Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
no jo vlastne, za 15 dni uz je den D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už se to blíží :-D , dokonce se o mě pokouší něco jako nervozita :-D
Odpovědět
ty jsi šikula.Hlavně se nech vyfotit,ať se můžeme mrknout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj foťák mám připravený a když tak si ještě 14 dní počkáte :-D
Odpovědět
ty nevíš,že se těhule nemají napínat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele ty jsi nás taky napínala s výběrem šatů :-p :-D neboj fotky budou v pondělí i s pokusem o výzdobu stolů ;-)
Odpovědět
ale vy jste nebyly těhotné :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ale jsme enormě zvědavé :-D :-D :-D
Odpovědět
no jo,no.Tak jo.Jsem hříšník :-D :-D Teď jsem objevila super obchod s těhu oblečením.Musím se tam někdy vypravit,mají tam hezký věcičky za celkem dobrou cenu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem teď okukovala v ca těhotnou figurínu :-D , mají tam super věci ;-)
Odpovědět
Marti,já si zkoušela těhu věci v CA a hrůza.Bylo mi to moc velké.Jedny kalhoty se mi líbily,ale rifle nic moc.A cenově to v tom butiku vychází líp.Uvidím,co tam budou mít.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo ty jsi hubeňour :-D
Odpovědět
Článek se načítá
A asi na to nemám ještě břicho.Mě by ty kalhoty klouzaly dolů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bude asi tím, že ještě nemáš pořádný pupek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím z ČR.... tak jsme z Ráje zpět na zemi... ]-( :-D Svatebka nádhera, super, skvělé! Bali je neuvěřitelná země, jsme rozhodnuti se tam tak za 2 roky podívat zase! Poctivě jsem vše dočetla, no teda nebyly jste moc ukecané, hanby! :-D Děkuji za pochvaly foteček! Tento týden snad budu mít už nějaké fotky a založím album. Jsem sama zvědavá :-N Luci - tak pohyby už jsou cítit, jo? To musí být nádhera x-) My se na honeymoonu neflákali, ale kdo ví, kdy a jak se zadaří... :-N Marti - mrkla jsem na zabydlování, super! :-) Aničko - tak jsi tedy těhu? =-) :-D Ziraf - rekonstrukce bagrem je gut :-D Ahojky Editko, Dani, Yvett, Pavko... a vůůůůbec všechny :-D Jo a do 12000 mi ještě kousíček chybí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miska, gratulujem!!! a aj ja si proisim Tvoje fotecky, nechs a mozem pokochat!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misko tak ako bolo? cauki moooni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chichi - přepošlu odkázek do Ziraf ;-) další fota budou snad v týdnu.... :-N Ati - nádhera to byla! Teď koukám na fotky a třídím..... bude to fuška, vyfotili jsme snad 500 fotek :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - napravuji, že jsme Tě neuvedla jmenovitě ve výčtu a moc moc moc Tě zdravííííím! Když jsem dočítala, tak jsem se královsky bavila Tvým strachem, že Zirafka dorazí do Fricovcov :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babulky Adi aj Miska, zdravim vas obe, Misi krasna nevesticka si bola, velmis a tesim na dalsie fotecky!!! urcite na mna nezabudni!! a moc Ti gratulujem, aj Tebe aj Tvojmu drahemu! Adi, tak este Teba to caka :-) ako? no to ej strasne mile ze tam aj zirafka bola :-) ja som tam mala miau, babulku odtialto, spoznali sme sa v tejto teme a odvtedy sa kamosime ;-) je to fakt fajn :-) a touto cestou ju aj zdravim, ak si toto cita ;-) musim bezat teraz, ale este pridem si tu vas skontrolovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
miska no je ti odpustene :-D :-D :-D :-D thaak shaak ziraaf je vseho schopnaa zena,.. :-D :-D :-D :-D :-D som to musela kus cheknuut co a ako ;-) mooni diik..maam sa gut ;-) secko uz mame :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) Míšo tak to jsem ráda že se vám na Bali líbilo ;-) , už se moc těším na tvoje fotky a hlavně popis dne x-) já hlásím že cukroví máme domluveno, fotografku taky, jmenovky, výzdoba a vývazky hotové, jen teda zkouška účesu neproběhla, protože v Bruntále se to nedělá :-D =-) , takže bude překvápko :-D
Odpovědět
Ahoj nevesty, preju krasny den... ted tu budu minimalne, protoze zaucuju nastup. Marti, preju prijemny finis priprav a potom svatbu zcela podle tvych snu ;-)
Odpovědět
Jo a hlavne koukej poradne spat a jist! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žiraf :-) , díky ;-) , tak teď mám až do příštího týdne od svatebních příprav klid x-) , a od pátku do neděle se budeme relaxovat v maďarsku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooojky...hlasim, ze v Recku to bylo super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky :-) jo a na medovníku budeme mít marcipánové gerberky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi, Řecko je úžasná země, tam se nemůžeš nikdy minout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme se stavovali u Josefova strejdy, všichni totiž chtěli vidět nevěstu :-D , mají 7letou dceru a ta mě podrobila křížovému výslechu :-D , teda fakt jsme se bavili, tu zajímalo jestli jsem těhotná, jaké budu mít šaty a jestli budu vonět apod :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?