Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Edit :-) díky ;-) No vejít se s šatama do auta to bude asi taky oříšek :-D Co máte zítra?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - Kmochův Kolín :-S ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit a to je co? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - http://www.kmochuvkolin.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň máš zpestření ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - no potěš koště.... to bude dechovka všude, co... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak Josef mi právě hlásil že už mám položeé koberce ve dvou pokojích, takže ještě v ložnici a koberce jsou hotové x-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, to se tady z toho zblázním,... ale je pravda, že zase tak vyfešákovaný důchodce jako tady dlouho neuvidím :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no pane jo, to je ale fofr! Je to šikula! Edit - no to jo, oni jsou to šviháci lázeňští, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit ale zase se nenudíš :-D Míšo no šikula to je ;-) , ještě musí položit plovoučku v pracovně a nahoře na chodbě, doufám že toho dneska stihne co nejvíc ať máme zítra čas dodělat kuchyň. Já mám zítra v plánu vydrhnout koupelny
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Cilit Bang 8-)
Odpovědět
Míšo:poslala jsem ti IP;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo stačí jarová voda a potom voda s octem, je to akorát špinavé od malby a spárovačky, dolní koupelnu jsem už umývala a v pohodě, akorát se to musí udělat několikrát :-)
Odpovědět
Marťo:teď jsem se ti mrkla do alba a viděla tě v šatech.Paráda.Už se těším,až to bude i se spodnicí.Co říkal Josef?
Odpovědět
Profilova fotka
dobrá fotka :-D http://www.beremese.cz/album/view.php... Luci díky ;-) , no Josefovi se moc líbily, když jsme přišli domů a viděl je tak řekl: ty jo pěkná princezna :-D a pochválil mě že jsem je vybrala moc dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - právě se kochám.... líbí se mi, jak pobíháš s vykasanou sukní po vinici x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja si prosim vidiet Luckine fotky, denne kukam tu, ci este nie su... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak teď jsem se fakt pobavila, šla jsem si něco koupit a naproti mě šel chlap a čuměl na mě a když mě míjel tak mi říká: pěkný kozy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Míšo:to není vinice,ale strastipná cesta ke kapličce:-) :-D :-D Moni:pošlu.Já to posílala jen holkám,co jsou online,protože je to jen pár fotek.Neměla jsem čas to probrat celé,ale o víkendu to napravím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk....ja vzdy prijdu v pravou chvili...Luci taky prosim fotecky ;-) Marti...krasne satecky :-) Miso...co ta svatebka?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucka woooow x-) naadhera :-) si bola taka neyna nevesticka, krasna, a aj satz riviera ak si dobre pamatam, nadherne... velmi origos fotky, aj s vasou hafankou, paci sa mi to moc :-) uys a tesim na album tunak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a uuzasna fotka je aj ta, kde vasa fenka (aspon myslim, ze ej to ona, ak si dobre pamatam) bezi, s tymi uskami jak jej lietaju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci........juuuuuuu jeeeee moc pekne, taky tesim na albumik a vic fotecek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a videli jste, Zvizatinka uz ma taky fotecky od fotografa :-)
Odpovědět
Holky,děkuju:-)Taky jsem s fotkama spokojená;-) Moni:jo,je to fenka;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi - tak sem hod linku, ja nevidim ceske albumy :-) Luci - no musim ta pochvalit este tu ofiko, nádherna nevesta, najsamuzasnejsia farba na vlasy (aj ja stem takuuuuu), paradny par, skvele prostredie, proste parada!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tu ... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýý, vyšlo tooooooooo !!!! jupííííííííííííííííííííííííííííííííííí jááááá jéééééééééééééééééééééééééééééééé Sem letíme: http://www.novotelbali.com/ x-) x-) x-) x-) Marti - dyť je máš pěkný, tak co :-D :-D :-D
Odpovědět
Dani:dekuju.Jsi moje zlatíčko:-) Evčo:koukala jsem.Moc jí to slušelo a mají bezvadný fotky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak to je mazec, mooooccc gratuluju x-) x-) x-) (vezmete nás do kufru? :-D )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?