Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dávám dohromady seznam co ještě musím koupit na svatbu, budu muset vytvořit jmenovky, to myslím zvládnu v práci :-D
Odpovědět
Nazdárek:-) Marťo:ona ti to udělá,jak si řekneš.Kdyžtak budete zkracovat.Já je měla jako Míša,ale po 14 dnech,kdy mi vyrostly nehty,jsou už dlouhé.Příští týden tam jdu,tak budeme pilovat;-) A dneska došlo DVD s fotkama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) tak už se moc těším na fotky x-) hele holky potřebuju voděodolnou řasenku, která je fakt voděodolná, poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - nevím, neznám, nepoužívám |-| Já nesnáším, jak se drolí z očí :-p Hoj Luci!
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no já jsem měla air max od astoru a ta byla fakt vodě odolala, takže koupím asi ji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli ji máš vyzkoušenou, není co řešit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo mě se dneska tak nechce pracovat, naštěstí toho tady moc na práci nemám, bolí mě hlava a nejradši bych šla spát a to jdeme večer veslovat, se chci vidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Marti - téda , šaty parádní :-) a ty prstýnky :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Edit :-) díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak konstatuju, že se mi nechce pracovat a taky nepracuju :-D :-D :-D :-D dneska mám ruce jak tuleň :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit tak to bude nějaký hromadný kopr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mací - nejspíš - hlavně je zvláštní, že to vždycky postihne jen ti Top pracovníky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, nemáte náhodou některá nějakou vtipnou básničku k nasazení chomoutu ženichovi, něco jako tento "chomout budeš muset mít a žená tvá...atd" prosím pošlete mi do IP, jestli někdo něco takového víte. MOC děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jencek - tak to bohužel nemůžu sloužit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Edit asi to bude i tím počasím :-| Já už se hrozně těším domů, až si skusím pořádně ty šaty zašněrované x-)
Odpovědět
požádal mě můj slovenský kolega ať mu přeložím takovou slovenskou rýmovačku, ale v češtině se mi to jaksi s rýmováním rozchází :-) díky emispheare za odpověď, jsem vám sem do diskuze vpadla a ani se neptala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jencek - tak sem písni tu slovenskou a uvidíme, co půjde :-D Hoj Edit! Sežeň mi nějakou lacinou letenku na Bali na 30.6.... plííííííííííííííííííííííííííííííííííííís
Odpovědět
Tak ať se vám vaří mozečky tady to je: A aby si to také jednoduché Majo nemal, toto jarmo budeš po celý život niesť, aby si za inými ženami a radosťami života nebehal, preto bude naša Martina nad Tebou s týmto bičom bdieť. Ale, že dobrých kolegov a kamarátov máš, ktorí Ti tento chomút z pliec pomôžu snať, vedz však, že čo sa týka teraz Nás, bude Ťa to značný finančný obnos stáť. Rozhoduj sa ale rýchlo, čas beží, veď chomút na tvojich pleciach stále leží. Na ďaľšej ceste životom Vám veľa šťastných krokov želajú Vaši kolegovia
Odpovědět
svou verzi vám raděj posílat nebudu, jelikož nejsem ale vůbec žádné to básnické střevo :-)
Odpovědět
dodávám že jarmo bude asi břímě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A aby si to Majo tak jednoduché neměl, budeš tento chomout po celý život mít, a aby jsi za jinými ženami a radostmi života nešel, bude naše Martina nad Tebou s tímto bičem bdít...
Odpovědět
Profilova fotka
Ale neboj, hodné kolegy a kamarády máš, kteří Ti tento chomout pomohou z plecí vzít, určitě nás ale přece jen natolik dobře znáš, že víš jak velkou sumou se budeš muset vyplatit.... Rozhodni se rychle, čas Ti běží a chomout na Tvých bedrech stále leží.... Na ďaľšej ceste životom Vám veľa šťastných krokov želajú Vaši kolegovia :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a potlesk je kde? =-) 8-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo ty jsi ale čikovnááááá x-) :-D
Odpovědět
Silente - jsi zázrak x-) já to vymýšlela tak strááášně složitě a toto je supr....díky ti nastotisíckrát
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím ... a skromná.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
tak jsem to podle tebe napsala a dám ti vědět reakci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jencek - jj, dej vědět ;-) Jsem si aspoň provětrala závity :-D
Odpovědět
v tak krátkém čase a vymyslet cos vymyslela, smekám fakt, díky
Odpovědět
Profilova fotka
Já jen přeložila tu slovenštinu a nahradila pár slov :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?