Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
to já zkoušela taky a výsledek byl krkolom děsivý :-D to musí mít člověk v sobě, díky a přeju hezké svatební přípravičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jencek - Tobě také, koukám, že do toho praštíte o týden dřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šmarja mě se chce spát, no jdu si uvařit zelený čaj snad se proberu
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se chce taky spát, ale nemůžu :-S A jsem celá taková nějaká naštvaná.... venku je zima, není tam sluníčko, prstýnky naprd, svatebka nevím jak dopadne, nestíhám pořádně solárko, nemůžu najít jedno miláčkovo triko (samo, že závodnické nehořlavé za 1800 8-( ), chjo.... navíc se bojím, že se naše svatba nepovede, že se nikdo nebude bavit, že bude chcát... a vůbec... se asi půjdu zastřelit... útočí na mě depajzna jak prase ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
misko juuuj a to som ta pravee chcela chvalit, ze jak frajersky uz vies hovorit in slovak language ;-) 8-) a prekladat x-) x-) jedna baasen 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo neboj sluníčko se zase objeví a bude krásně a teploučko, prstýnky budou krásné, svatebku taky nějakou vyberete, opálená jsi už teď suprově, tričko se najde a hlavně svatba se povede a všechno bude superrrrrr, neboj x-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Marti |-| :-D fakt je mi nějak divno na duši... to bude tím blbým počasím ]-( Ati - slovenčina je moj druhy jazyk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo kdybys věděla jak bylo mě předevčírem večer, taky mizerně, ale neboj bude líp ;-) , já mám teď optimismu na rozdávání, ale počkej v neděli, to se tchýně myslím postará o blbou náladu raz dva ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale mě asi nepřijdou šaty na zlepšení nálady, chjo.... Fakt smutno, truchlivo.... to nesnáším.... Nějak se prostě nedaří... já vím, jsme oba zdraví, pejsci v pohodě, nic nám vlastně nechybí, tak co, ale stejně ten pocit je.... Ale jak se toho rychle zbavit? =-) :-( Týýjo, v neděli jedete ke tchýni jo? Tak to jsem zvědavá co řekne na oznamko, pamatuji se, že ses bála... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tohle musí přejít samo bohužel :-| No bojím se bojím, obzvlášť když jsem viděla reakci mojí mamky :-( a to by jsme ještě měli udělat seznamovací návštěvu rodičů :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Seznamovací návštěvu už máme naštěstí za sebou. Padlo na ní asi 10 lahví vína :-D Tak se hezky obrň a bude. Umím si přesně představit ten pocit. Bojím se, že se nebudou líbit dorty, šaty, hudba, jmenovky, kytka, zdobení aut, já.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna mi psal florista že mi dneska odeslat balíček x-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jako já nechápu o co jí jde, obzvášť když vidím jaký má vztah se manželem od Josefovi ségry, řekla bych že se k němu chová líp než k vlastnímu synovi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A není na ni třeba ségra nějakým způsobem závislá? Nevadí jí, že vy jste tak samostatní? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - letenku na Bali? Tak to bohužel nemůžu sloužit, to neděláme, zkus čsa, nebo nějakou nízkonákladavku a nebo to koupit přes nějakou ck
Odpovědět
Profilova fotka
Ségra je stejně samostatná jako my, já nevím třeba do nás hučela že je náš barák hrozně drahej (2,6mil za novostavbu sorry ale to je skoro zadarmo), ale že Káťa kupují byt 3kk za skoro 5mil, to už je v pohodě, nebo teda já jsem neslyšela že by to nich hučela. Jo a když jsem řekli že máme zaplacenou zálohu a vybraný barák tak udiveně pronesla jak to že jsme se s nima neporadili ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Téda Miško - úplnej poeta
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak to fakt nechápu.... kdo je starší Josef nebo ségra? Edit - ony už ty letenky nikde nejsou.... teda jsou za 96 tisíc (s hotelem)... teda pro dva :-D No to víš, jsem básnické střevo :-D Ale v deprééézi :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - jak to ?
Odpovědět
Profilova fotka
To taky nechápu... Prostě Indonésie je jediné místo, kde teď není období dešťů, tak tam všichni lítaj jak blbí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo starší je ségra, já to taky nechápu, no tak doufám že v neděli budu v dobré náladě a jen tak mě něco nerozhodí, naštěstí tam jedeme jenom na oběd, takže když nás bude srát tak se můžeme sbalit a jet domů :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Miško a ty máš depresi, že si tady? Já jsem dneska nějak mimo asi , či co
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - mrkni na můj příspěvek ve 14:42.. prostě blbej pocit a tak vůbec :-( Marti - bodejť, bič a pryč! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím ještě Josefovi promluvit do duše, aby to předávání oznámení moc neodflinknul, tchýně si totiž stěžovala (nám teda ne) že ji nikdo nepozval a že nikam nejde :-D , nevím ale oznámení že 26.7. si nemají nic plánovat protože je svatba asi znamená že je zveme :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jdu holčinky dom. Mějte se krásně! Marti - no nevím, nedat kolkovanou žádost a jen tak mezi řečí něco říct.... :-D
Odpovědět
Míšo:na depresi si dej nějaké dobré jídlo a pití.Zkus na svatbu nemyslet.Ono se to nějak povede.Musíš si říkat,že nejdůležitější jste vy dva a zbytek ať dopadne,jak dopadne. Dneska jsem byla s kolegou a jeho přítelkyní na obědě,oba se stavili na chvilku na svatbě a divili se,že jsme to táhli tak dlouho.Prý to na nějakou zábavu nevypadalo.Je zvláštní,jak si každej pod pojmem zábava představuje něco jinýho.Trochu mě to zarazilo,ale hlavní je,že se opravdu všichni dobře bavili a jelo to.Takže to neřeš.Vždycky se najde někdo,kdo si to bude představovat jinak. Marťo:já používám několik let řasenku od loreal a max. spokojenost.Já jinou než voděodolnou nemůžu mít.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a od lorealu máš jakou? Přesně tak nikdy se člověk nemůže zavděčit všem, takže heslo je : komu se to nelíbí ať si prdel políbí :-D :-p
Odpovědět
No,já se nedivím,že zrovna jim přišlo,že se nebavíme :-p .A ono taky přijít na dobu,kdy se večeří,to asi nemůžou čekat,že se bude někdo s řízkem vlnit na parketu.My jsme se bavili skvěle a jelikož všichni hosti si to pochvalujou,tak to beru s píš s lehkým úsměvem;-) Musím se podívat,co je to přesně za typ.Jen vím,že prodlužuje a zhušťuje,je tmavě modrá a kupuju ji u Vágnera,protože ji maj nejlevnější.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci vlnit se s řízkem na parketu :-D :-D :-D Tak se doma prosím mrkni, děkuju ;-)
Odpovědět
MArťo:však jo.Já za to nemůžu,že si nechali ujít můj kankán,ženichův kozáček,naše pěvecké vystoupení,.... Jen nevím,jestli mám být smutná,že už tam nebyla kamera nebo ne :-D :-D :-D I když dovádění mýho taťky a tchýně je škoda.Mohlo to být v budoucnu použito proti nim :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?