Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Marti:tak to je super;-) Já budu dneska objednávat kočár a asi taky postýlku.Mají ji v akci,tak by byla škoda toho nevyužít.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci jaký kočár jste nakonec vybrali?
Odpovědět
červeno-černý.U toho hnědého se mi nelíbila korbička.
Odpovědět
Profilova fotka
A odkázek? :-)
Odpovědět
http://www.detskyruzek.cz/kocarky/kom...
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé a super dárky! :-N
Odpovědět
Já to budu objednávat jinde,ale tady jdou nejlíp vidět barvy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo táák :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci krásný kočárek budete mít ;-) x-) holky mě tak nějak začíná docházet že se fakt v sobotu vdávám :-D :-D :-D
Odpovědět
Marti:to je dobře:-)Tak se hlavně nestresuj,všechno dobře dopadne a těš se:-) Míšo:zase mám v ceně jiné dárečky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci to já se nestresuju, spíš začínám být nějak naměkko x-) , hlavně když vidím jak se Josef těší x-)
Odpovědět
Marti:od kdy máš dovču?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Od čtvrtka do pondělí :-) ve čtvrtek jdu na nehty, musíme někde koupit medovníky a sbalit věci sebou
Odpovědět
tak to se s tebou budu loučit až zítra:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucik kociarik paradny ;-) teeda vy uz ste tu jak na konikovi :-N :-D :-D :-D :-D to uz veelmi s vami nepokecaaam :-N :-D :-p marti v sobotu v Bruntaale kukaaj byt najsamkrajsia ;-) 8-) pisem radsej dnes.....sme pre zmenu obaja doma choruckiii, tak nefieem, kedy sa k vam na dlhsie dostanem :-x
Odpovědět
Ahoj kocky, posilam srdecny pozdrav ze svatebky v laznich Jachymov :-) je tu bajecne a v kavarne je wifi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) tak dneska jsem v práci poslední den jako slečna x-) Ati rozkaz :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko - krásně si ten poslední slečnový den užij ;-) Ziraf - hezky užívej dofču :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo dneska ráno volali ze servisu že už přišla odpověď a vada je na 90% na elektroinstalaci, nějaké cívky u startéru, takže dneska veze Josef auto do servisu a zítra do obědu by mělo být opravené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to tu budu dneska sama :-( =-)
Odpovědět
Nazdárek:-) Marti:to je dobře,že autíčko bude O.K.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) no doufám že to opraví, akorát Josef trpí, protože musí jezdit fabií :-D A co ty, už je ti líp?
Odpovědět
Marti:a na obřad pojedete čím? Jo,už je to dobrý.Dneska jsme byli na bytě a spokojenost.Už jsem se tam viděla na sedačce s kafíčkem v ruce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se byla radit 8-) Marti - no vida, takže žhaveníčko. Hlavně, že to našli! Alelujah! :-D Hoj Luci!
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já se povezu superbem, Josef chce jet svojí octavou Míšo no tak snad to bude ono, je to fakt nic moc pocit když ti během jízdy na dálnici chcípne motor :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jsem včera donutila ženicha vyzkoušet si ohoz na svatbu a teda krása x-) x-) x-)
Odpovědět
Mám vás všechny pozdravovat od Edit.nemá bohužel přístup na beremko. Ahoj Míšo:-)Jak je vdaná paní?
Odpovědět
Profilova fotka
Martiii, budem vam velmi drzat palciaky v sobotu, nech vam to dopadne presne podla predstav!!! :-) hlavne si to uzijte, ten den strasne rychlo preleti :-) nie jak sobotne upratovanie alebo prednasky v skole ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni :-) díky, budeme se snažit si to co nejvíc užít ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ještě jsem doladila zasedací pořádek, nechám to doma odsouhlasit skoromuže a hotovo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?