Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahaaaa tak to jsem zas neco propasla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - voodoo? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja paaaadim, krasny den a snad zitra ;-) CMUK
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no to není špatný nápad :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Malá figurka krocana a véééélký špendlík, úplně to vidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím že by jsme potřebovali velkou figurku aby se mohla vyřádit celá ulice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Úplně to vidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No myslím že mu stejně někdo brzo zakroutí krkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tím dlouhým rudým? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hudru hudru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo srandičky :-D , teď už je mi hej, ale včera mi teda moc hej nebylo a úplně se děsím toho co příjde zítra :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nebooooj! Já na Tebe budu myslet! A chlapa máš jak horu, tak se není čeho bát ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já tam naštěstí nebudu, já budu čekat v práci na výsledek, předání je ve 12 a krocan tam dorazí ve 2, jako očekávám jenom problémy a podrazy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, i ta nejhorší hodina má jenom 60 minut! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nedělní výlet je odsouhlasen :-D , v kolik tak máme dorazit?
Odpovědět
Profilova fotka
No kolem půl deváté začíná první série rozjížděk. Záleží na tom, co vše chcete vidět a jak dlouho tam chcete být. Toto je celý program: 08:30 – 10:00 Začátek první série rozjížděk pro všechny divize mimo RB 10:30 – 12:15 Začátek druhé série rozjížděk pro všechny divize vcetne RB 12:45 – 14:30 Začátek tretí série rozjížděk pro všechny divize vcetne RB 15:00 – 16:30 Finále Jestli chcete prožít kompletní závody, tak je to na celý den od těch půl deváté. Pokud jen takový ten konec s velkým finále, tak stačí, když dorazíte po obídku. To by bylo možná pro Vás i lepší, páč mezi jednotlivými rozjížďkami je vždy děsný skluz a není tam moc co dělat (i když by se určo našlo ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
No asi dorazíme během dopoledne, oběd by jsme si stejně dali někde venku ;-) , jé já už se na tebe těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak super! Doufám, že nebude bahno, radši si vemte gumáky a prostě něco, co se může umazat ;-) To je špicáááá, těším se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gumáky nemáme :-D , to radši žabky, ty pak umyju nebo vyhodím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, žabky jsou dobrý. Nebo crocs (nevím, jak se to píše) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gumové galoše nevedeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já vedu dvoje - bílé a závodní (není na nich vidět tolik bahno :-D ), no uvidíš je v neděli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mám skoro sorvnané fotky v picasu, ještě dopsat popisky a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zááávidím, já jsem happy, že jsem to doma přeinstalovala. Teď mě čeká srovnání fotek a výroba fotoknihy :-o
Odpovědět
Profilova fotka
No my ještě udělat výběr fotek a udělat cd s fotkama pro lidi co byli n svatbě atd
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, CD jsme zatím rozdávali jen ty ofiko fotky, teď musím nakomprimovat vše, co najdu a bude. Chtěla jsem to dělat v práci, ale můj comp zde nevidí můj externí disk, co na něm vše mám a po USB bych to tahala asi sto let ]-( A navíc je teď mám všechny plný, kvůli tomu přeinstalovávání. Auuuuu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem v práci pouprvovala fotky, hlavně zesvětlila, protože v sále byla tma, snažila jsem se to vypálit a nejde to, tak počkám na muže, jestli mu to půjde
Odpovědět
Ahoj kocky Miso - krasne si uzijte zavody a drzim palce :-) Marti - copak krocan zase prudi?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Ziraf! Jak je? Vše v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Žiraf, máš to v IP
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?