Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj moje zlatíčko! Už jsem se na Tebe těšila! Musela jsem tu něco ošéfovat, ale už by mělo být líp. Včera to tu stálo za prd :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se včera válela doma, jsem zase nějaká nachlazená, ale něco málo jsem doma taky udělala, hlavně muž pracoval, už máme namontované všechny světla, takže vevnitř už jenom olištuje plovoucí podlahy a máme hotovo x-) Jo a v neděli jsme byli v bauhaüsu, tak jsem nakoupila nějaké kytky a nové květináče, hned vypadá obyvák útulněji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky? :-D To je dobře, že jsi se vyležela, však práce neuteče. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky zatím nejsou, nějak není čas, ale v reálu je to lepší :-D viděla jsi už Anetku http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíííš, ta je krásná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj jako panenka x-) Lucka má termín za měsíc =-) , toto letí
Odpovědět
Profilova fotka
Anetka se mi hezky narodila k svátku a je přesně o 29 let mladší než moje sestra :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No hezky to vyšlo :-) Já jsem zvědavá jak se trefíme s potomkem my, při tom jak to u nás v rodině funguje bych to viděla na něčí narozky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V pondělí jsme byli na nákupech a teda fakt mazec jak ty lidi blázní =-) 8-( , naštěstí jsme vyrazili hned ráno, takže ikea v pohodě (zase jsme tam nechali asi 2tisíc :-D - talíře, pánev atd), pak jsme jeli na vaňkovku a tam už to teda byla docela husté, ale i tak mám nové kraťasy, svetřík, mikinu a tepláky na cvičení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my s květnem nehrozíme, nikdo tam nic nemá :-D Jsem myslela, že je to s tatínkem... http://www.beremese.cz/album/view.php... :-N No hezky jste provětrali peněženky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zvizatinka pozdravuje. Jsem jí musela k tomu jejímu pokládku pogratulovat a ona je online :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je květen taky volný :-D Jo tak sousedi se psem už nás fakt se.ou ]-( , už teda nenechávají psa celý den venku, občas s ním jde sousedka se proběhnout a pak ho ještě na střídačku vypustí ven a uváže ho před dveřma a milý pejsek nemá nic lepšího na práci než celou dobu co je venku (vždycky tak 2-3 hoďky) než štěkat ]-( , včera už jsem byla docela na nervy a dneska ráno nás vzbudil ]-( , fakt dementi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
On láká pozornost, no. Co má taky chudák dělat. Chjo, to jsou fakt dementi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já hlavně nechápu sousedi že jim to nevadí, no hold to je jejich boj :-| , tak snad přes zimu bude klid
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo zapadaný pejsek... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To myslím že ne, teď už taky není venku celý den naštěstí, my pro jistotu pepříme trávník a smrček pořád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A zabírá to, viď 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No celkem jo, akorát jednou byli vidět tlapky na trávníku, ale teď už ne, hlavně teď už je ten trávník hustej a už ho Josef dokonce 2x sekal, takže teď už to tak nevadí. Pes naštěstí není hrabavej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pejsek nebude blbej, si to určo pamatuje :-D Páni, už 2x sekaný trávník x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj už je krásně hustej a zelenej, takový ta jarní zelená x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen zapadnout sněhem, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babuchy...dake news? ;-) facebook funguje paradne ;-) ..skuknite...je to moznost vytvarania vlastnej soc.siete na nete..komunikacia ..foto...video...v lepsej forme ako ms;) http://cs-cz.facebook.com/ pus obom, idem spinkat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ju a pokial ste nem kukli tak kuk do albumiku na fotecky...konecne svadobne, oslavnee..celee ;-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou, Ati. Mrknu na oboje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati dobrou :-) Míšo no jo jen zapadnout sněhem :-D , né ještě musí počasí chvíli vydržet, o víkendu chceme dělat terasu konečně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bláto už je pryč?
Odpovědět
Profilova fotka
Ani moc ne, bagr pořád nepřijel, ale stejně dřív jak najaře s tím spodkem zahrady nic dělat nebudeme, takže je to jedno, letos chceme udělat akorát terasu a hotovo
Odpovědět
Profilova fotka
To Vaše budování se mi moc líbí. x-) Z toho našeho budoucího mám hrůzu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se v domečku taky líbí čím dál víc x-) , prostě se tam cítíme dobře x-) Neboj vaše budování bude rychlé a Motyky vám rádi se vším poradí ;-) , hlavně si pořádně proklepněte firmu která to bude dělat, ideální je pobavit se s jejich klienty, kteří už mají postaveno, opatrnost je v tomto případě fakt na místě
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jdeme zase do sauny x-) , chodíme v neděli a jelikož je venku tak hnusně tak se jdeme ohřát i dneska x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?