Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@claire90 to je vtipný dort! :) To jsem ani neznala. líbí se mi, když se novomanželé odvážou :) Místo holubic je tohle lepší :) Já zvažuji cupcakes nebo makronky. Na facebooku svatba stylově jsem si domluvila paní na udělání cupcakes s obličeji podle fotek rodiny. určitě by zvládla i tohle... Jestli budeš chtít kontakt, napiš mi vnitřní poštou. Držím palce s přípravami!!!
Odpovědět
Na facebooku Svatba stylově najdete super dekorace, které pak můžete koupit na stejném e-shopu. Se vším poradí i udělají balíček dekorací na míru. Jsou strašně ochotní...
Odpovědět
Profilova fotka
@anicka_1 tak pokud je stačí kontaktovat přímo na FB nebo přes stránky, tak už jsem je našla podle názvu :) inak dort teda asi bude, miláček chce být originální :-D no jsem zvědavá co na to budou říkat hosté :-D dokonce souhlasí s úpravou na cupcakes, zatěma si stojím kvůli výslužkám :) tak jsem zvědavá pak na výsledek :)
Odpovědět
JJ, jsou skoro pořád on-line, takže přes FB je to rychlé. No to je dobrý :D, Cupcake je na výslužku originální nápad, taky mi to přijde lepší než rozteklý máslový dort :D
Odpovědět
Profilova fotka
@anicka_1 i kdyby byl klasickej, tak by nebyl máslák, blee nesnáším ten krém :) ale právě aby to vypadalo "hezky" i v tý krabičce tak je to dobré :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anicka1 ahoj a vítej :-) jak jdou přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, prosím vás, nevíte o nějaké prodejně v Brně se snubními prsteny? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitusnevo třeba Rotax na Jánské
Odpovědět
@stastnanevesta Ahoj, zatím jsem ve fázi nadšení a obhlížím možnosti, ještě nemáme úplně fixní datum, takže hledám inspiraci, kde se dá :). Zatím vím, že bych šaty chtěla splývavé, žádné volány, asi si je nechám ušít a botky budu mít na míru. Vyberu si styl i ozdoby a vychází to stejně jako z obchodu...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jojo, už máme oznámení rozdané až na pár lidí, které musíme obejít.. Už musím jen vyřešit kytky. Zavolat švadleně kvůli košilím pro kluky - budou stejní a Sebíček (syn,3roky) mě povede k oltáři :-), koupit Sebíkovi oblek - vyjde levněji než půjčený :-(.. A pak už jen to spustit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kkjanicka my máme oznámení rozeslané a rozdané, zbývá ná taky pár lidí,kterým to předám. To je krásný,že Tě syn povede k oltáři :-) my dořešíme kytky a cukroví a nechám si ušít šaty a počkáme na prstýnky :-)
Odpovědět
začínám být nervozní a tchýně teda skoro tchýně mě deptá čímdál víc :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Tak je rozhodnuto, objednam si pricesek clip in hair a budu mit uces svych snu :-) holky, mate s tim nejake zkusenosti? Nebo planujete taky neco podobneho?
Odpovědět
Profilova fotka
stejně, je to docela fuška, že? :-)
Odpovědět
Holky my jsme zase pokročili :-) . Super pocit! A oznámení budu vyrábět sama, prostě asi jsem moc náročná nebo co, ale nic se mi nezdálo, že yb to bylo to "ono" :-) . Představu už máme jasnou - těším se. Ale máme tu další dilema dort - líbí se nám jich spoustu. Budeme mít dort pro nás, pak pro rodiče - menší a místo cukroví muffiny. A jak bude raut chtěla bych jeden stůl slaný a jeden ovocný. Vždyť bude půlka léta! :-) Ale oznámení budeme asi rozdávat a posílat až tak v květnu..stejně to už každý ví, přijde mi to teď fakt moc brzo.
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka já budu mít příčesek taky,mám hodně jemné vlasy a kadeřnice mi ho doporučila hned :-) @framboise tak to je super,že jste pokročli. My budeme mít dort jen jeden a jinak zákusky a tak.Nám to s oznámením přišlo akorát, je to po svátcích,tak čím dřív,tím líp :-)
Odpovědět
Holky budete mít (nebo už máte) některá oznámení s vlastní fotkou? My ho tak chcem mít, ale zatím jsem nikde na netu nenašla nic, co by se mi líbilo, všechno mi připadá děsný - buď šíleně kýčovitý nebo vyloženě ošklivý, asi jsem náročná.. :-| . Nemáte nějaký tip nebo inspiraci? Chceme jen něco jednoduchého, tzn. jednu větu o tom, kdy a kde bude obřad - žádný veršíky nic takového..
Odpovědět
@amaalka My budeme mít sv. oznámení také s fotkou, bez veršů.....a myslím si, že na netu jsem takových našla spoustu, ale my si budeme dělat nakonec vlastní návrh.....
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka my oznámení s fotkou nemáme. Taky jsem měla problém najít verše a nakonec jsem nadšená,že jsme originální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já už ohledně příprav mám zařízeného fotografa, kameramana, pronajatel sál a obřad, jinak cukrářku mám sestřenku, takže v pohodě :-) a líčení, nehty a květiny má na starosti sestra - je skoro všestranná a hlavně vyučená zahradnice :-), už jen zařídit kadeřnici. Oznámení si taky budeme vyrábět samy a roznášet 2 měsíce předem, to je akorát :-) a vývazky se chci taky pokusit vyrobit sama spolu s kamarádkou :-).
Odpovědět
já jsem si oznámení dělala sama. Stáhla jsem si obrázek z netu a tam vložila text. Líbí???
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka pěkné :-)
Odpovědět
Tak poměřená na šaty už jsem už jen zaslat obědnávku a mám i svatební bižu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzupusa taky si budu nechávat šít šaty :-) ale ještě nevím jaké šaty...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzupusa já si nechávám šít šaty, asi tak za měsíc
Odpovědět
Profilova fotka
Také si nechám šít šaty. Ovšem, za boha nemohu sehnat kloudnou bílou krajku, která by nevypadala jako záclona... Takže vysněné šaty jsou v ohrožení! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta a na kolik tě výjdou? Vdyť to se nemůže oplatit nechat si je ušít ne?
Odpovědět
No já je budu mít s číny takže radši dřív Tak sehnat krajku by pro mě byl stejný úkol jako sehnat měřítko pro kutila:)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka jj tohle si mi taky hodně líbilo, když jsem hledala jaké bychom chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@janca_wall 8500 a půjčení by vyšlo 9500,takže se to vyplatí a hlavně budu mítt svoje a podle představ :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?