Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Ahojte už skoro všecky paní x-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Rezet ;-)
Odpovědět
Jéé, tvoje fotky jsem ještě neviděla, jdu to napravit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
babulky, zajtra ideme na svadobku, neviete poradit aky faktor opalovacieho kremu mi treba? som dost biela... ideme na Kanarske
Odpovědět
Profilova fotka
No tak jsou tady teprve od včerejška ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj rezetka, tak Teba som tu dlho nevidela, ako sa ma babatko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni já myslím že když si vezmeš minimálně 20 tak tím nic nezkazíš, já používám 20-30 a super, člověk se nezpálí, ale hezký a pozvolna opálí ;-)
Odpovědět
Ahoj ;-). No, malej se má asi dobře, páč furt roste a kope :-D. Maci krásná svatba, kdy budou fotky od profíka? Mělas moc krásnou tu kytičku ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem Marti za radu :-) vezmem 2é alebo 30
Odpovědět
Profilova fotka
Rezet díky ;-) , akorát kytka měla mít krapet jinou barvu, ale jinak byla nádherná x-) fotky od profíka budou příští týden, zatím sbíráme fotky od hostů
Odpovědět
Jakou barvu?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, aj u mna to bolo tak, chcela som inu farbu, nejak to nepochopili :-N ale i tak bola nadherna , bola som spokojna :-N mala si krasnu veselu kyticku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
barevně měla vypadat zhruba takhle http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
takhle měla vypadat jenom složením http://www.beremese.cz/album/view.php... a oni to udělali komplet podle tohodle, ale naštěstí ta předloha byla dožluta, měli k tomu i popis, ale asi neumí číst ]-( , ale jinak byla fakt nádherná, všem se moc líbila a mě nakonec taky x-)
Odpovědět
Ale, takovej rozdíl to není a fakt byla krásná, moc se mi líbí a tys taky byla krásná. Jak se cítíš?
Odpovědět
Profilova fotka
No ale prvotní šok v květinářství byl docela velkej a po cestě jsem to obrečela, když si představím že bych předloha byla třeba v tmavě červené =-) Cítím se dobře, do úterka mi teda pořád nějak nedocházelo že se jmenuju jinak, ale jak jsem v práci tak už si zvykám :-D
Odpovědět
Maci, no jo, to je jasný, něco čekáš a pak tohle...ale konec dobrý, všecko dobré. No jo, já se teď nedávno ještě podepsala dívčím, jsem se mohla uchlámat k smrti :-D. A jinak všecko proběhlo jak mělo?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj všechno klaplo, všem se to moc líbilo x-) na straně 75 máš moji slohovou práci na téma svatba :-D
Odpovědět
Aha, dobrá tedy, jdu si počíst :-D.
Odpovědět
Já u toho brečím, si to budu muset přečíst asi až po porodu x-).
Odpovědět
Měli jste to krásný a povedený, super ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím, po porodu budeš bulet ještě víc :-D :-D :-D Jsme oba moc rádi že se to všechno krásně povedlo, v úterý volali všichni kamarádi že se jim to moc líbilo a že ještě jednou děkují za pozvání x-) , to fakt člověk zahřeje u srdíčka x-)
Odpovědět
To teda jo, to fakt potěší, dala by sis to ještě jednou? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
A víš že ani ne, bylo to krásné, ale jednou to stačilo ;-) , já se těším na další nové věci které nás čekají x-) , jako zapojení vody, aby jsme konečně mohli byldet jako lidi, kolaudace domečku a pak výhledově baby x-)
Odpovědět
Výhledově jo? x-) Tak přeju hodně štěstíčka v tom manželství, ať se všecko daří.
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych chtěla hned, manžel až tak za dva roky, takže uvidíme :-D Díky moc, tobě přeju příjemný zbytek těhotenství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, novomanželko, jak je? A v práci gut? A kdy jedete vlastně na svatebku a kam? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
V práci je teď vcelku klid naštěstí, na svatebku jedeme druhý týden v září do Maďarska x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?