Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Marti:mamka si taky nechala poradit od paní,co to dělá.Já se jí určitě zeptám,kolik toho objednávala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci v pohodě to neřeš :-) , ta paní peče na svatby, tak musí vědět
Odpovědět
Marti:ono bude i důležitý,že tam budete mít ty ostatní dorty,výslužky,.... My nic z toho neměli.
Odpovědět
Profilova fotka
No další dorty jsou pro maminky a nevím jestli se budou vůbec krájet na hostině, po obědu bude medovník a jinak bude cukroví a koláčky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec ženy :-) teda člověk tu půl dne není a nikde nidko =-)
Odpovědět
Nazdar:-)Já jsem dneska byla na tématu,kde nějaká holka řešila,že našla divné smsky v telefonu přítele a podle reakcí některých holčin jsem zjistila,že jsem divná,protože by mi vadilo,že si partner zvyšuje ego tím,že si píše erotické vzkazy s holkama :-S
Odpovědět
lucka nie si divna aj mne by to vadilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no takto nás bude asi divných víc :-D , já bych ho roztrhla jak hada ]-( :-D
Odpovědět
Ahoj Yvet:-) To jsem ráda,že v tom nejsem sama.Někdy v podobných tématech zírám,co holky berou jako samozřejmost.Každopádně,zjistit tohle před svatbou,je celkem mazec a jsem ráda,že jsem to nezažila a snad nezažiju. Jak se vede před víkendem?
Odpovědět
ja sa mam super nie moc prace a ty ako a brusko inak ja by som to neprekonala a este pred svadbou aj ja tu mam v praci plno pohladnych kolegov, ale asi si nezacnem s nimi vypisovat :-| ved ked milujem svoju polovicku nie je co riesit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska rozdala u nás ve firmě asi 5 oznámení a všem se moc líbilo x-)
Odpovědět
Kofola:-) Vidím,že jsi to četla;-)Já nebudu tvrdit,co bych udělala,protože to nevím,ale určitě by mě to dost nahlodalo a min. bych přeložila svatbu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hold láska je někdy slepá a blbá :-| Jo a včera jsem si koupila boty k šatům na převlečení x-)
Odpovědět
tak super a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
no nakonec jsem zkončila jako vždy v humanicu :-D (letos u 4 boty z humanicu), na klínku, bílé látkové a podrážka je z provazu nebo co to je, za 400,- :-D
Odpovědět
vím asi co myslíš;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A i když je ten klínek docela vysoký tak jsou pohodlné a měkké, takže se do nich možná na svatbě přezuju :-)
Odpovědět
alespoň,že tak já si koupila 2 boty,oboje jsou strašný a nakonec jsem se vdávala ve starých.
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt jo =-) , jak to nesedí ti?
Odpovědět
protože jsem si je blbec,abych je neponičila,vůbec nenosila a neroztáhla je.A ono v tom vedru být v zavřených botách,které tě navíc tlačí ..... Takže mi všichni radili,ať se na to vykašlu a vemu si jiné.Ale na těch fotkách :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to je jasné, pohodlí nadevše :-D , já jsem zvědavá jak dlouho vydržím v těch botech, záleží na počasí, sice nejsou úplně uzavřené, ale jestli bude 30 stupňů tak to asi moc příjemné nebude :-|
Odpovědět
No,pokud je máš rozšláplé,jakože ty máš,tak to na obřad a focení vydržíš.Ty boty nejsou stejně vůbec vidět.Jen,jak jsme šli z kopečka,tak jo.Ale já je debil nerozšlápla a punčochy jsem si v tom vedru nebrala a bez nich bych měla novy samej puchýř a i tak jsem je měla červený,jak jsem je den předtím zkoušela rozšlápnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Rozšláplé je lehce mám, jednou jsem v nich byla na nákupech a celkem pohoda, punčochy myslím nevyužiju, podle předpovědi má být 23-29 stupňů, myslím že se přezutí hrozí až později odpoledne, na tancování budou určitě pohodlnější ty nové boty, jsou fakt měkoučké x-)
Odpovědět
Jojo, rozslaple boty jsou zaklad :-) ;-) :-) A jinak krasne odpolko vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj Žiraf taky jsem jednu celou sobotu v těch botech doma chodila a v nich jsme měla vlhké tlusté ponožky :-D , vypadalo to opravdu sexy :-D
Odpovědět
Jo, tak to na to jdes dobre ;-) Ja jednou rozslapavala pohorky tak, ze jsem v nich chodila 14 dni do prace... vypadalo to taky bajecne... sukynka, halenka... a bagancata :-D v praci jsem se teda prezula do pantofli, abych nedelala ostudu :-D
Odpovědět
Ahoj Ziraf:-) Marti,určitě si v nich zkus být chvíli doma i bosky.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci doma jsem v nich už bosky chodila a na nákupech jsem byla taky naboso a v pohodě ;-)
Odpovědět
Tak to v nich vydržíš.Neboj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zítra mě čeká zkouška účesu, tak jsem zvědavá jak dopadnu a pak jdeme ještě domlouvat cukroví, no a jinak vše hotovoooooo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?