Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit...u me je Recko srdcova zalezitost ;-) jezdim tam uz asi 10 let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky potřebuju radu, dělají se jako svatební cukroví i vanilkové rohlíčky? =-)
Odpovědět
Nazdárek,právě jsem se vrátila od doktora a moc nadšená nejsem :-| Jdu dočítat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) copak se děje =-)
Odpovědět
No,neděje se asi nic.Ale musím si začít hlídat váhu,protože jsem přibrala o 0,5kg víc než jsem měla (což teda neberu tragicky,protože se znám a vím,že mi kilo lítá nahoru a dolů pořád,podle toho,co sním a hlavně vypiju) a paní doktorka byla překvapená,že mi tolik vyrostlo břicho.S čímž podle ní nic udělat nemůžu,miminko si pěkně roste,ale mám díky tomu tvrdší břicho a to už problém být může.Prostě jsem si přišla jak blbec.Dělám přesně to,co dělat mám,ale mám příznaky jako bych to nedělala.A pak vysvětluj,že za to nemůžeš.Tak je to takový divný pocit:-( Marti:jak jsi to myslela,že v Bruntálu neznají předsvatební zkoušku účesu?Vždyť jsi na ní byla objednaná.Jo a v Ikee už ty dvířka nemají.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak to chápu, člověk si pak připadá jako lhář :-| No prostě jsme se jenom domluvili jak to bude vypadat, donesla jsem fotku účesu a hotovo :-D , kdybych asi představu neměla tak by něco zkoušela, no mě je to šumák, vlnité vlasy mi sluší a drdol taky, takže ono to nějak dopadne :-D Fakt už ty dvířka nemají jo =-) , teda to byl fofr =-)
Odpovědět
Marti:přesně.Cítila jsem se jako debil. Paní říkala,že je to už opravdu jen doprodej.Celou kuchyň už tam neuděláš.Třeba 60cm dvířka prý už nemají ani jedny.Takže,jeslti chcete dokoupit,tak si tam radši zajeďte.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak my by jsme potřebovali stejně dvířka 60, takže to kašlu a když tak by se koupili prostě jiné, třeba to černé sklo
Odpovědět
Prý tam od září budou mít ty nové barvy.Jsem zvědavá.Ale koukali jsme tam na ty pojezdy a tak a je to paráda.Doufáme,že budou vyrábět nějakou přijatelnou barvu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné odpoledne! Jsem se ráno prokousávala prací, ale teď už by mohlo být lépe :-D
Odpovědět
Dobre rano zeny...tak se hlasim po tydenni odmlce...Ischia byla naaaadhernaaa...nemohlo to byt lepsi,brzo budou fota :-D ...a jsem takova pekne medove hneda a bily prsa mi svitej jak zarovky :-D Tady nejake zmeny? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
U mě žádné změny... nepočítám-li návrat do drsné pracovní reality :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kde jste kdo? =-) To si tu mám slavit sama? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No teda..... Oukej, jdu si pro šampusek a skleničku... a jahůdku.......
Odpovědět
Míšo,mě takýýý
Odpovědět
Profilova fotka
No to je gól, na alkohol nalákám akorát těhulku :-D :-D :-D Tak na a hezky dodna! A šup jahůdku! :-D 12000 !!!!!!! Jupíííí 8-)
Odpovědět
Virtuální můžu:-)A jedna sklenička nemůže škodit :-D Takže glogloglo.. gratuluji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky :-) Míšo šáňo si teda dám, ale s ananasem nebo s broskví, jahody nééé
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to je fakt, virtuální neuškodí 8-) Marti - ananasu kolik chceš, ten já totiž nerad :-p :-D :-D :-D Sepisuju teď průběh svatebního dne a je to docela fuška :-N Večer snad budeme mít doma video, tak se na pár drobností ještě musím mrknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo jak ses líbila ženichovi? Všechno klaplo bez problémů?
Odpovědět
Míšo:jsem na to zvědavá,tak rychleee:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - vše nádherně klaplo, až jsem se divila :-N Honzík říkal, že byl asi 3x naměkko a když mě viděl, jak k němu jdu špalírem, tak prý měl fakt slzy v očích. Tak mi udělal hroznou radost. Ona ta Popelka na nástup víceméně sestřelila všechny :-N Z mých družic byly na konci obřadu přímo plačky :-D Luci - píšu, pracuju a furt někdo otravuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak to je super :-) , mě zatím Josef dělá jenom radost, protože mi pořád připomíná jak se těší na svatbu x-) , tak jsem zvědavá na jeho reakce až mě uvidí komplet připravenou, v sobotu mě totiž v šatech viděl, ale nenamalovanou a neučesanou :-D Jo nemáte nějaký odkaz na svatební hudbu, musíme si poslechnout takovou tu klasiku a něco aspoň zhruba vybrat
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - mrkni: http://theresay.webovastranka.cz/file... Marti a neboj, však on bude Josef mrkat na drát x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo díky moc ;-) , doma na to mrknem Ségra konečně sehnala šaty na svatbu a teda bude fakt kočka, hrozně jí to sluší x-) , včera jsme dělaly nácvik sněrování do šatů a pohoda, 15 minut stačí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - taky Ti bylo po svatbě tak nějak smutno po přípravách? =-)
Odpovědět
Míšo:to teda nebylo:-)Jsem ráda,že už je to za mnou a můžu se věnovat dalším příjemným věcem.Jediné,co mi bylo líto,že se s tím člověk celej rok chystá a pak je všechno během chvíle za ním:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - on je to spíš pro mě takový divný klid... asi před bouří :-D Ale jak se znám, rychle najdu nový zájem :-D Přece jen jsem vlastně za uplynulý rok toho stíhala nějak moc, je čas zvolnit. Už žadné školy, svatby :-p :-D :-D No vlastně už včera jsem pokukovala po bytě, co by se dalo změnit, přestěhovat, vymalovat :-D Marti - jj, 15 minut pohoda. Budeš mít závoj? Jestli jo, přičti si dalších 5 minut. Jo a ještě tak 5 minut na tahání psů zpod postele ...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo závoj nemám a psy taky ne :-D
Odpovědět
Marti:ono se to nezdá,ale ty šaty jdou rychle.nejhorší je,když pak jdeš na WC a upravují ti to vlastně celé znova:-) Míšo:no,já mám další věci,na které jsem se mohla těšit,takže jsem byla ráda,žeje o jednu "starost" míň.Spíš jsem pak ještě dlouho vstřebávala dojmy,protože na to v den svatby není moc času.A co svatební noc,byla?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?