Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, podej Martince prst a utrhne Ti ruku až u kolene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no uvidíme jak to půjde s hypotékou
Odpovědět
Profilova fotka
Půjde to dobře. Co tam máš dál? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já myslím že v současné chvíli je to jedoiný problém, Josef prostě chce aby jsme se měli dobře a nemuseli mimču ani nám nic upírat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vidím fakt max. do konce roku 8-) Mizím dom, jedu s miláčkem k zubaři. Jeho budou mordovat a já potřebuju zatím ve městě najít nějaké džíny :-D Páááá a CMUK!
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo já jsem džíny lovila v neděli a ulovila jsem v ca pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
caveees :-N ;-) 8-) miskoooo si si ma normaalne ulovila :-D :-D :-D :-D kukaam, ze zas leem snazilkujete,...niist pre mna :-N co taak helping hand with bazaar? ha?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Džíny uloveny v New Yorkeru. Za 600 a lukcucní x-) Ati - jdu na IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) já jsem v ca kromě džín ulovila i džínové šatičky x-) už mám profi fotky a jsou super, ani jsem to nečekala, takže jdu udělat pořádné album :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Supééér! Já dnes doma budu přeinstalovávat comp, tak doufám, že se pak dostanu na net a taky vše dodělám. Momentálně mi totiž funguje pomalu už jen myš :-(
Odpovědět
Nazdárek Vdané paní:-) Marti:tak jsem si to přečetla,mrkla na fotečky a svatba bylu určitě parádní.Jsem ráda,že jste si to užili a vše s epovedlo,jak mělo:-)Moc,moc gratuluju:-) My teď valíme do víru velkoměsta:-)Ještě nemám nový řidičák a zkolaudovali nám byt,takře musíme pohnout s kuchyní.Snad už v Ikee budou vědět,jaké nové barvy dvířek budou dělat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) , díky svatba se fakt vydařila :-) teda vy už máte zkolaudováno =-) , vy se máte, my pořád nic, ale v pátek nám budou předávat domeček i včetně vad a nedodělků
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Luci! Jééé, tak to máte samé příjemné starosti x-) Marti - tak už v pátek! No konečně! A co krocan, nějaké novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no je to na naši žádost, sice vad a nedodělků tam bude ještě dost, ale aspoň to bude oficiálně předané
Odpovědět
Profilova fotka
A nikdo Vám to už nevezme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak dle katastru je to naše, ale jde o oficiální předání stavby víc info v IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už zmenšuju fotky, ještě musím vybrat ty co dám sem a na picaso pak dám všecky :-D
Odpovědět
Marti:díky.Už byty normálně předávají,ale jak jsme byli na dovče,tak jsme to prošvihli a teď je daný pracovník na dovče,takže nám to předají nejdřív ke konci srpna.Ale mě je to jedno.Podle mě tam stejně nemají ještě všechno dodělané,takže jim ten čas klidně dopřeju.Teď budu chodit ještě 14 dní do práce a pak už zůstávám doma,tak si to v klídku všechno vyřídím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jde zmenšování? :-D Rychlokurs dobrý? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už mám zmenšeno, teď vybírám, profi už mám vybrané, takže je jdu dát do alba a pak k nim vyberu ještě nějaké další neprofi
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, ta jak jste s odrazem ve vodě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už tak profi jsou tam, ta první fotka je naše nej, obou se nám líbí nejvíc a byla focená v nejvíc krkolomné poloze, ženich dřepěl a já jsem za ním balancovala na špičkách v podřepu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cafte moje len kraatko ozvem sa dakedy v zari :-N som si dneska prave zakaazala net :-x :-x voobec i emaily vela prace este staale zbalit, upratat ...dnes navarit...bo slavim sa :-D :-D :-D 8-) drzte palce naj secko dobree dopadne cmuciik a pekny zvysok leta marti fotky paraadaa ak by nahodou daaky cas bol tak vas tu prepadneem ..inak na nas myslite 16/08/08 bo tusiim som poslednaa a grogy uuplne....uuff beziim pracovat! pa
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - fakt supr fotečky x-) Ati - Ty zvíře! No tak jo, tak páá v září! :-D A neboj, 16.8. na Tebe budeme myslet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ati teda budeme na tebe moc myslet a užij si to ;-) Míšo já jsem to ani nečekala že budou ty fotky tak hezké, se tam i sama sobě líbím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak to je vůbec gut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A hlavně jenom na jedné profi fotce mám druhou bradu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D no to je důkaz o profesionalitě! :-D :-D :-D Taky jsem na tom stejně :-D :-D Jo a se musím pochválit jedním obchodním úspěchem. Hrozně jsem si oblíbila tu řasenku YSL, co jsem si kupovala za cca 650 na svatbu, tak jsem si už chtěla koupit další, než mi tahle dojde. V krámě za 850... :-p .... a předevčírem tady na bazárku za 570 8-) Jsem prostě dobrá 8-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to gratuluju, bych měla taky začít číhat, kdyby se náhodou objevila, už mi taky začíná docházet řasenka, sice mám novou voděodolnou, ale tu používám jen občas, když jdeme plavat nebo tak
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?