Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi - dik za linku Miska - tyyjooo! nadhera, ja sa vam vtrepem do kufra, nebudete o mne ani vediet! gratulujem!
Odpovědět
Profilova fotka
Miso....zavidiiiiiiim svatebku, to bude romantika a treba si muzete zopakovat svatbu na plazi juuuuu x-)
Odpovědět
Ty jo,Míšo,to bude paráda.Ale nezávidím.Moje mínus,že jsem se nechala "zbouchnout" a můžu jet tak akorát na Balaton :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci -- :-D :-D :-D
Odpovědět
Miso, huste... posles pohled?
Odpovědět
Profilova fotka
Misi, tak to bude paradna svadobka!!! :-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Evčo:a vy jedete na ty Santorini?
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - tak aky to mate kufor? Uz sme sa don hlasili ja aj Marta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci...ne nejedeme :-( manza uz nema tolik dovci a ten zbytek potrebuje v rijnu vybrat, takze nic, ale nekdy si to vynahradime ;-) ja jedu jen s mamcou a synovcem do Recka na pevninu ;-)
Odpovědět
Já věděla,že vás pobavím.Ale moc se nesmějte,ten můj manža o tom opravdu uvažuje.Prý je to blízko a určitě s emu tam nepřehřeju.Jako bych byla nějaká trouba :-D :-D Evčo:to je škoda.Ale život je dlouhej:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Miško - velká gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci prave, ja bych si rada zopakovala manzelsky slib nekde na plazi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tohle byla naše druhá možnost, kdyby to první nedopadlo: http://ayodyaresort.com/index.htm ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško a kdy letíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - trouba :-D Já teď rychle kupovala místenky na Student Agency na letiště do Vídně... se nám tam vůbec nevyplatí jet a parkovat... to bude zážitek... my dva a autobus :-N Dani, Marti - no kufr.... nic moc... taková taška velká.... ale nevím, kolik je teď max. váha zavazadel =-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kdypak nam odletis =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško , jestli je to charter, tak na dálkové lety je to většinou upravené a kufr může mít max 15 kg
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, majte pekny vikend! papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jedeme 1.7. do Vídně a 2.7. ráno letíme..... večer 1.7. strávíme ve Vídni x-) tam to já rád... Pa Dani! A zhubni na 7,5 kg a letíííííš se mnou :-D Marti - mám Ti upravit vysněnou váhu v hubu na 7,5 kg? =-) :-D Holky já tomu nemůžu uvěřit!
Odpovědět
Profilova fotka
Miško to je super, hlavně si to tam pořádně užít a poslat Editce čumkartu :-D :-D :-D jinak s tebou nebude mluvit :-D :-D :-D :-D Dani pááááááááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo radši ne :-D , já si počkám na srí lanku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja letim 1.7. z Mnichova :-D Miso na jak dlouho letite a na kolik vas to vyslo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoky paaaaaaaaaaaa ...krasny vikendik a CMUK x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi pá a hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Pa Evi! Letíme na 7 nocí. Na smlouvě je napsáno 02.-10.07., stojí to 33490/osoba (vč.tax a snídaně). Ten zpáteční lístek do Vídně je za 920/osoba. Tudíž sakumprdum 34.410 doprava se snídaní/osoba.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi právě přišel balík z floristy x-) Míšo objednávala jsem si domů i ty opálové kamínky modré a fialové a jsou boží x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt jo? No já si je jednou určo koupím do domečku, na dekorace prostě nádhera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - tak to je velice pěkná cena
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?