Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
noo vyzerali ste mocno spokojniii ;-) :-) kukala som i na to, jak si si najprv ty uzurpovala opicky a potom ony teba :-N :-D :-D :-D ta co sa tam po tebe siapala bola rozkosnaaa ;-) x-) nesteklilo? mas ju doma :-N :-D :-D :-D :-D je super ze ste si to uzili ;-) najma ze to bolo hned
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - byla to fakt nádhera. A opičky byly super, furt mě tahaly za sarong, kradly banány, no prča :-D Ale žádnou jsem si nedovezla :-D Teda ten farář je fakt pako! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a co si si priviezla? ;-) inak sarong ti slusiii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si přivezla sarong, ten růžový vršek, dřevěného budhu (koukám tu na něj :-D ), nějaké mlsky... no a společně jsme si přivezli ohromného slona ze dřeva, který vážil snad tunu. Jsme na letišti museli uplácet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, takhle mě opustit :-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
misko pardoon :-N |-| neslo inak....praca na rychlo a vela :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde ste ktoo? :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babenky :-) tak sa vam po dlhsom case ozyvam ale len na chvilocku :-N ako sa mavame ? hadam sa mi zajtra znova podari na chvilinku prist aby som vas mohla vyspovedat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caau anii ;-) :-) ako?
Odpovědět
Profilova fotka
noooo zijem ;-) ale mohlo by byt aj lepsie :-N a ty ako ?
Odpovědět
Profilova fotka
zijeem a tiez by mohlo byt aaspon pracovne voolnejsie ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zase pracujes? v sobotu ????? strasne s vami vorkoholikmi :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
noo joo nooo ;-) :-D :-D :-D :-D :-D noormaalne by som to bez praace v sobotu neprezila :-D :-D :-D :-D :-D 8-) slavka fricovska uz mala svadbu, kukni temu a fotos ;-) pjeknaa bola ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeej nejak nestiham, musim ist kuknut... predsa len ten tyzden mimo spravil svoje :-N ale uz som sa tam zacinala pekelne nudit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cauki ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nééé! On tu někdo je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nooo co ti budem vraviet svadby uz su skoro seckii fuc..dreaam teaam v troskaach :-N :-. :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám :-( Dyť ale svatbou život nekončí ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
noo ja za to nem moozem..ja tu nakukujem furt..leem daako neni co a s kym pisat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) tak jsme si krásně odpočinuli, nádhera x-) , akorát teda když jsem ráno otevřela e-mail tak mě dobrá nálada pomalu přešla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - něco na zlepšení nálady: http://www.novinky.cz/clanek/145383-l... neboj, u Vás pršet nebude! Ati - však já vím, že jsi zlatko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti maam oznamko ;-) diik misko vase nemaam :-N =-) :-. :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo já vím, včera jsme koukali na předpověď a v sobotu má být nejtepleji, no ale Bruntál je Bruntál, takže snad takový pařák nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - že by ho ještě nikdo neposlal :-N =-) :-D :-D :-D Hanba Sili hanba! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi psala cukrářka, že cukroví bude mít zítra napečeno x-) , mňááám Jsem se o víkendu musela smát, většina nevěst se před svatbou s jídlem hlídá a já si jedu na předsvatební víkend do maďarska, no snad jsem moc nepřibrala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - neboj, nervíky Ti pomůžou zhubnout 8-) A za kolik to máš? :-D
Odpovědět
Nazdárek:-) Marti:děkuju za oznámko.Je suprové:-) Jak bylo v lázních? My jedeme v pátek na svatební cestu,tak odpočítávám dny :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo jaké nervíky? =-) :-D , jediné co mě nervuje je krocan a to že nám voda ještě minimálně 14 dní nepoteče :-( :-( :-( Ahoj Luci :-) v maďarsku bylo suprově, vůbec se nám nechtělo domů, fakt nááááádhera x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti co fajnovee ste si dali? ;-) inspiruj naas :-) lucko caveskii ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?