Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.e-pocasi.cz/index.php?bask... prosím o zahájení řiťuálních tanců, aby ta křivka zůstala hore :-N
Odpovědět
Miso ve skolstvi je ted hodne chaoticky a zrovna dneska nemuzu randit, musim zaskocit za kolegyni v ranni druze 8-( ...tak hezky den damy a ja se tu ukazu co nejdriv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - :-( ... no tak tedy pá.... |-| :-)
Odpovědět
Ahojky:-) Marťo:ta řasenka se jmenuje Volumussime x 4
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) tak v albu mám nové fotky zašněrovaných šatů x-) , Josef je moooooc spokojený x-) Luci díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýjo, viděly jste tu kočku u Martinky v albu... v takových champagne šatech tam je... poslední tři fotky :-o Moc jí to sluší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo ty jsi trubka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, já nejsem trubka, já jsem letadlo x-) Nebo beruška... nejsem si jistá, nevidím si na záda, jestli tam mám puntíky nebo turbínu... |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře tak jsi beruška x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty vidíš moje puntíky? =-) Jsou hezké? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou úplně nejkrásnější :-D :-D :-D Tak psala mi ségra že sraz s cukrářkou je domluvený a za kadeřnicí zajde co nejdřív x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Teda koukám, že máš taky zlatou sestřičku. Ta moje je taky ta nej nej, co jsem kdy mohla mít x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj ségra je poklad x-), hlavně se hrozně těší na to že bude můj svědek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýýýýýý! My asi máme svatební cestuuuuuuuuu! Ono to asi fakt vyšlo! Miláček mi právě napsal "objednáno" :-o
Odpovědět
Profilova fotka
teda to počasí příští týden nic moc, Josef jede od středy do neděle na vodu :-| , tak doufám že mi neumrzne Míšo neboj na tvoji svatbu bude krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak to je super x-) a kam jedete? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Psal mi, ať se ještě neraduju, že ještě musíme počkat na potvrzení. Paní poslala nabídku, my ji odsouhlasili a ona teď zjišťuje, jestli nebyl někdo rychlejší....... =-) Až to bude jisté, tak hned hodím odkaz.... Jestli to nevyjde, hodím sem provaz..... :-( :-D Ale ne, nehodím, jen budu zase moc moc smutná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Malá nápověda: vždy to byl můj sen a celou dobu jsem o tom zde básnila, že bych tam chtěla na svatební cestu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo ještě je času dost neboj ;-) My teď s napětím čekáme jestli nám do konce měsíce zapojí vodu a plyn, pokud ne, tak budeme shánět nějaký penzion tak na týden až 14 dní ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přijeďte do našeho penzionu, na ceně se určo domluvíme :-D Teda do penzionu miláčkova otce, abych byla přesná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím asi by to bylo trochu z ruky :-D , no já doufám že se to stihne, ve středu proběhla kolaudace plynu, takže teď se musí vyřídit ještě hromady papírů, no a vodu měli kolaudovat taky, ale pánové co to měli zkolaudovat se nedostavili, takže mají dorazit až příští týden ]-( No doufám že se to stihne protože penzion taky není zadarmo že ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to by Vám měli zaplatit ti stavaři, ne? =-) Držím palečky, abys do mé svatby bydlela ve svém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no měli, ale víš jak to je ]-( , no uvidíme, hlavní je voda, bez plynu se to dá vydržet, sice máme kotel na plyn, takže by jsme byli bez teplé vody, ale to se dá týden až dva přežít
Odpovědět
Profilova fotka
To jo. Hele, ale ono by to šlo i bez vody ;-) Na závodech jsme někdy i 4 dny jen na kanystrech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kocky, miska - som rada ze uz je ti lip od vcera x-) x-) a gratulujem k svadobke? kam to vlastne? holky, potrebovala by som poradit. chodim do solarka na lezato, ale opaluje to spatne. po bokoch na nohach aj trupe mam bielo a som opalena iba ako placka zpredu a zozadu :-/ ako sa v tom mam pokrutit, aby to opalovalo lepsie? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no tak asi by to šlo, uvidíme ;-) Ahoj Dani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - svatebka ještě není na 100% jistá, tak mlčím, abych to nezakřikla. Pak se ráda podělím o radost či smutek ;-) Ohledně solárka - lehej si v něm na bok, zvedej ruce (jakoby si je dej za hlavu - to kvůli opálení takového toho trojúhelníčku mezi prsem a podpažím a podpažím a spodní strany rukou). Super je na to stojací solárko, kde jsou nad hlavou takové úchyty, takže ty ruce zvedneš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - ty brdo, opalaovat sa v solarku, hotove umenie 8-( 8-( boha, tak ja sa tam dako uz pokrutim, ale je tam malo miesta a vzdy sa hrozne zlaknem, ked to na mna pusti to osviezenie, ked ma to skropi vodou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - esteze tam nie su kamery :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?