Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, brzdy se zvládnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a kde je vůbec ten pozemek?
Odpovědět
Profilova fotka
Kousek od MB, Holé Vrchy se to jmenuje. Klid u lesa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně pokud tam je nějaký les když se to jmenuje holé vrchy :-D :-D :-D Já jsem fakt strašně ráda že jsme šli do domečku, ta pohoda, klid, příroda, za plotem nám běhají zající, srnky
Odpovědět
Profilova fotka
No já doufám, že nám za plot nezdrhnou hafíci, jim budem muset dát GPS vyhledávač, abychom je na zahradě našli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo, chudáci budou bloudit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční ráno všem a Martince zvlášť! Tady je zima jak v morně, vytáhla jsem zimní kabát a koně s kožíškem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) tady je taky zima, ale né až tak hrozná, ale v kozačkách chodím už víc jak 14 dní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla zavalena, ale už je to lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zavalená pořád, ale nehrotím to :-p Dneska jsem mluvila se šéfem a pohrozila jsem mu že mateřská hrozí dřív a trošku jsem mu nastínila kolik mám teď práce, tak říkal že s tím něco udělá, tak jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
No já až to mému šéfovi zhruba za ty 3 týdny nastíním, tak asi bude koukat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás se to ví že se chystám na mateřskou, jen teda zatím jsem nevěděla že to může být tak brzo, protože kdybych nedej bože musela na rizikové, tak můžu jít za půl roku =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No to bys měla jak já :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme jak to dopadne a jak to budu všechno zvládat, já se hlavně nechci stresovat že odejdu a nechám tu rozdělanou práci, na to jsem moc zodpovědná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caveski moje iba zdraviim :-) na ms daako nie su volnee minutky ozaj tehu daamy nie ste na facebooku ;-) marti si tiez tehuusik :-N gratulujeem moja...silno viem ze si si to priala moc x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ati :-) , nejsem těhu zatím, začneme se snažit až na jaře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha nooo som to z tych info o rizikovom dako vystopovala blboo :-N a preco chystaas rizikoveee nem bezrizikoveee - ha? ;-) 8-) pus, letiim
Odpovědět
Profilova fotka
Ati řeším to kvůli práci, musím někoho zaučit a to je tak minimálně na 3 měsíce plus potřebuju dodělat nějaké věci a než někoho najdou tak to taky trvá, takže je na to pomalu připravuju
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - ahoj. Co to znamená, že nejsme na facebooku? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, asi blbost, aby paní našla // loni touhle dobou a ještě furt byla těhu, ne? =-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Asi nějaký matrix :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, BIG matrix :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdeš v pondělí do práce?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, ne, v pondělí jdu na uzv. Ale v úterý do práce.... máme to volno přehozené na pondělí...
Odpovědět
Profilova fotka
Jak u Vás? Flákando doma?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem šťoural, musela jsem jí napsat a už vím, jak to je. Bohužel tehdy o mimi přišla :-( Ale už je dobře: http://www.modrykonik.cz/album/album.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a už se balím dom. O víkendu jedeme k našim na oslavu narozenin a svátku a prásknout prcka v bříšku. Měj se krásně a hezky užij volno! Páááá a CMUK P.S. Pozdravuj Josefa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme dovču, budeme doma, ale flákando asi moc ne páááá a hezký víkend :-)
Odpovědět
krasny novy den vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno všem a mojí milované Míše zvlášť :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?