Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
majko aneno program Picassa..ten si zdarma stahnes z netu a daj se tam taky pekne upravovat ;-)
Odpovědět
ten pogram sa da stiahnut zadarmo z netu
Odpovědět
Profilova fotka
silente bola si nadherna nevesticka a mam pocit z fotiek, ze aj keby ta rezali, tak by si sa usmievala x-) . Prakovce aj tvoje fotky som si kukla ale uz skor, ked boli na hlavnej fotke, aj ty si bola velmi krasna. Cim to je, ze som nevidela este ziadnu nevestu nepeknu, robi to ten makeup, uces a saty, alebo je to v neveste x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
tak idem skusit nejaky stiahnut
Odpovědět
dakujem za pochvalu :-)
Odpovědět
majko myslim, ze kazda nevesta vypada krasne kdyz z ni zari to stesti at ma na sobe nebo na hlave cokoli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale mohli by ste mi dat konkretne ako si ho stiahnem, lebo ked si napisem len tie názvy do google, tak neviem co mam hladat a ako.
Odpovědět
Profilova fotka
vewe mas asi pravdu a ty kedy?
Odpovědět
no ja jeste nevim kdy budu zarit :-D ...mela jsem ve stejnem datu jako Misa (Silente) ale to nevyslo tak budu zarit az za nejakych par let asi :-D ;-)
Odpovědět
http://picasa.google.cz/ vpravo klikni na Stahovani Picassa a mas to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ved sa mi zdalo, ze si mala mat niekedy svadbu, ale nebola som si ista. Co sa stalo, pravda ak chces o tom napisat.
Odpovědět
uz se mi o tom ani nechce moc mluvit...je to 8 mesicu co jsem to ukoncila a prijde mi zbytecny do toho zase zabredavat...proste sem si uvedomila, ze on rozhodne nebyl ten pravej, takze sem to proste ukoncila ikdyz bylo pred svatbou noo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
kazda nevesta je vynimocna a ina vo svoj velky den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mi je luto, ale na druhej strane je velke stastie, ze si prisla na to este pred svadbou. A zmenila si aj fotku vsak?
Odpovědět
vewe najdes si toho praveho muzika.ono to prijde samo a niekedy sa to stane aj ked to necakas
Odpovědět
majkaa ako ti ide to stahovane toho programu na upravu fotiek neviete mi poradit kde sa daju predat svadobne saty.mam na predaj svoje saty a mam inzeraty na 4 internetovych strankach,ale nikto sa mi neozyva :-(
Odpovědět
nee fotku jsem nezmenila...od zacatku co jsem na brm mam tuhle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prakovce, viem, ze nejake saty odkupuju aj pozicovne. vewe tak asi som tu uz dlho nebola. Kukala som si aj tvoje fotky. Ty si uz mala aj saty. Je mi to luto. Uz som si stiahla ten program picasa a ked som si ho otvorila, tak sa ma spytal z kadial chcem fotky stiahnut, tak som dala, ze z mojich dokumentov a teraz stahuje. Neviem co to ale znamena. A ako sa da ta velikost zmensit?
Odpovědět
az se ti vsechny stahnou tak uvidis co s tim jde vsechno delat...je to uz cele v cestine takze to bude lehke ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz to mam, ale neviem to zmensit. Kde to mam hladat na to zmensenie?
Odpovědět
no u nas v KE pozicovne neodkupuju saty,a satky som kupila s pozicovne malo by ty ukazat ked budes upravovat fotky taky stvorcek a tam si napises aku chces velkost,aspon v mojom programe je to tak
Odpovědět
ja ked si tu fotku otvorim tak dam image a pod tym image hladam image size objavi sa mi taka mala kocka na obrazovke a tam si napises ze o kolko chces zmensit fotku
Odpovědět
Nazdarek,tak vas vsechny zdravim ze slunneho Recka.Prave sedimena hotelu a cekame na bus na letiste.Strasne rychle to uteklo,ale bylo to paradni :-) Jen nas neceka moc radostny navrat domu,protoze nam v byte praskl kohoutek a vytolili jsme par sousedu,takze to musime hned zacit resit :-| Marti:pisni mi do IP,jaka byla svatba,at to nemusim hledat.A moc gratuluju k uzavreni snatku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to budes mat zlozite s tymi satami. to mam zmenit tie pixeli?
Odpovědět
ano pixeli napr.na 600 to by malo stacit aby si ich potom mohla dat aj tu na stranku
Odpovědět
nepoznas niekoho kto zhana svadobne saty,ale nevies niejaku stranku kde sa da dat inzerat?
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeminecko tak to nepoznam a ani neviem ake strasnky. Ja poznam len toto. Ked som dala tie pixeli na 460 tak sa nic nestalo.
Odpovědět
musis dat ok a ulozit potom niekde si to do pocitaca
Odpovědět
Profilova fotka
Majkaa - jééé, škoda, že jsem přišla až teď. Vybodni se v tomhle na Picassu. V PC máš určitě tento program: klikni na Start - dále na Program - Microsoft Office - Microsoft Office Tools - a tam je program Picture Manager. Máš ho tam? Pokud ano, tak jdi do té složky, kde máš svatební fotky a na jednu z nich klikni pravým myšítkem a zvol otevřít v programu Picture Manager. Dej vědět, až budeš v této fázi
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj silente, uz som tam
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?