum.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?