Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že má dobře placenou práci =-)
Odpovědět
Nazdárek Holčiny:-) Míši,netruchli,ono to příjde.Hlavně nechoď na takový ty diskuse,kde to holkám nejde.Snažíte se jenom chvilku a asi jsi ani neměla ovulaci,když jste byli na dovče,ne? Mě je dneska tak blbě:-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to má, ale jemu se to zdá být málo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) copak Adámek zlobí =-) , tak ať je ti brzo líp ;-) Míšo teď si musíme zvykout na placení hypotéky a příští rok se uvidí ;-)
Odpovědět
Marti:s penězma je to blbý všude.Určitě to bude záhul.Hlavně ze začátku.My si už přes rok zvykáme na placení hypotéky tak,že ty peníze jsou na spešl účet a nehospodaříme s nima.Ale mrňousek nám zahýbe rozpočtem.Hlavně ty serepetičky okolo jsou dost drahý. Díky.Uvidím.Měla jsem problém dojít do práce.Kdyžtak to zabalím líp.Lámat přes koleno to nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já myslím že by jsme to v pohodě zvládli, prostě tomu necháme volný průběh a bude, třeba to příroda rozhodne za nás sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - já se nestresuju, tohle jde naštěstí mimo mě, jsem rozený optimista, takže gut :-D Jen jsem se ráno tak nějak zasnila x-) To bude asi tím, že mě to v práci neba :-D Hele, jestli Ti bude šoufl, tak se na to vybodni, kdo Ti co dá! ;-) Marti - no uvidíš, já stále věřím, že budeš těhu s náma 8-)
Odpovědět
Marti:no jo,ale v tomhle je chápu.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no uvidíme :-) Teda ale naše děti budou mít tvrdý režim, v maďarsku mělo každé druhé dítě nadváhu, nejhorší byly děti tak kolem těch 10 let =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No naše děti mají drezůru taky jasnou, tatínek je bude honit jak nadmuté kozy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako 4leté děcka tam rodiče nalívali kolou, pak se můžou divit že jsou hyperaktivní =-) ]-( Ale nejkouzelnější byli ti úplně malý prcci, jak byli vyvalení z té vody a hrozně se jim to líbilo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naše známá má 4letá dvojčátka a McDonalda byli možná 1x, a to na salát. Prostě to neznají, tak jim to nechybí. A jsou zlatá. Vždycky, když tam jedeme, tak jim kupujeme ovoce a Kinderčokoládku s vápníkem, kterou dáváme jejich mamině a ona je pak postupně podělí. A oni jsou úplně v pohodě a happy. Tuhle jsme u nich koukali na video a všichni jsme spokojeně křoupali mrkve. Nááádhera! Takové mít děti x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Chce to prostě drezůru :-D , můj vzor v tohle je ségra, ta kluky držela zkrátka, měli příděl jednu sladkost denně a hotovo. Zase úplný opak je u mého bráchy, hlavně holky ty jsou obě pěkně vyžrané, sladkosti si můžou sníst hned a všechno, prostě děs :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, drezůru :-D Vzhledem k tomu, že sladkosti doma nevedeme ani teď, tak to nebude žádný šok ani pak. Prostě zelenina, ovoce a sladkosti výjimečně. Vždyť i v ovoci je dost cukru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No přesně, když jsem u známích viděla jak cpou 3měsíční dítě pribiňákem a banánem, tak mě málem omylo =-)
Odpovědět
My teda budeme měkoty,ale s jídlem se to omezovat musí.Zdenda jako zubař nesnáší sladkosti a já zase nechápu prodiče,co krmí dítě brambůrkama.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no brambůrky jsou taky mazec ]-( Pokud má dítě dostatek pohybu tak se to až tak důrazně hlídat nemusí, ale jak chybí pohyb tak je to hned vidět, no však počkejte až uvidíte na fotkách neteře, hlavně ta starší (8let) je fakt buřt ]-(
Odpovědět
Tak pribiňák bych moc neřešila.Taky jsme to jedli a Zdenda si to dává na snídani i teď.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak u 3měsíčního dítěte mi to příjde trošku moc, navíc v pribiňáku je hodně cukru, obsahuje denní dávku cukru pro dítě 8-(
Odpovědět
Počkej,to bylo 3 měsíční dítě.To snad ani mléčný výrobky nesmí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no právě 8-( , nechápu co je za problém mu udělat umělý mlíko ]-(
Odpovědět
Já bych hlavně ve 3 měsících kojila a nebo dávala umělou výživu.Do 6 měsíců bych to neřešila ani příkrmem,pokud by to nebylo nutné.V létě se třeba dává mrňatům čaj kvůli dehydrataci,ale o pribiňáku jsem ještě neslyšela.
Odpovědět
Profilova fotka
3 měsíční a pribiňák, to snad není možný, čím ty lidi přemýšlej ]-(
Odpovědět
některý maminy si myslí,že dělají to nejlepší ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ona už nekojila protože měla málo mlíka, takže malá dostávala umělé mlíko a občas pribiňák, občas banán a tak ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Stejně mi to na 3 měsíčního prcka přijde moc =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mě taky proto se o mě pokušeli mdloby když jsem to viděla 8-( =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jen chybí, aby mu do jedné ruky dali párek a do druhé rohlík 8-(
Odpovědět
marti:kdyby alespoň kupovala ty přesnídávky pro děti.I když ty taky v tomhle věku nebudou asi nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
No jsou prostě věci které nepochopím 8-( Tak dneska nám konečně montují plynoměr, tak ještě vodoměr a hotovo x-) , akorát že ten bude nejdřív za 14 dní ]-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?