Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě měla hokej v tom Maďarsku... že už jste tam byli teď, tak se mi to zamotalo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak můj drahý manžel si dal včera podvazek do auta, nejdřív ho dal na zpětné zrcátko, to jsem mu rozmuvila, takže ho má na řadící páce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je hezký x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím se smát, když si uvědomím jak kvůli svatbě brblal a teď je hrdý novomanžel :-D x-) Jo a máme zprávy od tchána že i tchýni se svatba moc líbila x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je vůbec skvělý, že se jim to líbilo. Já jsem vždycky taky ráda, když slyším, jak se to někomu líbilo a že se třeba někde něčím chlubí (bublifuky, podvazek, šaty...), fajn pocit x-) A Honzík se naparuje vůbec, když mu pochválí, jak měl tu svatbu hezky vymyšlenou a že jsem s tím určitě měla spoustu práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj přesně tak, úplně se rozplíval když mu v úterý volali kamarádi cö tam byli že to bylo super a že moc děkují za pozvání x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt jsem s naší svatbou spokojená, nic bych neměnila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky :-) , jediné co mě trošku štvalo bylo že moje mamka měla brblavou náladu, pořád se jí nelíbilo že hudba je moc nahlas a že si s ženichovými rodiči málo povykládala, nevím co by chtěla, když se viděli poprvé :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tvoje mamka? :-N To se divím... :-S No u nás nezklamala maminka ženicha, ale to všichni čekali, tak se jen smáli. Ráno totiž při příjezdu hostů všechny vítala a pobízela je k občerstvení ve stylu "tohle jsem vám všem přichystala" (vše zařizoval její ex-manžel, miláčkův táta, ona fakt jen přijela jako host :-D ) a na hostině hubovala servírku, že jí donesla jídlo jako poslední a to tedy ne, že je maminka ženicha! (uznávám, měli asi roznášet od rodiny, ale oni to vzali prostě jako velkou sešlost a její místo holt bylo na seznamu poslední, tudíž dostala jídlo asi 3 minuty po nás :-D ). :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ona má takovéhle nálady když si dá vínko, ale nebylo to tak hrozné ;-) U nás teda byli čísníci trošku pomalejší, ale byli to kluci na brigádě, pak se rozjeli a bylo to super, ženichovi chválili jakou má krásnou nevěstu a nechápali že většina lidí tam vypila obrovské množství alkoholu a nic moc jim nebylo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jste holt neprůstřelní :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hold léta praxe, dřiny a odříkání :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už začínám nahrávat fotky do picasa, ať toho potom nemám moc a chci zkusit nějaké fotky upravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Léta dřiny :-D Jsem byla papkat :-) Těším se na picassu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si taky dala něco k jídlu, ale před chvílí jsem jedla, mám pořád hlad ]-( Zatím teda musím říct že se nám sešlo fakt spoustu moc pěkných fotek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsme na tom stejně, mně se taky líbí všechny fotky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No mě se teda některé moc nelíbí, třeba ty kde mám druhou bradu ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, takovou mám taky jednu :-D A na jedné jsem jak mentál :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak první část fotek tam je, víc jich u sebe nemám
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo neporadíš mi nějaký program na úpravu fotek, potřebuju vyretušovat fotografku z jedné fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Retušování .... hmmm.... to jsem ještě nedělala..... |-| Já si spíš jen hraju s Managerem nebo s Picassou (sépie x-) ). Hele, tam jsou tuším i obrysové fotky! Mrkni tam!
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si stáhla nějaký program, no vcelku to jde, ale dá to práci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Marti - jaký program?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Míšo je to Photo-Brus ;-) tak už jsem ostříhaná, slečna byla moc šikovná a myslím že budu doma pochválená x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uka fotku s novým účesem! Photo- Brus, hmm, zajímavý název :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám v práci foťák, ale o víkendu se snad zvládnu vyfotit ;-) Vybírám si nový holící strojek, mám ho slíbený k narozkám, tak už mám ve finálním výběru poslední dva x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaké, uka! Bych taky nějaký chtěla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zvítězil tenhle http://www.bilezbozi.cz/damske-strojk... a druhý favorit byl tenhle http://www.bilezbozi.cz/damske-strojk...
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýjo, koukám, kolik to má nástavců a tak! :-N Vypadá moc hezky! U toho druhého se mi líbí, jak píšou, že pro začátečníky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?